Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Scorpio правий, якщо ставити то тільки послідовно, паралелити нифіга,

Світодіоди горать, як то кажуть спочатку слабші а потім і крепкі - перевірено тому і включають по 3-4 в цепочку і до драйвера

На нагрів мені всеодно - головне залізо шоб не вигоріло, я вже це точно знаю

Коли в руках цяця шо коштує дуже дорого то безпека перш завсе( з власного досвіду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Всім привіт, маю релейний модуль, там ось така схема:

7b0d46.jpg

R1 10 КОм, R2 510 Ом

Я от дечого не розумію, чому інженери зробили саме так? Виходить що реле спрацьовує коли на вході логічний нуль. Але тут є ще один не приємний, як я вважаю, момент, а саме те, що на вході коли там нічого не підключено постійно присутня висока напруга, тобто вище навіть за 5 В, у мене там 8.5 В...

От і думаю чи варто щось робити з цим чи ні... З однієї сторони R1 має доволі таки великий номінал але з іншої все ж я використовую мікроконтролер, а вони не дуже то добре відносяться до перевищення напруги на порту...

P.S. релейний модуль на 12 В.

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що тут незрозумілого, силова та керуюча частини розвязані гальванічно. Нічого робити не треба, на R1 подавай те саме живлення що йде і на МК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на платі і 3,3 і 5 і 12, і мене то несмущає,

крєнка для контроллера а все інше розвязане по живленню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що тут незрозумілого, силова та керуюча частини розвязані гальванічно. Нічого робити не треба, на R1 подавай те саме живлення що йде і на МК.

Так і зробив, правда номіналу у 10 КОм виявилось забагато, треба замінити на 1 КОм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заглягув сьогодні у баночку для "соплів" а там...

p0J7t0Ng4c4.jpg

Вже постійний житель з'явився...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга, В.Моклиця "Радіоелектроніка і телебачення", ч.1. Кому треба качайте

https://yadi.sk/d/vLBihN9OhWpDu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де можна купити на пробу та є вибір сонячних панельок? розмір більш-менш 9х3см.

+контролери заряду.

для акума. 1200mAh діод 1Вт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з енелооп

Оу, я таких контролерів, щоб продавались як модулі не бачив. Справа в тім що у нікель-метал гідридних акумуляторів хитрожопий алгоритм заряду... Хоча можна на все начхати і заряджати як небудь, на крайняк зробити відсічку по температурі, хоча якщо струм заряду не великий то акумулятори не будуть грітись а будуть просто перезаряджатись, а це деградація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman,

де можна купити на пробу та є вибір сонячних панельок?

Я не знаю, але думаю що на всяких там аліекспрес чи єбей є :)

Якщо знайдете десь у нас то дайте знати будь ласка, я теж не проти якщо адекватна ціна буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, ні в кого не завалялась мікросхема совкова К157УД2 або УД3 куплю за пару гривень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадай ввечері, гляну

Ок, нагадаю а то на старому немає на варшавці теж не було хочараніше там 1 раз купляв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадай ввечері, гляну

Ок, нагадаю а то на старому немає на варшавці теж не було хочараніше там 1 раз купляв

В Володьки був? це той дядько в якого прилавок в "пилючці" від автостанції стоїть(ну всі хто знає точки поняли :) ), в нього може бутти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Володьки був? це той дядько в якого прилавок в "пилючці" від автостанції стоїть(ну всі хто знає точки поняли ), в нього може бутти

в нього може й бути, але щоб витримати моральний тиск в черзі з його боку - то треба добре випити перед тим..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...