Перейти до змісту

Обмін чи просто віддача вазонів


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Дуже гарно взимку цвіте "різдвянник" (вибачте, не знаю правильної назви цієї рослини)

ніби "зигокактус", хоча я мені більше подобається "декабрист")

та нехай і "декабрист" :) але ж цвіте гарно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Кицька зламала Драцену, котру я все не наважувалась зрізати, тепер є нагода.

Оскільки маю ще одну велику, то віддам всі три пагони.

post-2742-0-89114600-1321020274_thumb.jp post-2742-0-03734900-1321020281_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно. Там два прямих пагони, а один загнутий (на першому фото). Тобі який саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого! який вибір - і прямі і загнуті! Та мені будь який. Завтра десь до обіду можна буде забрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут є рекомендації по розмноженню.

dracena_8.jpg

Лишилось ще два пагони. Налітай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарно взимку цвіте "різдвянник" (вибачте, не знаю правильної назви цієї рослини)

ніби "зигокактус", хоча я мені більше подобається "декабрист")

Шлюмбергера ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ashera, дякую за Фімку! Сьогодні висаджу в ґрунт.

Пожалуйста! Пусть растет и радует вас!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Люди добрі! Продайте, подаруйте, чи дайте в обмін пагінець хойї !!!

В обмін можу запропонувати пагінці крассули, хамедореї, сингоніума, стапелії, зефірантеса .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрий вечір, Ви ще циперус роздаєте? Хочу собі, мала 2 рази паростки ніяк не приймалися, хочу щераз спробувати , подобається дуже

А можна мені пагінець рослини? чи ви вже роздали?

подарую або поміняю на інші рослини паростки Золотого Уса і тещіного язика (щучий хвіст)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хочу хойю. Черенками. Обмін на Більбергію.

Або обміняю велику на зараз не квітнучу орхідею Фаленопсис. Фотки пропонованих мною на обмін можу скинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддам Сансевьеру , по народному щучий хвіст

актуально

заберу хай радує

забирайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хочу хойю. Черенками. Обмін на Більбергію.

Або обміняю велику на зараз не квітнучу орхідею Фаленопсис. Фотки пропонованих мною на обмін можу скинути.

А яку саме хойєчку хочете? Маю зараз кілька черенків з гарним корінням, але не ідентифікований вид (поки-що), бо у мене ще не цвіла, просто дали велику гілку, я її поділила на маленькі черенки і вони дали корені. Якщо Вам не принципово якийсь рідкісний вид , то можете зв"язатися в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Люди добрі! Можливо хтось буде "стригти" фікуси, формувати крону,чи зрізати вершечок (бо ж якраз сприятливий для цих процедур період починається), то дуже прошу не викидати, а продати, подарувати, чи обміняти череночків. Для обміну можу запропонувати пагінці сингоніума, хлорофітума, стапелії, зефірантеса, калли білої, хойї, пілеї, молоді цибулинки гіппеаструмів (рожевий і темно червоний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажу: не знаю які такі матюки ти пропонуєш на обмін)))))

Але три дні тому "постригла" свої фікуси. Чекаю корінчиків. Можу дати тобі або вже, або коли з'являться корінчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ксюха, наглядно побачити оті всі "матюки" можна в моєму пості № 38 цієї ж теми. Я там посилання давала на ті рослинки.

А як саме ти укорінюєш? І які види фікуса?

Бо у мене з моїх спроб укорінити фікус Бенджаміна у воді нічого не вийшло, перечитавши купу інформації зрозуміла, що пагінці мають бути значно меншими, ніж були у мене(в мене були см по 20-25 :_07: ), а треба по см 5-7.

Отож з Беном я обламалася... зате у мене прекрасно прижився каучуконосний фікус прямо в грунті для фікусів.

Можеш дати мені парочку гілочок для укорінення? Бо дуже хочеться спостерігати сам процес укорінення, а не просто купити і радіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...