Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ну ругається воно на те шо не може виставити правильну частоту тактування процесора. Треба звідси і почати копати. Може настройки якісь неправильні, чи кварц на програматорі глючний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, antoxas сказано:

Зверху те що залив в мк, знизу те що злив з нього, щось тут явно не те

Без імені.png

 

А взагалі краще він хексом відкрий, ясніше буде, бачу злитий файл відкритий і невідформатований так як початковий, софт неправильно відформатував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, antoxas сказано:

Ось, зліва злив, справа залив 

Без імені.png

Такс, не люблю я тикати фотки, давай заливай кудись файли і будем разом дивитись в якій інструкції трабл

 

йоптель, розміри то різні 230b = 204b

епром незчитуй

 

різниця з 4 строки 2стовбчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, Voronin10 сказал:

Такс, не люблю я тикати фотки, давай заливай кудись файли і будем разом дивитись в якій інструкції трабл

 

йоптель, розміри то різні 230b = 204b

епром незчитуй

 

різниця з 4 строки 2стовбчик

Якщо чесно з мк я починаю розбиратись, краще поясни на пальцях як це зробити якщо не важко)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, antoxas сказано:

Якщо чесно з мк я починаю розбиратись, краще поясни на пальцях як це зробити якщо не важко)

почнем з того чим прошиваєш (программа)

2) прошивка складається із 2х блоків 1 прошивка 2 епром

так от перед прошивкою тре очистити кристал і записати прошивку епром чистий при цьому

після спрбувати зчитати і порівняти программою HexCmp 2.7 приатачив

 

 

6655f2bbc2e8aba3ac15393f558b97a6.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Voronin10 сказал:

шити пробую сіна прогом, пробував кхазамом але ним взагалі безрезультатно, МК новий

 

Як мені в сіна прозі очистити кристал, щоб заново попробувати записати прошу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, antoxas сказано:

Як мені в сіна прозі очистити кристал, щоб заново попробувати записати прошу?

уно моменто

 

а там такого і нема, автоматом усе робиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кристал я очистив, заново заливаю і нічого не виходить, походу прогер бракований чи що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, antoxas сказано:

Кристал я очистив, заново заливаю і нічого не виходить, походу прогер бракований чи що

Спойлер

found 1 busses

avrdude.exe: AVR device initialized and ready to accept instructions

Reading | ################################################## | 100% 0.03s

avrdude.exe: Device signature = 0x1e9307
avrdude.exe: NOTE: FLASH memory has been specified, an erase cycle will be performed
             To disable this feature, specify the -D option.
avrdude.exe: erasing chip
avrdude.exe: reading input file "F:\USBASP\USBASP\soft\driver_firmfare\firmware\usbasp.atmega8.2007-10-23.hex"
avrdude.exe: input file F:\USBASP\USBASP\soft\driver_firmfare\firmware\usbasp.atmega8.2007-10-23.hex auto detected as Intel Hex
avrdude.exe: writing flash (3748 bytes):

Writing | ################################################## | 100% 18.20s

avrdude.exe: 3748 bytes of flash written
avrdude.exe: verifying flash memory against F:\USBASP\USBASP\soft\driver_firmfare\firmware\usbasp.atmega8.2007-10-23.hex:
avrdude.exe: load data flash data from input file F:\USBASP\USBASP\soft\driver_firmfare\firmware\usbasp.atmega8.2007-10-23.hex:
avrdude.exe: input file F:\USBASP\USBASP\soft\driver_firmfare\firmware\usbasp.atmega8.2007-10-23.hex auto detected as Intel Hex
avrdude.exe: input file F:\USBASP\USBASP\soft\driver_firmfare\firmware\usbasp.atmega8.2007-10-23.hex contains 3748 bytes
avrdude.exe: reading on-chip flash data:

Reading | ################################################## | 100% 16.47s

avrdude.exe: verifying ...
avrdude.exe: 3748 bytes of flash verified

avrdude.exe: safemode: Fuses OK

avrdude.exe done.  Thank you.

