Перейти до змісту

Бар «Орієнт» Нотатки відвідувача.


FreeMeh

Рекомендовані повідомлення

ІМХО гуано - воно і в Африці гуано.

Стосується Орієнта, Фелічіти і типити-типити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Пляшка Хортиці в Орієнті зараз коштує 90 грн. Закупівльна ціна приблизно 13,50 грн. Ось так і живуть на скромні 560% націнки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну!

а обстановка яка?...

накурено так, що можна сокиру вішати, гопи, ріальні пацани і інші тєла ніпанятнага проісхождєнія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, тест-драйв багатьох місць "культурного відпочинку" для мене підтверджує, що найкращий вибір виходу саме "на пиво" - це "Майдан", при ціні пива 5 грн. і дійсно своєрідній атмосфері закладу... "Кораблик" також, але туди останнім часом важко потрапити не замовляючи попередньо столики... тому коли виникає питання, куди йти, переважно воно вирішується "давайте краще сядемо на маршрутку і поїдемо в центр", ніж заходити в ці "Орієнти", "Фієсти" і "Меркурії"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, тест-драйв багатьох місць "культурного відпочинку" для мене підтверджує, що найкращий вибір виходу саме "на пиво" - це "Майдан", при ціні пива 5 грн. і дійсно своєрідній атмосфері закладу... "Кораблик" також, але туди останнім часом важко потрапити не замовляючи попередньо столики... тому коли виникає питання, куди йти, переважно воно вирішується "давайте краще сядемо на маршрутку і поїдемо в центр", ніж заходити в ці "Орієнти", "Фієсти" і "Меркурії"....

Чим успішно й займаємося щоп'ятниці. Правда, з настанням кризи в "майдан" в пятницю тяжко без замовлення пробитися... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно Нас-ремо...

Якщо брати ті обидва заклади, що розміщені на пр.Волі, то вони викликають мало позитивних емоцій. А той що знаходиться на вул.Кравчука - там все на рівні. Можна смачно поїсти, випити пива і т.п. Дівчата постійно бігають біля столиків. Плюс саме приміщення виграє в порівнянні з попередниками.

Орієнт - це взагалі окрема розмова. Бувало що кілька разів після роботи "зачинивши" Сніжинку їхали додому і по дорозі заходили ще в Орієнт випити по одній пінного. Столики стоять не прибрані. Накурено так, що через смутно бачиш свого товарища навпроти. Чекати на офіціантів марна справа, тому відразу йшли до барної стійки і замовляли самі, ну і все в тому роді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно Нас-ремо...

Якщо брати ті обидва заклади, що розміщені на пр.Волі, то вони викликають мало позитивних емоцій. А той що знаходиться на вул.Кравчука - там все на рівні. Можна смачно поїсти, випити пива і т.п. Дівчата постійно бігають біля столиків. Плюс саме приміщення виграє в порівнянні з попередниками.

у мене нажаль спогади трошки не такі.... нам зі столика не прибрали пляшки попередніх відвідувачів 10хв, офіціантка нагло ігнорувала наш столик. Поки ми просто просиділи чекаючи меню, за два столика, що поряд, прийшли люди, отримали свої замовлення... а ми потім самі пішли по меню, замовили усе біля барної стійки, мені ще 2 рази приносили брудний бокал, офіціантка ше косилась на мене, шо бачте я не хочу з брудного бокала пити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гопи, ріальні пацани і інші тєла ніпанятнага проісхождєнія...

[off]

сама забула звідки зявилась?

:D :D :D

[/off]

а по темі: фелічіта як на мене краща в Луцьку піцерія. пиво попити - я краще пів міста проїду і осяду в майдані чи кораблику ніж в якомусь гадюшнику типу орієнта, бістро, меркурія... іноді і в Швейка можна зайти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Ви панове дуже вимогливими стали :D На початку 90-х ніяких Орієнтів, ще і близько не було і на весь Луцьк було кілька гадюшників де можна було попити розливного пива. Можна було з "горящими трубами", висолопивши язика облазити все місто і не знайти ПИВА :( Пиво було одного сорту з однакових бочок і якість його визначалась жадібністю тьоті котра його розбавляла. Щоб дочекатись бажаної КРУЖКИ треба було відстояти довжелезну чергу. А на зауваження, що тобі не долили - Тьотя могла сказати, "що взагалі може не продавати" і тоді можна було лишитись без голови від обуреної черги, котра чекала на свою кружку пива. Дочекавшись свого ПИВА треба було ще знайти місце де його випити. Ніхто не звертав уваги, що на столі розлите чуже пиво, стоїть куча пустих бокалів, залишки таранки. Головне було знайти вільний стіл. В залі збирався самий різний контингент. Цікаво було спостерігати коли ми студенти ЛФ ЛПІ (теперішній ЛТУ) в кафе Львів п'ємо пиво і обговорюємо нашу науку і поруч мужик бризгає дихлофосом в своє пиво і одразу його п'є. Нерідко траплялись бійки. Але ми знову туди приходили бо вибору в нас небуло. Зараз все значно простіше і якщо мені десь не сподобалось я просто туди більше не прийду. А вибирати зараз є з чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іноді і в Швейка можна зайти...

+1

оце їхнє "хмільне щастя" нічьо так півас ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вкус и цвет, как говориццо, фломастеры разные. Каждому свое. Мне вот не нравится Феличита, ибо есть подгоревшую пиццу я не умею. Конечно может это и модно - жарить на открытом огне и т.п., но вот именно мне не нравится. И я лучше на пицу пойду в Сан-Ремо, как бы вы его не обгаживали. Просто МНЕ там нравится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я прихожу в піцерію то мені якось все рівно де та піца була приготовлена...

