Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ьогодні заправився на ОККО вул. конякіна за 300 грн 95 бензин.

І як відчуття по машині?

Ще не знаю, бо їзжу на газу. Но зранку заводиться до прогріву на бензині. Тоді і буду знати шо по чом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Рік часу відкатав на 95-енерджи (ANP). Їде нормально, розхід по трасі такий же як  на ОККО/WOG, по місту здається на 0,5 л  більше.

Недавно замінив паливний фільтр. Був здивований коли розпиляв старий фільтр. Всі український бензин поганять, а виходить що дарма.

Буду і далі на ньому їздити.

post-4893-0-74999600-1450109068_thumb.jp   post-4893-0-03374600-1450109089_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно проїзджав мимо заправки WOG на Володимирській і замітив, що там зник 95-ий Мустанг. На інших ВОГовських заправках так само? Чи то тільки на цю не завезли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
4 часа назад, Igoryoshek сказал:

На UPG хтось заправляється, як по якості, наприклад 95?

Не знаю як 95-й, а 98-й непоганий за таку ціну, та щей єдина заправка в регіоні з таким бензином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава така статистика в голосуванні... В нас що, більше 80% машин в місті бензинових? Ніколи б не подумав... Враховуючи бум на всякі черевички, фургони, буси, які зазвичай дизельні, я думав що 50/50, навіть думав, що дизелів більше...А воно бач як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

апну тему.

 

13.01 заїхав на ANP  залити трохи бензину,  та картку не прийняли, тільки кеш...

хтось щось знає як довго у них це буде продовжуватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Robinwood сказано:

апну тему.

 

13.01 заїхав на ANP  залити трохи бензину,  та картку не прийняли, тільки кеш...

хтось щось знає як довго у них це буде продовжуватися?

Поки Коломойський не купить чи створить новий банк.

Така ж ситуація і на Укрнафті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав статтю - може, скоро бензинових та дизельніх двигунів узагалі не буде: https://linkor.in.ua/benzinovye-i-dizelnye-avtomobili-ostanutsya-v-proshlom/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...