Перейти до змісту

Бар «Орієнт» Нотатки відвідувача.


FreeMeh

Рекомендовані повідомлення

Шановні читачі, думайте, цінуйте свій час та робіть висновки.

саме так і роблю, правда через свою нетерпимість. Три дні тому була в подібному закладі, голодна як собака після робочого дня відразу замовила стейк і т.д., попросила, щоб сказали правду коли принесуть, сказали, що скоро. В результаті я встигла випити, наїстись холодними закусками (Слава Богу це принесли через 10 хв) і натанцюватись (піст, а я забула) і ще встигла відмовитись від того самого і все-таки шкідливого для мене стейку :) В компанії я не обурювалась по поводу обслуговування, але і не мучила себе очікуваннями. Рідко, але зустрічала настрій офіціанток "мені все впадло і Ви теж", пригадувалась фраза з фільму "Службовий роман", - Делом нужно заниматься серйозно или не заниматься им вообще.

Yarchik, тобі +1, вже поставила, повністю згідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А нащо ходити в гадюшники, подібні Орієнту взагалі?

Є бажання продимітися - можна піти в Майдан і попити розведеного пива там.

Ну можна луцької бражки у Земані.

Бажаєте киданути понтами - сходіть у Фелічіту. Там точно знайдеться, куди потратити ваші ЛИШНІ гроші.

А якщо не ходити у бари/ресторани/кахвє взагалі - то й взагалі нарікати не буде на що :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли для людини основне компаньйон, то і не треба ніякі кафе-ресторани, для мене саме ліпше - дома.

Особисто ні разу не була в Земані, ну і ні разу не чула від знайомих про луцьку бражку...

у Фелічіті була в основному по причині вирішення деяких питань; так, мабуть недешево але що робити, коли поговорити треба, а дома нема як і на вулиці не те.

На Крилова в Оболоні не люблю бувати - дуже шумно, хоча обслуговування нормальне.

А от в ресторанах Луцька (їх не так багато) обслуговування цілком задовільняє і за нашим містом теж є непогані ресторани з відповідним обслуговуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Крилова в Оболоні не люблю бувати - дуже шумно, хоча обслуговування нормальне.

Обслуговування нормальне, але ну вже дуже повільне. Можливо це по причині невеликої кількості офіціантів. Ввечері коли все забито, то своє пиво можна чекати довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь, а скільки зараз піца в Фелічіті коштує?

В районі 25-40 ГРВ :)

Інколи хожу

Був в понеділок зранку в Майдані, справжній кайф, народу нікого, цікавий музон, зайшов Саня "бард", побазарили з ним душевно...

Пиво як було так і осталося 5 ГРВ нема інфляції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років зо 3 три назад в Орієнті особисто відчув турботу офіціантів: на столі стояла пляшка з пивом і 0,3 бокал, з якого я пив те пляшкове пиво. Підійшла офіціантка, підняла пляшку щоб забрати, побачила в ній пиво і вилила його мені в бокал........ :D Називається "усьо для клієнта" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове - жодних паралелей, але у мене якийсь час на роботі був колега, який непомірними пантами вмів довести до чортів персонал будь-якого закладу

Взагалі таких знайомих в мене багато, кожен раз попадаючи у заклад разом з ними мене їхня поведінка бісить більше ніж офіціантку, дехто вбиває дотошністю, дехто конфліктністю, деякі кумарять модними замовленнями(тіпа мну салатік у формі павліна), а деякі намагаються залізти в душу, починають фліртувати, гнати тупі жарти(якби хочаб вміли то ще півбіди). Я от наприклад намагаюсь просто замовити те що мені потрібно(і доречі не було ні одного разу щоб мені принесли щось не те) і не напрягати і так несолодке життя цим дівчатам, і вони в свою чергу досить кльово відносяться, дуже багато хто мене впізнає і усміхається.

