Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

http://www.hobby-hour.com/electronics/resistorcalculator.php

Шкода що у мене немає норм мультиметра, я б заміряв, а так навряд чи отримаю адекватні цифри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є щось по темі нестандартних кодувань. Там росписано як рахується. Можливо допоможе, сам таке кодування не зусрічав. Успіхів!

http://datasheet.com...1&Itemid=12

я он поки курив схему то походу там намалювали одного замість двох, правда там стоїть 0,5ом, хз як так, якщо 0.5 то там має бутти не біли і не сірий а серєбряний, муть, завтра піду на базар брати,

хоча намальований він як одно ватний але 0.51 є тіко 2 ватні,

запутався я(

На базарі ціни просто ппц, нарутка в 300% я так розумію це мінімум.

На рахунок резисторів, давай подумаємо логічно:

Аймакс тягне до 5 А, так, резистори у нас двох ватні, так? з'єднанні послідовно, так? Згадуємо послідовне з'єднання опорів і всіма улюблений закон Ома...

...або, вимикаємо мозок і купуємо резистори на 0.5..2 Ома і визначаємо в скільки разів аймакс почне брехати по струму... робимо висновки...

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, силову то можна і зміцнити і вичавити до 8ми і більше ампер але при зміні резисторів прийдеться заміряти нагрузку і правити дані в епромі меги, і дещо в прошивці, так шо буду поки чекати коли буду щось замовляти і візьму резистори,

на рахунок базару то був я в пятницю вроді, чесно кажучи реально офігів коли брав дешо з радіодеталей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, силову то можна і зміцнити і вичавити до 8ми і більше ампер але при зміні резисторів прийдеться заміряти нагрузку і правити дані в епромі меги, і дещо в прошивці, так шо буду поки чекати коли буду щось замовляти і візьму резистори,

...

Взяв свій клон аймакса, розібрав і зробив наступним чином, виставив струм в 1 А і заміряв мультиметром падіння напруги на двох резисторах - 0,049В, вирішив для вірності підняти силу струму у два рази - 0,099 В. Підрахувати зможеш номінал?

Якщо ні - вчи закон Ома, без нього ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто працює з фоторезистом і знаходиться в районі 33го, напишіть в ЛС, потрібна допомога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, силову то можна і зміцнити і вичавити до 8ми і більше ампер але при зміні резисторів прийдеться заміряти нагрузку і правити дані в епромі меги, і дещо в прошивці, так шо буду поки чекати коли буду щось замовляти і візьму резистори,

...

Взяв свій клон аймакса, розібрав і зробив наступним чином, виставив струм в 1 А і заміряв мультиметром падіння напруги на двох резисторах - 0,049В, вирішив для вірності підняти силу струму у два рази - 0,099 В. Підрахувати зможеш номінал?

Якщо ні - вчи закон Ома, без нього ніяк.

r=1/0.049=20.4

r=1/0.099=20.2

аймакс оригінальний, чи всетаки той дешевший?

я свого часу таки переплатив лишніх 10$

заміряю я в понеділок, відпишусь

хто працює з фоторезистом і знаходиться в районі 33го, напишіть в ЛС, потрібна допомога.

напиши atmel, він раніше працював з фоторезистом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

r=1/0.049=20.4 r=1/0.099=20.2

Ні.

R = U / I.

напиши atmel, він раніше працював з фоторезистом

Він ніби зараз не займається цим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

r=1/0.049=20.4 r=1/0.099=20.2

Ні.

R = U / I.

напиши atmel, він раніше працював з фоторезистом

Він ніби зараз не займається цим...

ото правду кажуть на два фронта виходить ніфіга

таки да тупанув, 0.05/1=0.05ом

0.1/2=0.05ом

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Может кто то уже выкладывал:

EveryCircuit версия: 2.13

Краткое описание:

Проектирование и моделирование электронных схем.

Особенности:

- автоматическое соединение элементов

- анимация сигналов

- анимация тока

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=275545

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0.05/1=0.05ом

0.1/2=0.05ом

Що там? Дістав? У мене є 0.1 Ом двохватні, якщо з'єднати їх у паралель буде 0.05 Ом.


Уявіть собі, на ринку резистори 0.25 Вт по 0.5 грн/шт толкають.

