Перейти до змісту

Tolik_lt Вітаємо з днем народження!!!


kmd

Рекомендовані повідомлення

Щирі вітання, пане Анатолій! Гараздів у всьому, да при крепкому здоровлі! :0011:

Вилазю на табуретку і декламую іменні стіхі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 286
  • Створено
  • Остання відповідь

Толік , найщиріші вітання летять тобі почтовими голубями і шустрими , як твій розум, ласточками)))

Я тобі бажаю відкривати цей світ і далі: у печатнім слові, у нових людях і подіях, в усмішках твоїх діток. Щоб ти ніколи не

втомлювався пізнавати і ділитися, будь щасливим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, мої вітання! Бажаю ніколи не втрачати здоров'я і твоєї здорової індивідуальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!

Бажаю ніколи не втрачати неперевершеного почуття гумору, гарного смаку, наснаги до життя, оптимізму і тонкого іронічно-влучного бачення речей.

Здоров’я тобі і твоїм рідним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволь приеднатись, та побажати усього найкращого!!!

Нехай цей рік буде найвдалішим із усіх прожитих до цього!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолий, поздравляю от всего сердца с днем рождения! и желаю, чтобы всегда денежка в кармане звенела, да с легким оттенком электрогитары :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хочется побыть хрупкой и беззащитной девушкой- А кони всё бегут, а избы всё горят...

Так хочеться побути простим середнім класом. А бонкомати все шуршать, а кредити видаються... ;)

Вітаю, Онотоле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толічок, бажаю, щоб у твоїх БАНКівських справах завжди було місце для кохання)))

20120206213758.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай твоє бачення життя максимально довго лишається все таким же по-доброму гострим і влучним! Відтінки пікантності із дня в день не перестають дивувати, ще не раз змушуючи по-юнацьки зашарітися :blush:

А здоров'я ні завтра, ні через 50 років не буде перешкодою для все нових відкриттів, великих і маленьких життєвих досягнень та подвигів!

Будь щасливим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада вітати! Здоров'я, усіляких гараздів тобі, любові у всьому.

Вітаю, Толік! :0072:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...