Перейти до змісту

З Деньчиком, Olesya


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

С Днем Народження,Олеся!Побільше тобі приємних зустрічей та цікавих мандрівок(до Львова і не тільки!)Не могла не привітати тебе українською, знаючи як ти любиш рідну мову та сучасну українську літературу!Шкода, що німецькою не володію(((

81127542_KNIGA_S_ROZAMI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої найщиріші вітання!!! Нехай в твоєму житті буде ще більше справжніх друзів, гарної музики, цікавих книг, приємних зустрічей, ароматної кави і всього, що робитиме тебе щасливою.

28b75582687ccca5258d3af31f356875.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олесю, вітаю! Нехай кожен день твого життя буде сповненим приємностями. Цікавих нових книжок, щирих співрозмовників, доброго вина, смачненьких солодощів і трішки гірчинки...але тільки в каві. Цьом тебе,хороша)

6d13ba9af7ba.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чарівна наша Лесечко!

Добра тобі, посмішок, нового, цікавого, приємного.. всього, всього, всього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога моя Олеся! Тобі пощастило народитися в пору натхнення, в пору яскравих барв та зрілих думок, прозорого повітря і кокетливої прохолоди у складках одягу. Я надзвичайно тішуся з того, що доля (і борда) свого часу звела мене з тобою.

Кохайся у житті, цінуй його, бо ти є частиною того захопливого роману, його головна героїня. Смакуй кожен день по-різному: як каву з тістечком, як вино з якимись надзвичайними сирами, як шампанське з ікрою)))) Обирай сама і будь щаслива від того, що маєш вибір і керуєш ним!

Цілую тебе!!

35112_600.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розы, книги, апельсины, мандарины кофе дарят ныньче ей(с) Бит-квартет Секрет

ото набажали, шо то навіть я, умілець попиз.. написати, не знаю шо придумати :))

Олесю, нехай у твоєму житті з тобою завжди буде Ангел Божий, що вбереже і допоможе, направить і надихне, підхопить коли падатимеш, і підтримає у злеті :) Гарного свята тобі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю. Нехай збудеться те, що хочеш ти, життя щодня дарує приємні моменти, а близькі люди завжди будуть поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої любі бордівці, ваші вітання - це така невід'ємна частина свята і святкового настрою! То ж дякую щиро за добрі слова! Обіймаю всіх! :g10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Я тебе сильно-сильно вітаю, я тобі дуже-дуже бажаю: ВСЬОГО САМОГО НАЙКРАЩОГО!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Божої ласки, земних щедрот, душевного щастя!

Нехай твоя життєва книга буде насичена захопливими сторінками і неповторними барвами!

Гарного свята! :g17: Ну і для настрою..

http://www.youtube.com/watch?v=hmo79i7K7Wk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...