на відкритому вогні чи в елктропічці...

в фелічіті всього 2 вида пива і всі вони дорогі від 8 грн...

піца тонка, зажарена шо навіть той ніж її не бере...

не подабаєтся мені фелічіта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гопи, ріальні пацани і інші тєла ніпанятнага проісхождєнія...

[off]

сама забула звідки зявилась?

:D :D :D

[/off]

Не знаю, звідки я з*явилась. Але догадуюсь, куди зараз підеш ти :D :D :D

Пиво у Майдані навіть якесь не таке, я мовчу вже про гламурну Хвелічіту і т.п., а Пауланер за 28 грн, який подається у Швейку, певно розливається у ЛЬвові, бо блін від справжнього огого як відрізняється.

А взагалі найсмачніше пиво в Україні, яке я пила - це в Роберта Домса на Клепарівській у Львові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піца тонка, зажарена шо навіть той ніж її не бере...

1. Піцу правильно їсти руками, а не ножем і виделкою (так само як сємкі :0024:)

2. Ватрушки з ковбасною начинкою роблять на Лесі українки в закладі, який чомусь називається "Піцерія" :) а в Фелічиті роблять піцу таку, якою вона має бути. На другому місці по якості піца в бані на Пугачова. Але якраз там обслуговування мені не дуже подобається. Офіціанти мають звичку ігнорувати, поки хазяїн закладу не прийде не привітається з тобою :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Ватрушки з ковбасною начинкою роблять на Лесі українки в закладі, який чомусь називається "Піцерія"/

По-перше аж ніяк не ватрушки, а по-друге як на мене там готують самий смачний соус до піци вмісті Луцьк.

Є така приказка: "На колір і смак товариш не всяк"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 На другому місці по якості піца в бані на Пугачова. Але якраз там обслуговування мені не дуже подобається. Офіціанти мають звичку ігнорувати, поки хазяїн закладу не прийде не привітається з тобою :(

Висновок: треба знайомство мати не з господарем, а з офіціантами  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я прихожу в піцерію то мені якось все рівно де та піца була приготовлена...

на відкритому вогні чи в елктропічці...

в фелічіті ... піца тонка, зажарена ...

не подабаєтся мені фелічіта...

+1

Нехай це буде модно і правильно їсти сухарі, а для мене в піцці має бути добрячий шар начинки.

А те що подають в Фелічіті бульше схоже на підгорілі млинці, по яких де-інде розсипана так звана начинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я прихожу в піцерію то мені якось все рівно де та піца була приготовлена...

на відкритому вогні чи в елктропічці...

в фелічіті ... піца тонка, зажарена ...

не подабаєтся мені фелічіта...

+1

Нехай це буде модно і правильно їсти сухарі, а для мене в піцці має бути добрячий шар начинки.

А те що подають в Фелічіті бульше схоже на підгорілі млинці, по яких де-інде розсипана так звана начинка.

попити пиво мені найбільше подобажється майдан... якшо не рахувати того шо часом там наші викладачі кавусю пють))))

а на піццу мені саме більше там там подобається... там реально пі...дата піцца-дофіга начинки, грибочків, мяса і тд. щоправда, піццу в там тамі кращзе брати з собою, бо інакше сидітимеш посеред гіпермаркету як мавпа в зоопарку їстимеш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піца класна в Фелічіті, а вот в Там Тамі брав раз піцу, то вона була настільки погана, що мені більше її там ніколи не хочеться брати, і як тільки почую про піцу з Там Тама то ще погано стає. Брав піцу в Нас-ремо, їсти можна, але всерівно не той кайф як від фелечітівської піци. Я кажу про Фелічіту, що на Волі і про Нас-ремо також те, що на Волі

А пиво я і дома можу пити :)

А якщо компанією, то майже завжди йдемо в Кораблик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ви тільки знайшли в тому "Майдані"(ну крім музики звичайно :), та й то вже часто вмикають не зовсім в стиль), прийдеш в пятницю, сядеш за загальний стіл в новому залі, згадаєш відчуття столовкі де всі штовхаються та кричать тобі на вухо, ммм... романтега :D, а якщо пощастить тебе обрахують(було вже помічено декілька разів, причому тут хтось захищав мол коли дофіга народу то важко вслідкувати і порахувати, то одного разу ми сиділи посеред будня, в барі було майже порожньо).

А на рахунок піци, то все відносно, і кожен судить по свому смаку, Фелічіта неситна і скажено дорога, та ще й пиво по 10 грн., Челентано напрягає стиль аля бістро, санремо досить непогано, а якщо для сімейного відпочинку то краще ніж тої що на Кравчука не найти, здоровенний зал для тих хто не курить і досить чемні офіціантки, Лазня смачна піца та помірні ціни(якщо миритися з рюмошним контингентом), але піцу несуть реально довго. Про там-тамівську взагалі мовчу, я дома роблю кращу, а головне зі СВІЖИХ продуктів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гопи, ріальні пацани і інші тєла ніпанятнага проісхождєнія...

[off]

сама забула звідки зявилась?

:D :D :D

[/off]

Не знаю, звідки я з*явилась. Але догадуюсь, куди зараз підеш ти :D :D :D

Пиво у Майдані навіть якесь не таке, я мовчу вже про гламурну Хвелічіту і т.п., а Пауланер за 28 грн, який подається у Швейку, певно розливається у ЛЬвові, бо блін від справжнього огого як відрізняється.

А взагалі найсмачніше пиво в Україні, яке я пила - це в Роберта Домса на Клепарівській у Львові...

Пиво у швейку фірмове........ не "сеча молодого філіна"..... але можна і лвівське попити або чернігівське за 8 грн у пластиковому стакані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...