Перейти до змісту

Бар «Орієнт» Нотатки відвідувача.


FreeMeh

Рекомендовані повідомлення

Теж вже зо два рази був в Талісмані дуже сподобалось, і обслуговування , і кальян :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А от я мрію про власний заклад типу "піцерія" "столовка/їдальня" загалом будь-яка кафешка.

Не знаю, головне дуууже сииильно хотіти і все буде. :)

Будете потім мене із моїм кахве об*ирати ги-ги :jeer::0094::0024:

уявляю цього крупного колоритного персонажа у білій сорочці, жилетці. підперезаного фартухом, що місить тісто а потім вправними рухами розкатує його на столі неподалік печі :D Женя, збувай свою мрію, це має бути класно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я мрію про власний заклад типу "піцерія" "столовка/їдальня" загалом будь-яка кафешка.

Не знаю, головне дуууже сииильно хотіти і все буде. :)

повір, це така морока що просто... рожеві мрії швидко зникають :)

Будете потім мене із моїм кахве об*ирати ги-ги

а оце всі фвєгда раді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Моя історія про Орієнт.

Одного разу до нас на роботу приїхали постачалиники коє чого, ну і тут тіпа договорились про все з моїми босами і вирішили нас напоїти. Запрошували всім по окремо, я звісно погодився чом не піти, а виявилося шо жоден з моїх поважаємих співробітників не погодився на стрелку, ну тіпа гриби садити, раків стриляти вдома треба. О і я залишився один на один з двома реальними пацанами, один наш брат Українець з столиці, а другий поляк. Зустрілися ми з ними 18.00 в районі ДОСААФу (зустрілися ми на зупинці біля ДОСААФу) і поїхали в сторону 33.

- Куди їдемо? питають

- ми тіпа пацани не месні

- ХЗ? дума я

Я птаха не велика, а пацанам аби похавать думаю.

Я вже десь 3-3,5 роки в Орієнті не був, а спогади про кафешку були непогані, от і опинилися ми в там!

Зайшли і я потєрявся дим від цигарок аж очі ріже в тій напівтмі на 4 М важко щось розгледіти, для мене як людини що не палить здалося це пеклом. Ну думаю тікать з відси невдобно стало за свій вибір, кажу пацанам їдьмо звідси, а вони мені кажуть шо тіпа "Пайдьот не хвилюйся" вертають мене, ну пайдьот так пайдьот і ми осіли.

Сидимо чекаємо офіціянтку 5,10,15 хвилин (в дальній зал сіли), а перед цим прийшлось до стойки підходити просити щоб пляшки з вільного столика прибрали, от я проофіціянтку фортуна посміхнулася нам десь хвилин за 15-20 те чудо прийшло донас і питає шо тіпа пить і жрать будете я їй кажу ну ви меню нам принесіть, принесла 2 на 3х НОРМАЛЬНО! Звернув увагу на руки дівчини, таке враження що не овіціянтка а осенізатор якийсь ніхті не крашені а під нігтиками ледь рідну землю впізнав. Ну тут дівка напевне поняла шо пацани якісь не наші (балакали ми часом по ненашому) і бабла оставлять багато з"являлася до нас кожні 5 хвилин. Аперетивчик принесли в моменті, салатики 5-10хвилин чекали, гаряче замовили, все тіпа ок!

І тут виявляється, що тут до пацанів ще 3 пацани мають підтянутися, тіпа з аеропорта Львова на таксі до нас летять (два макаронника і один англічанин)! Мають на східну Україну їхать решать шось, в Луцьку ночувать будуть і пожрать десь їм захотілось.

Я тут метнувся до "адміна" і прошу нам банкетку, та дивиться на нас і тіпа-

- "три пацана а банкетру просять Ох..и!"

- та до нас колеги мають приїхати кажу шо ще десь 5-ро для переконливості (тут мої 2 хлопці з за столика підтянулися), а вона:

- а ми столи зіставимо! З чого ти будеш їх зіставлять думаю собі я, кафешка аж тріщить столиків немає.

Переконливим аргументом і тут стали гроші 300 мало, погодилася на на 500 банкетку розконсевувати.

От уявіть собі картину - 5хв. стоїмо 3 чоловіка в залі за 2 м від барної стійки торгуємося з адміном за банкетку, а в той час якісь тіла вже наш столик з салатами приміряють, ми якраз тоді салати почали куштувать як нам подзвонили.

Сіли ми в банкетку і пронас ніби забули, вино пиво прийшлося переносити власноруч подорозі нагадавши адміністратору пронаше існування і шо треба переносить ще й салати (за столиком з салатами вже сиділи постороні люди).

Гаряче піднесли майже швидко за 25 хвилин як ми пересіли, за 30хвилин приїхали Колеги.

І почалося!

Один макаронник захотів макаронів, нема макаронів, щось з рисом - нема рису, хліб з висівками - немає такого, кон"як? приносять кон"як КАРПАТИ місцевого розливу :_20:, англічанин вегетаріанець теж довго не міг попасти що в них є . Всі салати або з м"ясом, або з майонезом, до вегетаріанської кухні заклад виявився не готовим! (голодні ми вже як собаки, а іноземці 16 годин нічого не їли).

Ексклюзив заклад не готує!

Води! простої води без бульбашок в них немає! (клієнти тіпа воду з бульбашками не п"ють).

Ну вже коли приносили то приносила їжу навіть сама адміністратор з повною свитою офіціантів, яка постійно нагадувала що кухня тільки до 21.00 замовляйте замовляйте (замість вічливого - "вам ще, щось?")!

ЗАСЬ!

З таким ставленням до брата Українця, відношенням до клієнта і бажанням здерти гроші, та й просто атмосферою, ноги моєї небуде в цьому закладі!

P.S.

Нароботі мені звичайно виговорили :0023: за таке відношення до партнерів.

А колись ніби нормальний був заклад, попив я горілочки в ньому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадую ми колись роки 3 назад одногоразу кілька стопок розбили і за 10 грн. уладили цю проблему, ну тіпа тоді адміністрації на нас ще не було начхати, аби ми сидіть лишались.

Гарні були часи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...