Перейти до змісту

Припаяти термофеном MiniUSB роз'єм


ava297

Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Хто може припаяти термофеном MiniUSB роз'єм на платі від мобільного телефону? Підійти можу лише після роботи (після 17.00). Скільки це буде коштувати?

 

IMG_5125+.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Voronin10 сказано:

на базарі хлопці працюють і у вихідні (субота, неділя)

Хочеться це зробити до вихідних. І цікавлять відповіді саме тих хто може це зробити. Я і сам припаяв би, але паяльником навіть з тонким жалом не влізу до контактів, а паяльної станції, на жаль, немаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ну, а потім би і ще доплатив за відновлення дорожок, 

 

Обідом можна пожертвувати і зганяти в любу майстерню

А взагалі на форумі є люди які займаються ремонтом мобільних і планшетів, невже важко пошариттсь по темах?

Кушмірук нік здається в людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Voronin10 сказано:

Ну ну, а потім би і ще доплатив за відновлення дорожок, 

 

Обідом можна пожертвувати і зганяти в любу майстерню

А взагалі на форумі є люди які займаються ремонтом мобільних і планшетів, невже важко пошариттсь по темах?

Кушмірук нік здається в людини

Ну, радіоелектронікою я захоплююсь з дитинства, і відновленням доріжок мене не налякаєш ))). Ходив я увечері по крамничках з ремонту мобілок, питав. В залежності від жадності, хочуть від 50 до 100 грн за кілька хвилин роботи. Я за 150 грн. можу купити такий телефон справний (це основна плата від телефона). Мабуть пора купувати фен в свою майстерню, без нього все далі стає важче )))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... ага феном, цю модель, 50 грн дорого... добре, що я закинув ремонтувати мобілки... а то хз, що мав би зараз) Ви екрани коли небудь знімали з цих моторол?  якщо знімали, то питання про фен..  хочете щоб якийсь ламайстрюк на плату оцю попав?)) так сказать "лошка" шукаєте, то тут таких нема) тут треба хитро знімати, але розказувать технологію не бачу сенсу..)  тим більше, що є СВОЯ майстерня..) працюйте, набирайтесь досвіду... до речі де майстерня знаходиться? що ремонтуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Ridec7 сказано:

.... ага феном, цю модель, 50 грн дорого... добре, що я закинув ремонтувати мобілки... а то хз, що мав би зараз) Ви екрани коли небудь знімали з цих моторол?  якщо знімали, то питання про фен..  хочете щоб якийсь ламайстрюк на плату оцю попав?)) так сказать "лошка" шукаєте, то тут таких нема) тут треба хитро знімати, але розказувать технологію не бачу сенсу..)  тим більше, що є СВОЯ майстерня..) працюйте, набирайтесь досвіду... до речі де майстерня знаходиться? що ремонтуєте?

Не все зрозумів з вашого тексту, особливо про ламайстрюків ))). Це плата від мого, особистого, телефона. Комерційним ремонтом не займаюсь. Майстерня знаходиться в моєму, особистому, домі. Знаєте... там молотки, ключі і всяке різне приладдя та інструмент. ))) Ремонтую лише своє, або якщо хтось з друзів попросить. Мало вільного часу, це все таки хоббі. Заробляю на хліб іншим. Тому вважаю Ваш наїзд безпідставним.

Думаю тему варто закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або красиво з*їхали з теми (враховуючи швидке бажання закрити тему.. ну вибачайте, але підозріло), або неправильно і двозначно описували все вище вказане , але  все це не міняє одного - 50 грн за роботу феном  з заміною гнізда - дорого? ремонт з новим гніздом чи у Вас є на заміну своє? Якщо є своє, то тим більш цікаво як у пересічної людини завалялось таке специфічне гніздо? а якщо нема, то претензія жадності на 50грн скоріш стосується Вас... це скільки ж по Вашому повинне вартувати?? 5 гривень? ті хто сказав Вам 50 грн, то не люди, які страдають жадністю.. а страдають чимось іншим... але то їхня справа... тому це не наїзд, а прохання, якщо телефон коштує 150грн інший робочий.. то сходіть купіть новий, якщо для Вас кваліфікований ремонт повинен вартувати менше 50 грн,  і Ви самі можете його зробити, то робіть саменькі.. немає чого людей навіть турбувати, тим більше темою на форумах..  якось так... без образ.. просто згадав давні часи коли, в майстерню приходили з схожими претензіями.. м*яко кажучи хотілось людину попросити піти кудись дуже далеко..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 час назад, ava297 сказал:

Ну, радіоелектронікою я захоплююсь з дитинства, і відновленням доріжок мене не налякаєш ))). Ходив я увечері по крамничках з ремонту мобілок, питав. В залежності від жадності, хочуть від 50 до 100 грн за кілька хвилин роботи. Я за 150 грн. можу купити такий телефон справний (це основна плата від телефона). Мабуть пора купувати фен в свою майстерню, без нього все далі стає важче )))).

то за скіко паяти, за 20 грн? чи може 10?

фен - це ти про паяльну станцію, чи про "строїтєльний" ?

якщо про паяльну станцію, то треба було купляти, коли вони були по 800-1000 грн, зараз від 2к і вище

для одного-двух раз вона якби не треба, ну а як є лишні гроші і сильно хочеться, то можна

і вперед, як попаяєш розєм, то незабудь звіт дати, як все пройшло і вийшло, а то може дісно, 50-100 грн то дуже багато, кожний може сам впаяти (паялки тіко нехватає)

а краще купи плату, ще запчастини будуть, а потім вже тренуйся паяти на станції

тепер можна закривати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, хлопці, я Вашу позицію зрозумів. Не знав, що мініЮСБ це такий рідкісний роз'єм для радіоаматора.))) Та й фен мався на увазі радіомонтажний. Паяльну станцію за 2к купувати немає бажання, теж вчора проглянув інтернет-магазини. Думаю купити щось типу такого http://voron.ua/catalog/017272 , а схему управління то вже не важко і самому зробити. Як припаяю роз'єм, то панам Ridec7 і volker78 обов'язково повідомлю результати. Всього найкращого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, ava297 said:

Як припаяю роз'єм...

 

Вибачайте, що влажу в тему. В мене теж є робочий "кнопочний телефон" з роздовбаним гніздом ЮСБ. Ну може 100 грн. в базарний день і дадуть за нього )))

Хтось зможе зробити за "недорого" :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, ava297 сказал:

Ладно, хлопці, я Вашу позицію зрозумів. Не знав, що мініЮСБ це такий рідкісний роз'єм для радіоаматора.))) Та й фен мався на увазі радіомонтажний. Паяльну станцію за 2к купувати немає бажання, теж вчора проглянув інтернет-магазини. Думаю купити щось типу такого http://voron.ua/catalog/017272 , а схему управління то вже не важко і самому зробити. Як припаяю роз'єм, то панам Ridec7 і volker78 обов'язково повідомлю результати. Всього найкращого.

 ну якби ви були в темі, то зрозуміли б, що такого мініЮСБ як у даній моторолі, практично ніде більш і немає... хіба в китайских старих навігаторах, і то не впевненний, що вийде прилаштувати, та й манія у вас якась напівпластмасове гніздо феном гріти... але то таке.... ми ж бо тему про інше балакали.. 50грн - дорого...) робіть за 40 людям і матимете купу грошей) от і клієнти вже є...)

 

5 часов назад, yu2007 сказал:

 

Вибачайте, що влажу в тему. В мене теж є робочий "кнопочний телефон" з роздовбаним гніздом ЮСБ. Ну може 100 грн. в базарний день і дадуть за нього )))

Хтось зможе зробити за "недорого" :) ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, ava297 сказал:

 Як припаяю роз'єм, то панам Ridec7 і volker78 обов'язково повідомлю результати. Всього найкращого.

то скільки дєнєг пропонуєш, так і не сказав, чи вже абідєлся, і сам будеш?

треба нормально просити, сказати нема денєг, за пиво/сік, а не умнічати через два пости, що я і сам майстер, але паяльніка нема, і 50 грн теж

для норм чєловека можна і забесплатно впаяти, такі да, корона не впаде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...