щойно шив мегу8

правда юсбасп під 7 на ноуті  не запустити

Щось мій сасопальний тільки під хр оприділяється і працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може зичнути прогер USB ASP  на деньок, шоб взнати чи то я дурний чи то лижі такі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу свій дати, але сумісний походу тільки з хр,

Зараз ще поколупаю бо давненько нічого не шив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минуту назад, Voronin10 сказал:

Можу свій дати, але сумісний походу тільки з хр,

Зараз ще поколупаю бо давненько нічого не шив

В тебе самопал? якщо тільки під хр то мені не підходить, бо зносити 7 впадлу, всі данні на одному розділі бо вінт на 40 гб 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розібрався з прогером, просто скачав SIna Prog з іншого джерела і все чудово залилось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Добрий вечір.

Хто може термофеном припаяти MiniUSB на плату. Паяльником не вдається дістати до контактів через щільний монтаж, а паяльної станції на жаль не маю. Звісно за винагороду. Посилання на мою тему з фото http://board.lutsk.ua/topic/194621-pripayati-termofenom-miniusb-rozyem/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

2 порти 4 кнопки.

1461173677144272479.png 
 

Я вже голову зламав намагаючись зрозуміти як воно працює.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А код є? Там логіка має бути, що порти в певній послідовності встановлюються у високий і низький потенціал, якщо мені не змінює память, то там порти можна командами підтягувати або до живлення або до землі, от спочатку підягують порт у потрібне положення а потім зчитують дані. Логіка тоді приблизно така, спочатку підягуєм обидва порта до живлення і зчитуєм рівень з порту, якшо на якомусь нуль, то значить натиснута відповідно кнопка down або set. Потім підягуєм один із портів до нуля і зчитуєм дані із іншого порту, якшо там теж нуль значить натиснута відповідно OK або UP залежно який порт читали. Циклів зчитування потрібно провести мінімум два, щоб відрізнити натискання DOWN від UP і OK від SET.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи поправлю, порти відразу підягуєш до живлення, а потім просто по черзі ставиш їх в нуль і читаєш другий порт.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Lisovic сказано:

Трохи поправлю, порти відразу підягуєш до живлення, а потім просто по черзі ставиш їх в нуль і читаєш другий порт.

Мо поясниш як працює верх схеми dir oe?

Для початку це 74hc245

Знизу стоять буфери з керуванням я так розумію,

Зверху два елемента і вроді з інвесторами на вході, теж поки голову заплутало, поясниш?

 

74HC245-functional-scheme.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно то я вже позабував трохи те що вчили... Схоже що це логічні елементи І але з одним інвертуючим входом зліва і двома з права.

Щоб дозволити передачу, треба на виході одного з цих елементів отримати логічну 1. Оскільки елементи мають інвертовані входи, то логіка роботи буде така:

Для лівого елементу потрібно щоб на ОЕ була подано логічний 0 а на DIR логічна 1, тоді на виході буде логічна 1 і буде дозволено передачу з А в В.

Для правого лементу і на ОЕ і на DIR потрібно подати логічний нуль тоді на виході буде логічна 1 і буде дозволено передачу з В в А.

Якщо на ОЕ подати лоічну 1 до передача буде заборонена при будь-якому стані DIR.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Lisovic сказал:

А код є? Там логіка має бути, що порти в певній послідовності встановлюються у високий і низький потенціал, якщо мені не змінює память, то там порти можна командами підтягувати або до живлення або до землі, от спочатку підягують порт у потрібне положення а потім зчитують дані. Логіка тоді приблизно така, спочатку підягуєм обидва порта до живлення і зчитуєм рівень з порту, якшо на якомусь нуль, то значить натиснута відповідно кнопка down або set. Потім підягуєм один із портів до нуля і зчитуєм дані із іншого порту, якшо там теж нуль значить натиснута відповідно OK або UP залежно який порт читали. Циклів зчитування потрібно провести мінімум два, щоб відрізнити натискання DOWN від UP і OK від SET.

Ага https://geektimes.ru/post/274695/ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, така справа. Треба дівайс, щоб тупо по-таймеру (через 1 хв.) розриватиме  слаботочну мережу на 1 сек.

 

Преамбула. Маю телефон, і через 1 хв. зарядки його "мозгі" розуміють, що замість  "пропієтарної" батареї йому пІдсунули BL-3C :)  І перериває зарядку :( "Краб" задовбав вже.  Мож в кого валяється якась готова схемка мультивібратора, або таймера, який можна нагрузити на обмотку релюшки?

 

Знаю, що це "дитячий садок", але я не електронщик, хоч паяльник з тестером маю, а "колхозити" і  йди до "братиків" нехочу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...