Перейти до змісту

Tolik_lt Вітаємо з днем народження!!!


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 286
  • Створено
  • Остання відповідь

Толік, ти неповторний, цікавий, багатогранний, влучно іронічний... та й просто файний хлопака)) Лишайся собою. Будь нам здоровий, крепкий, коханий! :0073:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще год,еще одна станция,там уже нет меня©

дорогі брати і сестри,увага людська-то є хліб відданИй.себто те,на що людина зобов'язана відповісти своєю увагою.

тому найперше прошу прощення якщо був надто різкий чи неуважний до когось із вас. а по-друге найщиріше дякую усім вам за добрі почуття і добрі слова,що були адресовані мені. хай благословить вас і ваших близьких Господь незалежно від вашої віри,бо усі ви варті добра і любові.дякую вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толіку, вибач, вибач, що пізно .....і я тебе вітаю!

"Еще один год..." Головне - не старіти душею! Чого тобі щиро бажаю. Твій запал, енергія, активна життєва позиція заражає оточуючих, так що будь таким же юним у душі й надалі.

Це велика риса - у будь-якій ситуації залишатися людиною. Залишайся таким, який ти є, на довгі, довгі роки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто думає, що запізнився з вітанням: усні і письмові вітання приймаються протягом місяця. Грошові- цілорічно;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Щирі вітання щирій людині!

Толіку, многії літа, нехай сім"я робить щасливим, а робота успішним! Будь здоровий!

Ну, і успіху на мистецьких дорогах!

Ура!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, дядьку Анатолію, приймай вітання. Нехай дасть тобі Бог усіх благ, нехай не позбавить здоров'я, і дасть терпіння та наснаги до роботи. Нехай любов та злагода опанує твій дім.

Удача нехай ходить за тобою хвостиком, та в життя трапляються лише приємні та позитивні люди.

І ще, щоб гроші та міцне чоловіче здоров'я супроводжували усе вищесказане!

Вітаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю! Залишайся собою, незважаючи ні на що. :0154: :0153:

ЗІ: приємно було познайомитись)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Днем народження!!! Нехай ця гримуча суміш іронії, стьобу і сарказму, що живе в душі, щодня підкріплюється дозами обгрунтованого оптимізму і завжди буде з тобою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...