Перейти до змісту

Дам почитати


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Так як явище буккросінгу не отримало достатньої підтримки серед бордівців, пропоную просто започаткувати нову традицію - давати почитати іншим книжки, які вже самі прочитали. При цьому на Борді можна відслідковувати подальшу долю книжки і в будь-який момент повернути її собі.

Приживеться це чи ні, побачимо, а поки хто хоче може взяти в мене книжку:

Ник Перумов "Рождение мага" (цикл "Хранители мечей"), фентезі

Генри Лайон Олди "Богадельня", фентезі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

не зрозумів? чого мало? однієї книжки? так це просто пропозиція, хто хоче візьме, хтось іншу запропонує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книги - це дуже тендітна річ.

Після 3-5 випадкових читачів врна перетворюється на казнащо.

Вже років 10 як перестав давати почитати книжки.

Думаю тема вмре, або ж перейде на читання розруківок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю тема вмре, або ж перейде на читання розруківок :)

а може і не вмре ;)

я вже давно хочу запостити список книг (теж здебільшого фентезі і фантастика), які пропоную на продаж чи віддам за символічну винагороду. все ніяк часу не вистачає. а ті, що залишаться - через форум віддав би на буккросінг. хай бажаючі читають і обмінюються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно, мені не шкода її віддати, можливо, колись прийде бажання її перечитати, тоді можу і трішки пошарпаному варіанті це зробити, а так чого буде пилитися, хай читають люди, книжка цікава (для тих, хто любить таке чтіво)

я пропоную виставляти тут книжки, які нещодавно прочитали (не обов’язково весь свій сімейний архів), можна писати навіть свіжі враження, щоб люди зацікавлювалися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

2kudrom

ну если ты предлагаеш книги

то преблагай с самого начала серий))

У меня есть Пехов, Зыков и много ешо чего каму надо пишите в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шукаю книги серії "Северо-Запад" такі були в суперобкладинці. Я б Муркока перечитав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную розширити тему, я започаткував її пробно.

Назва теми тепер називається просто "Дам почитати", постимо тільки ті книжки, які реально готові віддати + повідомлення від тих, хто реально готовий забрати книжку, яка є в постах. Пошук і замовлення інших книжок пропоную робити в розділі "Пошук/замовлення"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Прочитав роман Г.Л. Олди "Богадельня", можу дати почитати всім бажаючим. Хороший твір одного з моїх улюблених авторів, який насправді є дуетом харківських фантастів. Для тих, хто полюбляє жанр "філософський бойовик", якщо так його можна назвати :)

Враження дуже позитивні, хоча і не стане моєю улюбленою книжкою Олді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекайте. А може ми домовимось про якесь одне окнкретне місце забирання та здачі книг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми вже самі якось собі розберемося, де нам зустрічатися

віддавати назовсім книги я поки не планую, а хто хоче, завжди зможе мене знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Хотів створити тему, але ця майже ідеально підходить під мої потреби. Тому скористаюся готовою, тільки озвучу свої правила.

Отже маю книги, які мене не цікавлять. Хочу їх обміняти на будь-які інші, які мене зацікавлять. Обмін не обов'язково 1:1. Можете пропонувати 1 свою за декілька моїх, та хоч за всі. Якщо не знайдемо цікавих для мене книг, а моя вас цікавитиме - віддам просто так (даром). Пропонуйте будь-що (художню, документальну, історичну, фантастичну, психологічну, розвиваючу літературу): в мене стільки мух в голові і всі щось своє читають. Книг є багацько, викладатиму лотами.

Перший:

1. Пряно-ароматические и пряно-вкусовые растения, справочник. Л.Г. Дудченко, А.С. Козьяков, В.В. Кривенко. 1989

2. Растения в быту. М.Л. Рева. 1982

3. Лесная скатерть-самобранка. А. Стрижев. 1992

4. Ваш урожайный участок. А. Стрижев. 1990

5. Дари лісів України. Ю.Я. Єлін, М.Я. Зєрова, В.І. Лушпа, С.І. Шабарова. 1975

6. Режим питания здорового человека (брошура). М.В Кривоносов, М.И. Иващенко. 1987

7. Автомобильный транспорт и защита окружающей среды. Р.В. Малов и др.. 1982

8. Экономия топлива и снижение токсичности на автомобильном транспорте. Н.Я. Говорущенко. 1990

стан у всіх на 4, у деяких на 3, читабельні всі. Література специфічна і не художня, але викидати шкода, а місця вже немає.

"Поехали!" ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Книга цінна тоді, коли її читають, а не тоді, коли стоїть на поличці.