Націнка мінімум 500% ото у наших людей і менталітет...

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявіть собі, на ринку резистори 0.25 Вт по 0.5 грн/шт толкають.

Націнка мінімум 500% ото у наших людей і менталітет...

У Києві, на центральному радіоринку, ще до нового року брав за такими цінами, причому ще виробництва СРСР. Сучасні ж, всім відомий "9В", уже давно по 50коп. продає, так щей з такими тонкими ножками,що таке враження ніби вони із нитки а не з металу.

А відговорка як завжди:

"Ну Вы ж понимаете, мы привязаны к доллару".

Хочеться так і сказати: Як може барига купляти радіодеталі в-цтва СРСР в $ :_14:

А для Луцька, впринципі, це не дивно, вибір то зовсім обмежений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"їпонскій магнітофон" утето конешно і швидкість, я вже аж слюньки пустив

я так розумію всі вже лижі нагострили в сторону чпу :)

HWman, чесно кажучи я вже забув дорогу за радіодеталями, тай поки аймакс працює лізти туди небуду

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ндя, ціна такого чудо принтера буде захмарна. Декілька 10-ків тисяч у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Привіт всім хто знає закон Ома.

Власне є питання, маю один імпульсний девайс, точніше dc dc понижуваний перетворювач, і там перегорів діод, сам девайс розрахований на струм до 5А, по крайній мірі так написано на сторінці у китайців, які ним торгують.

Діод ss54, по даташиту максимум може пропускати через себе до 5А, але як бачите, може тягнути такий струм тимчасово. Суть питання - якщо я запаралелю два штуки цих ss54 це якось допоможе запобігти повторення цієї ситуації?

Ось, пробував у симуляторі:

Через один діод протікає струм 5.36

7c8fb3ef8541fa05855298ddff8d8251.png

Як бачите, через два протікає практично половина через кожен:

627193dea62acad8b9c3e10e7d31edee.png

+ трішки менше падіння напруги порівняно з одним діодом, з відси можна зробити висновок що і втрати на нагрів будуть менші.

646686f93644123fd30e7d9bbd8d795d.png

Приблизно та ж картина.

Хто що думає з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що думає з цього приводу?

Допоможе, головне щоб діоди були з однієї партії.

Але і той діод не мав би згоріти, 5А це максимальний постійний струм, в імпульсному режимі він здатний витримувати значно більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що думає з цього приводу?

Допоможе, головне щоб діоди були з однієї партії.

Але і той діод не мав би згоріти, 5А це максимальний постійний струм, в імпульсному режимі він здатний витримувати значно більше.

Плата має регулювання струму, і власне я по суті влаштував КЗ підключивши амперметр до перетворювача, і так тримав десь кілька хвилин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді міг запросто згоріти, того як імпульсний струм через нього там міг бути далеко не 5,5А, так робити з імпульсними БЖ категорично не можна, крім випадків коли сам БЖ має крім захисту ще й режим стабілізації струму, але навіть в такому випадку вони жорстке кз на виході не полюбляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По даташиту ніби захист від перевищення струму є, та і присутній режим стабілізації струму в лиці lm358.

Плата ось така:

http://www.icstation...ule-p-1900.html

XL4015 datasheet.pdf

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тобі заважає поставити чуть сильніший діод?

і да я останнім часом ставлю діод на 10апмер по плюсу (захист від переполюсовки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тобі заважає поставити чуть сильніший діод?

Розміри, не хочеться поганити естетичний вигляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і да я останнім часом ставлю діод на 10апмер по плюсу (захист від переполюсовки)

Діод це хоч і захист але це і втрати і гємор з нагрівом.

А прийдеться Читаєм "Буквар"

Під букварем, Ви певно маєте на увазі датащит? І що ж я там таке пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквар то гугл :)

В свій час, коли мої вироби стали "жерти" ампери, я пробував для захисту від переплюсовкі паралелити діоди і дивувався чому вони горять. А років з десять тому розумних статей було мало чи я не знав як правильно шукать, мені на одному форумі порадили підключити пару-трійку світлодіодів паралельно щоб наочно побачити що з ними станетья. Коротко, навіть у діодів з одної партії можуть різнитися параметри до 10%, спочатку здохне один, а потім другий. Став сильніший діод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...