Перейти до змісту

Українська Coca-Cola


Plum

Рекомендовані повідомлення

Наткнувся тут на одному сайті (якого не існує ;)) на таку інфу:

Есть ли здесь специалисты и люди, близкие к теме? Вот как получется. Я–то, дурак, думал, что Кока Кола везде одинаково полезна. Ну, думаю, хоть не одни травимся. Американцы с европейцами тоже получают свое. Ан нет, как оказалось.

Корпорация Coca–Cola подала иск в окружной суд Стокгольма, в котором попросила запретить шведскому дистрибьютору напитков (компании Fammal AB) из города Фалькенберг поставлять в Швецию под своей торговой маркой произведенные в Украине напитки.

Основание – украинская продукция не соответствует стандартам Coca–Cola для Швеции, сообщает издание Hallands Nyheter.

То есть существует градация продукции: лучшие страны, страны похуже, третьи страны. Как это прекрасно.

Пийте, діти, молоко, будете здорові! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Здається в цій справі були юридичні проблеми, а не питання щодо якості. Хоча це не виправдовує пойло №1 ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, як можна пити цю гидоту, під назвою Кока-Кола! Це жах! Смак, абсолютне невтамовування спраги, складники-інгридієнти, інші фактори.

От Пепсі-Кола - то зовсім інше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам інші продукти із Коки? ;) (листя рослини Кока) ... Кока - ін, та Кока - аут..

Байкал рулить!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в дитинстві порівнював смак нашої Фанти і Фанти, привезеної з Чехії. Як сказали б в Одесі -- "это же две большие разницы"! ЇХНЮ фанту ще хоч пити можна, а нашу чим більше п'єш тим більше сушить і пити хочеться.

А як вам інші продукти із Коки? ;) (листя рослини Кока) ... Кока - ін, та Кока - аут..

Байкал рулить!!

парадоксально, але факт -- в напої під назвою Кока-Кола насправді немає ні коки, ні коли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пийте, діти, молоко, будете здорові! :)

З молоком теж не все так просто... А ще кажуть, після 6 років молоко для людини вже не корисне. Пийте пиво! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люблю цю отраву і пох шо про неї пишуть.. щодо різниці в смаках тут згідний на всі 100%, куштував амерікосовську і нашу...варжо визнавати але схожість лише по густині рідини, наіть кольором різниця неговорячи про смак, можна для порівняння прикинути Ямобілко і сайфон китайський..вроді і вигляд такий же но апарати то різні:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за пепсі, кола - гидота.

Підтримую!!!

зи. байкал, той що продається зараз - тоже гидота... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основание – украинская продукция не соответствует стандартам Coca–Cola для Швеции, сообщает издание Hallands Nyheter.
post-6237-1261041092.jpg

Вт мля .. наша кокколя їм не пнравлсся зажрались буржуї!!!

post-6237-1261041308.jpg

Переваги мобільності виробництва :D

...Раньше я думал, что самое дорогое в кока-коле — это этикетка. Оказалось, нет... — йопт й я думав етикетка ТУТА)

Так що пиймо чай на травках,на природній сировині тксзт,хвацькі чаї часом скомпонувати монна... ой хвацькі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про різні смаки і склад можливо і правда але не забувайте що те саме вино з однієї бочки розлите в різні пляшкі і при різній ціні на етикетці людям буде смакувать по різному, така вже психологія мислення людини.

Пийте, діти, молоко, будете здорові!

На рахунок молока то при нинішній його якості це спірне твердження.

Те що зараз продається в пакетах ніяк не можна називати молоком. Це окремий незрозумілий продукт на основі молока.

Жить на нашій планеті страшно і шкідливо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про різні смаки і склад можливо і правда але не забувайте що те саме вино з однієї бочки розлите в різні пляшкі і при різній ціні на етикетці людям буде смакувать по різному, така вже психологія мислення людини.
Пийте, діти, молоко, будете здорові!

На рахунок молока то при нинішній його якості це спірне твердження.

Те що зараз продається в пакетах ніяк не можна називати молоком. Це окремий незрозумілий продукт на основі молока.

Жить на нашій планеті страшно і шкідливо :)

Хотілось би хоча б вірити, що вино, яке хоч і розлите з однієї бочки, таки вино (в чому глибого сумніваюсь).

