Перейти до змісту

за пивасик в беседке на 15 суток


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

этот ребенок не "приживеться" ни в одной компании и не будет у него друзей нормальных... обидно, но факт.

Ну що за нісенітниці?

Можна подумати що зараз немає нормальних батьків, що виховують нормальних дітей. Тобі треба терміново міняти оточення.

Причем тут это? Я что про всех подряд говорил что-ли? Я навел пример из жизни и все. А я здесь причем, не понял что-то? Я что, про себя что-то написал? Думай что комментируешь.

Шо ви паритесь, цей склад Ради нелігітимний, суд їх розпустив, на даний момент це стайка окремих фізичних осіб які самовільно захопили Раду...

Так що і законів вони ніяких прийняти не можуть і вони не мають ніякої сили, того і приймають всякий брєд...

так хочу чтобы Украину взяли в евросоюз, может порядка больше будет...

:) Тіпо "варяги" навчать нас порядку?

А що справжній порядок йде від людини слабо додумати?

Може хватить вже Україну кидати то в расейську то в європейські імперії?

Никто нас не научит порядку как кроме мы сами. А про евросоюз я написал потому-что, очень трудно туда выехать, от нас оградились как от Бог знает кого. Обидно просто за Украину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
я проти пива в бутилках через простоту вживання, купив, відкрив і пєш, тоді як водка потребує підготовки, треба знайти закуску, місце, компанію, це процес і ритуал.

я проти ковтання колес через простоту вживання, купив, дістав і кинув в рот, тоді як ширка потребує підготовки, треба знайти реагенти, місце, компанію, це процес і ритуал. ;)

помиляєшся, ширку не обовязково мазати, її можна купити і просто випити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очень трудно туда выехать

:)

В якому плані? На ПМЖ?

А якщо ні - то, польске консульство видає сотні віз в день :)

Обидно просто за Украину.

Побудуй логічний звязк між "обідна за Украину" і "ЕС нам поможит" )

Щось в мене ніяк не виходить, а в тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очень трудно туда выехать

:)

В якому плані? На ПМЖ?

А якщо ні - то, польске консульство видає сотні віз в день :)

Не всем выдает. Факт.

Обидно просто за Украину.

Побудуй логічний звязк між "обідна за Украину" і "ЕС нам поможит" )

Щось в мене ніяк не виходить, а в тебе?

Я не утверждаю, я надеюсь что поможет навести порядок. Если правительство наше будет и дальше так себя вести, то порядка не будет никогда, а так хоть есть маленький шанс.

З.Ы. Это я так думаю, лично мое мнение, доказывать кому-то что-то не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помиляєшся, ширку не обовязково мазати, її можна купити і просто випити ;)

Доктор выписывает рецепт:

- Вот травку попейте...

- Доктор, вы бы мне еще шприцы покурить выписали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да..... Кумедно всі порозписувались. Я всетаки проти цього. Краще б закрили деякі "пивнушки" де мужики реально напиваються, взявши до пива пляшку горілки..... І не завжди можна побачити там мужиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если родители воспитают ребенка идеально, ну типа не гуляй, не пей, не бей никого итд, то это пипец, этот ребенок не "приживеться" ни в одной компании и не будет у него друзей нормальных...

апупєть нормальні друзі, для яких гуляти, пити і битись -- це норма поведінки. Хай краще дитина росте сама, ніж з такими друзями. Знаємо ми, до чого такі компанії доводять.

Он сьогодні по телевізору казали, що досить великий відсоток дівчаток 10-12 років живуть регулярним статевим життям, до 15 років кількість таких дівчаток становить більш ніж 20%. Це нормально? Це сімейне виховання чи вплив "нормальных друзей"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да..... Кумедно всі порозписувались. Я всетаки проти цього. Краще б закрили деякі "пивнушки" де мужики реально напиваються, взявши до пива пляшку горілки..... І не завжди можна побачити там мужиків.

А що тут власне кумедного??? Ті дядьки що в пивнушках сидять пропивають свої зароблені і потім до людей не чіпляються і на свою жопу пригод не шукають(ну, не без винятків), а йдуть додому.

А всякі сопляки зелені із самого ранку, замість того щоб до школи іти у різних кущах, підвалах та горищах никаються і заливають свої дурні голови алкоголем, куривом та іншою гадостю, а потім никаються по провулках із мутними очима. Може тобі це смішно!?... А мені одночасно і гидко, і шкода цих дітей і... страшно - у самого син росте. А оцю всю гидоту треба присікати і то жорстко присікати і карати батьків за те що настільки "забили" на дитину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если родители воспитают ребенка идеально, ну типа не гуляй, не пей, не бей никого итд, то это пипец, этот ребенок не "приживеться" ни в одной компании и не будет у него друзей нормальных...

апупєть нормальні друзі, для яких гуляти, пити і битись -- це норма поведінки. Хай краще дитина росте сама, ніж з такими друзями. Знаємо ми, до чого такі компанії доводять.

Он сьогодні по телевізору казали, що досить великий відсоток дівчаток 10-12 років живуть регулярним статевим життям, до 15 років кількість таких дівчаток становить більш ніж 20%. Це нормально? Це сімейне виховання чи вплив "нормальных друзей"?

ИМХО, скорее всего это и то и другое.. все-таки родителей дети больше слушают поначалу. Как родители воспитают с самого детства, так и будет дальше..

У моего друга, дочка, 1.5 года. Он мне рассказывал очень много случаев, а именно: играется его дочь в песочнице, подбегает где-то такого же возраста девочка, отбирает там лопаточку и убегает, ее догоняют и говорят - отдай, а она говорит не отдам, это мое. А ее мать стоит в полу-ста метров и смеется тупо... прикольное воспитание :-)) Греби все под себя и ни на кого не обращай внимания называется, а чуть подрастет, потом будете доказывать что БМВ 750 это ваша а не ее :) ... и много похожих случаев слышал...я в шоке с этого всего..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я считаю это мёртвый проэкт. Для того чтобы его реализовать нужно для начала восстановить ВЫТРЕЗВИТЕЛИ.....