В общем, вони то обслуговуючий персонал, але мнити себе паном не єсть гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, а це ідея! Тільки, в тому ж "Орієнті", щоб отримати спеції, все-одно, треба дочекатись офіціанта, а потім іще і заплатити за них. Цікаво, а це тільки в нас платять за спеції у барах-ресторанах чи у всьому світі так? Я ще пам"ятаю совкові часи, коли в їдальнях сіль, гірчиця і навіть хліб були нахаляву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....Цікаво, а це тільки в нас платять за спеції у барах-ресторанах чи у всьому світі так? Я ще пам"ятаю совкові часи, коли в їдальнях сіль, гірчиця і навіть хліб були нахаляву.

І називалось то студентським будербродом з маслом , на халяву і уксус сладкий . :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, а це ідея! Тільки, в тому ж "Орієнті", щоб отримати спеції, все-одно, треба дочекатись офіціанта, а потім іще і заплатити за них. Цікаво, а це тільки в нас платять за спеції у барах-ресторанах чи у всьому світі так? Я ще пам"ятаю совкові часи, коли в їдальнях сіль, гірчиця і навіть хліб були нахаляву.

В нас в суші-барі "Грабінскі" платять за палочки, васабі, імбир, за соєвий соус... В київських суші-студіях платять тільки за суші. Та й часом в нас можна побачити, як в рахунок включено "Свічка", "Серветки", "Обслуговування"... а я цих інгрідієнтів не замовляв! Як в тому анекдоті:

Новий українець приходить на Укртелеком сваритися:

- Так, в Париж - дзвонили, жінка собі якусь шнягу замовляла. Плачу за Париж! На Мальту я дзвонив, за готель з басейном добазарювався - плачу за Мальту. В Штати малий дзвонив, секс по телефону слухав - плачу за Штати. А от в ПДВ я не дзвонив, і за ПДВ платити не буду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі штуки треба малювати різними там помадами, а ще краще лаками для нігтів. Ще один стимул ходити по барах з жінками... :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я мрію про власний заклад типу "піцерія" "столовка/їдальня" загалом будь-яка кафешка.

Не знаю, головне дуууже сииильно хотіти і все буде. :)

Будете потім мене із моїм кахве об*ирати ги-ги :jeer::0094::0024:

"Швейк" - сильно.

Будь-яка інша кахвешка - як себе поведеш. Сядеш за стіл і сидітимеш як засватаний - так і обслуговуватимуть. Як прийдеш гукнеш "Хозяєчка, а дайте но мені меню, і попільничку, щоб ви не міняли після мене скатертину, і не мили підлогу від попілу, і Вас не гукав щохвилини, !!" І "мило", так, посміхаєшся дивлячись просто у вічі.. з під лоба...

Останнім часом скрізь ходжу з дитиною, тому надаю перевагу закладам із рівнем обслуговування "більше за норму".

Орієнт - я б взірвав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі штуки треба малювати різними там помадами, а ще краще лаками для нігтів. Ще один стимул ходити по барах з жінками... :0024:

На запит отримав інформацію від жіноцтва:

1. Хороша помада - 250-350 грн.

2. Хороший лак для нігтів - 100-150 грн., НО багато дівчат віддають перевагу ходити на манікюр, а не носити лак з собою.

Так що краще заплатити 5 грн. за кетчуп, і реалізовувати свої художні здібності на повну котушку за доступною ціною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маркер для СД - дисков!

3 грн и пишет по любым поверхностям и не стирается, заменяет ручку и вообще, если увидите Бэкхема, можно быстро достать маркер, чтоб он расписался на лбу! :)

ЗЫ а потом неделю отмывать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маркер для СД - дисков!

3 грн и пишет по любым поверхностям и не стирается, заменяет ручку и вообще, если увидите Бэкхема, можно быстро достать маркер, чтоб он расписался на лбу! :)

ЗЫ а потом неделю отмывать.

Ну, ілі так!

Помощник по культуре докладывает Сталину:

- Вот типа новый фильм сняли, и фильм-то вроде неплох, но послеживается

внем антисоветская пропоганда. Мелькает в нем флаг капиталистической

страны.

- Так,- говорит Сталин, - всю съемочную группу посадить, режиссера,

оператора и сценариста - расстрелять!

- Иосиф Весарионович,- мямлит помощник,- а фильм - то хороший, да и флаг

там мелькает всего пару раз секунды по три, может просто вырезать да и

все?