Отож вирішила поділитися з відвідувачами Хати-Читальні своїми книжками. Щоправда, поділитися - то трохи гучно сказано, можу запропонувати для читання:

Эрих Мария Ремарк "Возлюби ближнего своего"- роман;Москва: АСТ,2007

Эрих Мария Ремарк "Станция на горизонте" - роман; Москва: Вагриус,2008

Эрих Мария Ремарк " Гэм" - роман; Москва: Вагриус,2008

Эрих Мария Ремарк "На западном фронте без перемен.Возвращение" - романы; Москва: АСТ,2007

Пауло Коэльо "Ведьма с Портобелло"- роман; Киев: София,2007

Пауло Коэльо "Вероника решает умереть"- роман; Киев: София,2005

Пауло Коэльо "Алхимик"- роман; Киев: София,2005

Г.Л.Олди "Нам здесь жить. Книга первая "Армагеддон был вчера" - Москва: Эксмо,2007

Г.Л.Олди "Нам здесь жить. Книга вторая "Кровь пьют руками" - Москва: Эксмо,2007

Орхан Памук "Снег": роман; СПб.:"Амфора", 2007

Милан Кундера "Книга смеха и забвения" - роман; СПб.: Издательский дом "Азбука-классика",2006

Юкио Мисима "Золотой храм" - роман; Москва: Центрполиграф,2004

Річард Бах "Чайка Джонатан Лівінгстон"- повість; Харків: Фоліо,2007

Джером Д.Сэлинджер "Над пропастью во ржи"- роман,повести, рассказы; Москва:Эксмо,2006

Евгений Гришковец "Реки" - повесть; Москва: Махаон,2005

Бернард Вербер "Муравьи"- роман; Москва: Гелеос Рипол классик,2006

Харуки Мураками "Вампир в такси" - рассказы;Москва: Эксмо,2007

Айседора Дункан "Моя жизнь.Моя любовь"; Москва: Гелеос,2007

Густав Майринк "Кольцо Сатурна" - романы, рассказы; СПб.: Азбука-классика,2004

Герман Гессе "Игра в бисер" - роман; СПб.: Азбука-классика,2007

Иван Бунин "Жизнь Арсеньева" -роман; СПб.: Азбука-классика,2006

Ахманов М.С. "Далекий Сайкат" - фантастический роман; Москва: Эксмо,2006

Люко Дашвар "Молоко с кровью"- роман; Харьков,2010

Ден Браун "Втрачений символ" - роман; Харків,2010

Всі книги в ідеальному стані, купувалися для себе, прочитані лише один-два рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В обмін на "Айседора Дункан "Моя жизнь.Моя любовь"; Москва: Гелеос,2007 " можу запропонувати "Лиля Брик", автор- В.Катанян, син другого чоловіка Лілі Брік.

Книга Василия Катаняна "Лиля Брик. Жизнь" представляет собой попытку поставить точку в сплетнях и кривотолках, которые продолжают множиться вокруг замечательной женщины, имя которой стало заглавием работы. Поставить точку в слухах и определить начало координат, точку отсчёта для настоящего осмысления, в основу которого лягут только реальные документы, проверенные источники.

Катанян взял на себя большую ответственность, но он как никто другой имел на это право: он около полувека знал Лилю Юрьевну, постоянно вёл дневниковые записи её бесед и рассказов о Маяковском и других известных людях, был свидетелем её повседневной жизни. После смерти Брик в августе 1978-го Катанян стал её душеприказчиком и хранителем архива, содержащего переписку, интимные дневники и биографические записи. Его книге можно доверять, она подкреплена обширным фактическим материалом.

post-9912-1285578078,52_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є 5 томиків книжок Анастасії Нових "Сенсей"

книжки цікаві, читаються на одному подиху, нові

надихають на добро-особисто для мене це так.

хочу перечитати ще раз-але поки що можу дати і комусь прочитати-раптом сподобаються :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Люко Дашвар "Молоко с кровью"- роман; Харьков,2010

Можу запропонувати Вам в обмін на цю книгу, доки я буду читати - книгу Елізабет Костової "Історик" або "Викрадачі" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дати почитати :

Павло Загребельний "Роксолана"

Марія Матіос "Щоденник страченої"

"Декамерон" - 10 українських прозаїків останніх десяти років - збірка ( Софія Андрухович, Любко Дереш, Сергій Жадан, Ірена Карпа і т.д.)

Филипп Ванденберг "Наместница Ра"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось би почитати "Декамерон" в українському варіанті)

В обмін можу запропонувати:

П. Загребельний "Юлія, або поштовх до самогубства" (одна з моїх улюблених книг українських авторів)

П. Загребельний "Розгін" (2 томи, правда невеличких)

П. Загребельний "Гола душа"

Н. "Чабрець в молоці"

С.Кінг "Жребий"

М.Фишер "Психиатр" (психологічно-кримінальний роман,але якийсь збочений))

Останні 3 можу віддати без обміну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось би почитати "Декамерон" в українському варіанті)

Це тільки назва така гучна ))) Насправді купувала книгу для того , щоб визначити для себе рівень і стиль сучукрліт. Особисто лишилась розчарованою (((

Сама б хотіла П.Загребельного почитати.

мій тел. 0668897720

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...