1. Во-первых - вытрезвители не дадут зимой замёрзнуть пьяным людям.

2. Во- вторых - это как бы стыдно попасть в вытрезвитель.

3. В-третьих сделать вытрезвитель недешовым "атракционом" с последующим информированием РАБОТОДАТЕЛЯ. Ох! думаю большая половина работодателей подумает кого взяли на работу после того как два раза прийдёт письмо .

4. В- четвёртых если ребёнку до 18-лет!! Штраф родителям за вытрезвитель где то раза три, после этого поднимать вопрос о лишении родительских прав.

5. Если семья неблагополучная значит исправительные работы! В виде подметания улиц на 15 суток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам п"яні діти не подобаються? :) Хочете щось змінити - указами та покараннями тільки ще більше уваги привернете, робіть як Ді з велоспортом: запропонуйте їм альтернативу, а якщо в самих в голові альтернативи нема, то і нема чого дивуватися - з якого дуба моя дитина так себе поводить.

Діти нічого поганого в принципі робити не хочуть, вони, як і ми, хочуть збагатити своє життя новими насиченими відчуттями, зробити його яскравим, в них набагато більше енергії ніж в дорослих - і давши такій дитині вектор можна добитися неймовірних результатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам п"яні діти не подобаються? :) Хочете щось змінити - указами та покараннями тільки ще більше уваги привернете, робіть як Ді з велоспортом: запропонуйте їм альтернативу, а якщо в самих в голові альтернативи нема, то і нема чого дивуватися - з якого дуба моя дитина так себе поводить.

Діти нічого поганого в принципі робити не хочуть, вони, як і ми, хочуть збагатити своє життя новими насиченими відчуттями, зробити його яскравим, в них набагато більше енергії ніж в дорослих - і давши такій дитині вектор можна добитися неймовірних результатів.

Извини! Если промахнуся! Можно вопрос???

ТЫ КАКУЮ ТРАВУ КУРИШЬ??????

ЗЫ. Альтернатива у нас есть , мы её предлагаем. Вот только ни кому она не нужна. А если ты депутат, то мы предложим тебе как избраннику народному. МЫ предложим --- А ТЫ ДЕЙСТВУЙ, ведь не зря же зарплату получаешь в 20 000гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам п"яні діти не подобаються?

"Он смєшной кагда п'яний" (с) Рассєйскій Фільм Буремних 90х :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам п"яні діти не подобаються?

мне и пьяные взрослые не нравятся

+35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам п"яні діти не подобаються?

мне и пьяные взрослые не нравятся

+35

З мого боку це була шютка(там ще смайлік був), проїхали...

ЗЫ. Альтернатива у нас есть , мы её предлагаем. Вот только ни кому она не нужна.

слабо предлагаєте знач, своїм прямим прикладом предлагать нуно, відмовитись від "покуріть да випіть", спортом займатись, хоббі якимось гіперцікавим, тоді й діти, маючи перед собою такий гарний приклад для наслідування, думаю, отримає гарний білет в життя

тільки чогось більшість від "покуріть да випіть" не відмовляється, мол "я дорослий, трую себе як хочу", а потім з подивом спостерігає чого це діти те саме роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я считаю это мёртвый проэкт. Для того чтобы его реализовать нужно для начала восстановить ВЫТРЕЗВИТЕЛИ.....

1. Во-первых - вытрезвители не дадут зимой замёрзнуть пьяным людям.

2. Во- вторых - это как бы стыдно попасть в вытрезвитель.

3. В-третьих сделать вытрезвитель недешовым "атракционом" с последующим информированием РАБОТОДАТЕЛЯ. Ох! думаю большая половина работодателей подумает кого взяли на работу после того как два раза прийдёт письмо .

4. В- четвёртых если ребёнку до 18-лет!! Штраф родителям за вытрезвитель где то раза три, после этого поднимать вопрос о лишении родительских прав.

5. Если семья неблагополучная значит исправительные работы! В виде подметания улиц на 15 суток.

Як на мене, прекрасна ідея! Саме такі радикальні засоби зараз і підйшли б!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а накрутка? не всі можуть собі дозволити пиво по 8-10 грн за бокал

піти в парк випити пивка, насолодитись природою і за це на 15 діб загриміти? невесела перспектива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накрутка согласен

но если пить дорогой алкоголь - меньша шанс ужратся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. В- четвёртых если ребёнку до 18-лет!! Штраф родителям за вытрезвитель где то раза три, после этого поднимать вопрос о лишении родительских прав.

Аха. А в самих здорових дітей продавати органи, аби забезпечити проживання решти, яких забрали в батьків по запропонованій схемі.

но если пить дорогой алкоголь - меньша шанс ужратся

Дорогий алкоголь - це щось подібне до його відсутності.

Знайдуть замінники або знайдуть кошти (чужі) на дороге спиртне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, це лякалка для дітвори. Бо я як пив в дворі пиво так і питиму!

Тим паче, що закон ще пісями по воді вилано..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогий алкоголь - це щось подібне до його відсутності.

Знайдуть замінники або знайдуть кошти (чужі) на дороге спиртне.

не, ты не понял,

если самому пить чтото подородже - меньше шанс ужратся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, ты не понял,

если самому пить чтото подородже - меньше шанс ужратся

С этой точки зрения все зависит от цели ... точнее её постоянства :)

Сначала подороже чуток, а как только нужная доза, то сразу в ход пойдет все что горит ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...