Та й молоко вже давно пора розподіляти по принципу масло-спред. І навіть після цього не купувати його в магазині.

Сам не люблю ані кока-коли, ані пепсі (хоча вона як на мене краще ніж кола). В радянські часи пепсі була в рази смачніша.

Пийте пиво. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді,дійсно в транснаціональних корпопраціях існує трирівнева градація якості.В нас виробляють(завозять) 3-й найнижчий рівень.І цілком логічно,що корпорація Кока-Кола не захотіла знижувати імідж свого бренду в Швеції.

Така ж ситуація з пральними порошками,фарбами для волосся,шампунями,зубними пастами,вакцинами,ліками і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На чолі з головною істеричкою борди...

а это извините, о ком вы так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер, а що?

Грубовато? Так, неадекватно реагую на маразм, визнаю. (

а в чому власне ти бачиш маразм ? про якість наших продуктів це вже не новина і не здогадки а реальний факт...то в чому маразм ?

З.І. І до чого тут істериЧКА до Plum.. вот туД я тож не зовсім доганяю...вроді топікастер чоловік... а відмінюють в жіночому роді .... Yuraul - ти справді адекват ?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, ну в новости маразм может и присуцтвует, но что не так в топикстартере? В чем истеричность?

ЗЫ Я даже спицательно не смотрю, кто это. Шо, апять Осень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, ну в новости маразм может и присуцтвует, но что не так в топикстартере? В чем истеричность?

ЗЫ Я даже спицательно не смотрю, кто это. Шо, апять Осень?

не Plum ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Так, я неадекват. :0088:

2. Нє, це не Осінь. Це її ідіологічєскій друк. Замєтно, до? :_39:

3. Шо в нас більшість всього фігофішої якості порівняно з забугром - згоден, але це не причина кожен раз нити, яке в нас всьо погане, як в нас погано жити, як всьо пльохо. Побудуй завод і роби там таку як хочеш колу, заодно і бабла заробиш, ага.

4. Чому в жіночому роді? Ну, це такий художній прийом. Застосовується, коли хочеш принизити співрозмовника. Не знаю, як правильно називається, може, тут є літератори, підкажуть. За таке в морду бють, ага, а він, цуко здоровіший троха. :0066:

5. В чому істеричність? Та щось вже не перший раз за ним помічаю подібного роду теми: новини беззмістовні, цитати, вирвані з контексту, істерична трактовка подій. Людина ніби адекватна і розумна, цікаво, що примушує так поступати?

Я всім відповів?

:0109:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ... ну ІМХО головна істеричка вважає, що тема гавно.

Але статус можу старому пердунові уступити, колі так жилаюд фсє

*виражаєд сациальную настроєнность*

Хоча... то не істеризм. То комплекс ізлішнєй правєднасті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Так, я неадекват.

Ти псіх. он ти хто

2. Нє, це не Осінь. Це її ідіологічєскій друк. Замєтно, до?

Друк с другой старани забора. єслі нє всілєннай.

4. Чому в жіночому роді? Ну, це такий художній прийом. Застосовується, коли хочеш принизити співрозмовника. Не знаю, як правильно називається, може, тут є літератори, підкажуть. За таке в морду бють, ага, а він, цуко здоровіший троха.

А оце вже не-кра-сі-во (С) Білл

5. В чому істеричність? Та щось вже не перший раз за ним помічаю подібного роду теми: новини беззмістовні, цитати, вирвані з контексту, істерична трактовка подій. Людина ніби адекватна і розумна, цікаво, що примушує так поступати?

Може то спєрмотоксікоз.

Замітила беззмістовність, вирваність і тепе, але ж мля це не привід називать мужика істеричкою, ну.

Не в нього одного таке. Он недавно уважаємий жужжав на всю Борду причому на повному серйозі, що йому фірма Конті панімаєш лі в каробкє спад канхвєт дєманоф язичнецькіг пріслала, а повинні ж мля були бути писання з біблії священної, даби діти просвіщались. І що? ЙОго ніхто ніким не обзивав. І далі собі муЖик писання цитує в темі. Тю.

Короче. Не гони. Бо буде тобі нємілость, вєчний бан, і інші подібні ефєкти міряння піпіськамє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...