- Ну или так,- соглашается Сталин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сан-Ремо... Чєлєнтано... Фєлічіта...

Господин Торгхеле (Torghele), итальянский бизнесмен, разработал торговый автомат, который готовит пиццу. За три минуты этот автомат не просто разогревает замороженную пиццу в микроволновой печи, а действительно готовит ее: месит тесто, добавляет томатный соус и свежие ингредиенты. В итоге получается качественный и вкусный продукт. Через небольшое окошко на передней панели автомата, покупатель может видеть, как его пицца принимает форму.

9d7a3dac2634.jpg

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас тож такі автомати є: складаються в осоновному з двох тьоть і періодично приходящих дядь (доставка напівфабрикатів),

ну не савсєм піцца, але пиріжки незрозумілозчим і чебуреки можна ризикнути і запросто скуштувати в центрі, та на ринках міста ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

пицца феличита стоит явно не дорого, если рассматривать именно пиццу.

и есть ее надо не вилкой / ножом, а вот этими самыми руками.

более того - можно заказать еще более тонкую пиццу, чем ее делают для всех.

а вот подогретые в бытовой микроволновке бутерброды сан-ремо могли бы стоить и подешевле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас тож такі автомати є: складаються в осоновному з двох тьоть і періодично приходящих дядь (доставка напівфабрикатів),

ну не савсєм піцца, але пиріжки незрозумілозчим і чебуреки можна ризикнути і запросто скуштувати в центрі, та на ринках міста ^_^

Гг, на счет чебуреков, на рынке, если не ошибаюсь, они стоят 4 грн. По вкусу уже давно никакие... аж противно есть. Зашел в "Сільпо", там по 3.60 грн, мяса побольше и повкуснее сам чебурек... беру там если перекусить захотелось побыстрому ))) А на счет Сан-Ремо. Хожу время от времени именно на ул. Кравчука, там получше обслуживание чем в центре, напротив Peoplenet. Также прошлым летом каждый/через день посещал Сан-Ремо возле Филармонии, тоже на ул. Воли. Правда в летнике, на улице. Обслуживание мне понравилось, и пицца сочная ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], ну що за жлобські замашки?.. Пиво в магазині теж дешевше купувати, ніж в Оболоні пити, і ще й пляшка лишиться.

Не забувай про податки, зарплату працівникам закладу, амортизацію обладнання, комунальні послуги, аренда приміщення (або "відбивання" його вартості), зробіток власника закладу, підтримку приміщення в доброму стані (ремонти, прибирання і т.д.) -- ось тобі і вартість піци в піцерії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ориент - это не вообще не бар

Да, на 33-ем и 40-ом неповезло в кафе, барами и т.п.

Поэтому Феличита для пива один выход (прилично, но выбора пива нет), да и специфическое пиво Лефф на уж очень сильного любителя.

В Красном Солнце нет пива на разлив:-(, и летник еще закрыт

Есть на Конякина Черниговское, пиво на разлив дешево (5,50-6,50 за 0,5 Старопрамен), но обслуживание плакать хочется, поэтому от нас они чаевые никогда не получают. Зато мы получаем сдачу жевачками, платные трубочки (хи-хи), платные специи.

Прикол: специи на столе одни и две порции второго, так в счете обязательно 2-е специй (оригиналы, мля)

Сан-Ремо на Кравчука еще тот скворечник... просто "жах"

Проще действительно взять бутылочку, поехать в Земан, купить на разлив, выпить где-то на природе и аккуратненько за собой поубирать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ориент - это не вообще не бар

Да, на 33-ем и 40-ом неповезло в кафе, барами и т.п.

А як на рахунок Талісмана (Шехерезада), там зробили ремонт, переробили меблі,

поміняли персонал та пиво в них "Грабінське" ціна, якщо не помиляюсь 8 грн.

З товаришем деколи заходжу, завжди в наявності 2 сорти: преміум та світле.

(але запитуйте яке свіже, бо раз нам підсунули, але вибачились та замінили)

Пиво ви знаєте наше Луцьке.

Я думаю це одна альтернатива Фелічіті.

А інші дійсно г... Сам працюю в цьому районі і раніше стикався з проблемою

де випити пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...