Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада від знаючих радіолюбителів, робив aux вихід в свому автомобілі, є кабель 3.5 джек з 2ма rca виходамиpost-9395-0-89036600-1451250721_thumb.jp його потрібно було підключити до роз'ємуpost-9395-0-72639900-1451250784_thumb.jp який в свою чергу вставляється в магнітолу де позначене пусте місце post-9395-0-17654200-1451250840_thumb.jp, там задіяні всі піни по схемі post-9395-0-86429900-1451250971_thumb.jp, коротше зі схемою і роз'ємом я розібрався, підключив, але проблема в тому - як правильно тепер припаяти контакти від джека (правий&маса та лівий&маса) до правий-,правий+,лівий-,лівий+ rca входів того роз'єму, маса в них може бути спільна, якщо не помиляюсь, я щось напаяв і звук якийсь дикий, то без низьких частот, то як з печери, виправте що не так 

Змінено користувачем dimmaxim
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робив вхід, щоб з іншого пристрою можна було слухати музику, магнітола штатна, Clarion

Змінено користувачем dimmaxim
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пін2 - правий, пін3 - мінус аудіо, пін4 - лівий, якщо всі дроти і роз'єми розпаяні правильно ніяких незрозумілих звуків не повино бути. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пін2 - правий, пін3 - мінус аудіо, пін4 - лівий, якщо всі дроти і роз'єми розпаяні правильно ніяких незрозумілих звуків не повино бути. 

мінус або маса на 3й пін і +12 на 6й, це я зробив, а як з іншими чотирма, чи просто забити на два з них і задіяти від джека лише два, як Ви радите, але писало що мають бути задіяні всі 6. Чи не принципово правий +\- і лівий+\-? я в цьому путаюсь взагалі, мені просто коли лівий\маса, правий\маса post-9395-0-87472300-1451328714_thumb.jp

Змінено користувачем dimmaxim
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Шановні поважні, ловіть дуже хорошу статтю по темі "Устройство компьютерных блоков питания и методика их тестирования":

http://www.3dnews.ru/911366

Надибав її коли цікавився який рівень пульсацій являється нормою для блока живлення ПК


sm.bench.600.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то зараз читаю одну цікаву книженцію, виявляється я взагалі нічого не знав про діоди транзистори та інше, не все так просто :)

Кому цікаво

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково у когось немає хорошого радіатора під КТ827, той що у корпусі  КТ-9 буржуйский ТО-3:

_to3.gif

Загальною площею більше 100 см2. Купив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не знайдеш під такий корпус, але є радіатор під, наприклад ТО-220, то можна поступити таким чином, береш товсту алюмінієву пластину, акуратно згинаєш її під прямим кутом, на одній половині свердлиш отвори для транзистора, на іншій свердлиш отвори для кріплення на радіатор, і кріпиш цю пластину до радіатора через теплопровідну пасту.
 Але намагайся щоб транзистор був якомога ближче до радіатора і площа пластини яка буде кріпитись до радіатора була якомога більшою.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все у мене лабораторний блок живлення з голови не вилазить.

Лінійний на біполярному транзисторі - найпростіший шлях, до того ж пульсації при таких розкладах будуть найменші.

Звичайно все це буде працювати на базі мікроконтролера, я вже замовив 16-ти бітний АЦП для супер точності, зберу 10-12 бітний R2R ЦАП і через повторювач на базі ОП LM358 буду подавати сигнал на базу КТ827.

Я вибрав КТ827 тому що це збірка дарлінгтона, з великим коефіцієнтом підсилення, він може розсіювати до 125 Вт у тепло ну і він мені перепав як подарунок по суті. 

У якості джерела живлення є трансформатор 30 В 3 А, хоча по габаритах там може і всі 5 А, є батарея конденсаторів на 12 000 мкФ 50 В для фільтру після діодного моста, є мікроконтролери різні, у тому числі і ардуіно...

Є практично все, от тільки я лінюсь постійно.

Ось:
http://radioparty.ru/device-avr/443-power-supply-atmega8

Моя концепція частково пересікається з цим проектом, але я буду робити по споєму.

Змінено користувачем HWman
Добавив посилання
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 18.01.2016 at 22:31, HWman сказано:

Випадково у когось немає хорошого радіатора під КТ827, той що у корпусі  КТ-9 буржуйский ТО-3:
Загальною площею більше 100 см2. Купив би.

Є такий як на фото, площа 266 см. кв., ціна 25 грн.

http://board.lutsk.ua/imgstore2/images/2016/01/29/IMG20160129173657.jpg

IMG20160129173706.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але вже знайшов.


aOEHSK1wCBc.jpg 

Буду робити з його допомогою мінікліматичну зброю.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, HWman сказано:

Буду робити з його допомогою мінікліматичну зброю.

Чаво, чаво? :blink:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вирішив недавно зробити платку, витравив плату, давай сверлити, а ломати сверла в ручну не хочеться) було вирішено зробити ось такий сіні сверлильний станочок, вже 2 плати просврелив і норм, підсвітка зроблена з 10w світодіодної матриці, мотор від якогось принтера, направляючі від дисковода, ну і трохи ДСП від дяді Міші)  живлю це все діло від БП ATX наразі, в майбутьному дороблю норм підсвітку і  підвищу напругу для мотора, так як мотор на 24в,сорі за якість фото

bARX3MHHEuU.jpg

vpkzUb-QoO8.jpg

KEqq5lf22Z8.jpg

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлодіод би по нижче опустити а то світить на мотор а біля свердла темно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минуты назад, Maniko сказал:

Світлодіод би по нижче опустити а то світить на мотор а біля свердла темно.

В майбутньому думаю світлодіод зробити на гнучкому тримачі, типу як китайські лампи для клавіатур

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, antoxas сказано:

В майбутньому думаю світлодіод зробити на гнучкому тримачі, типу як китайські лампи для клавіатур

 

Там доцільніше з двох сторін поставити щось типу такого,

або знайии ще один таку саму світодіодну матрицю

 

led4-5050.jpg

 

З двох сторін світитиме світло а це означає що не буде тіні і не буде затухання в одну із сторін

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу допомги, купив собі AVR прогер вот такій, спаяв панельку і пару гтирьків на макетці для підключеня attiny2313a-pu, підключив правильно, дрова на USB ASP поставив, win7, при команді Read Chip Signature видає ось таке (картинка 1), при спробі залити .hex видає ось таке (картинка 2) в чому може бути проблема?

 

 

http://ru.aliexpress.com/item/USBasp-USB-ISP-3-3V-5V-AVR-Programmer-USB-ATMEGA8-ATMEGA128-New-10PIN-Wire-Support-Win7/32536193605.html

Картинка 1.png

Картинка 2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контролер в Сіна Прог почав бачитись, еепром та флеш зчитую, але залити .нех не можу, можливо кривий хекс файл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував інший хекс файл нічого толкового не вийшло, воно шється але криво якось, я в печалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...