Перейти до змісту

Банний лист


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Mne kaneshno shas vseramno - no ya skazhu ! ( не знаю чи ви поймете ) Карта де_нуке - як іти з КонтрТерор бази - прямо є лесница ! - далі я по ній виліз і закемрерувався ! - далі сидів не двигаючись ! - а agent знизу забіг і з 4 батронів через ту стелю вирубав мене ! Я не уявляю як це можна назвати прострілом точки !( в мене 100 хп. - і саме той угол і 4 патрона ! ! ! ! ! )))))

Хоча ..... так як ви всі Госу то це можливо !

І ще вот навіть зара 16:00 на серваку інрає 3 тіпа tipa [brigada] fil .... Kosmos/// ... - TOCHNO CHITERU !

(potomysho hodyat po karti ! - tilki ne yak norm ludu a po versi kartu ! ! ! ! !(litayt !)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь

да-да... оце може бути.. (це на счёт бригади)

а насчёт агента... то : если он играл в клубе, то можна обернутся и увидеть на чужом екране где ты сидишь... потому думаю, что так он знал где ты :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГГГггг Це просто глюк клієнту, іноді трапляєтся що некоректно відображає (було діло що я по груди в землі ходив)

Нащот "бригади" пара малолєтніх стрючків яким вже дали по шиї за ТК ( в клубі сиділи )

Харош істерію розводить, кількість крику про чіти в десятки раз перевищує їх юзання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далі я по ній виліз і закемрерувався ! - далі сидів не двигаючись ! - а agent знизу забіг і з 4 батронів через ту стелю вирубав мене ! Я не уявляю як це можна назвати прострілом точки !

Якраз про такі місця я й говорив, там всі і намагаютіся підстерегти піднімаючихся ворогів, якраз туди найчаще намагаються стріляти, а те що там на підлозі броня і її може прострілити хто завгодно, то це до розробників карти....

сам неоднократно получав на тому місці якорьом по куполу... після того перестав там кемперитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не 4 патрона ....... а всю обойму вжал в потолок, и я не знал што там хто-то сидит......ето рандомний прострел (с) агент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГГГГГГ

прикольно... :P

но насчет про читы то не правда... Силя ты сам знаешь что каждый день есть читера...

воооот и :P вся проблемка...

надо что бы всё время играл какой то админ. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам особисто в першу чергу стріляв счерез стіни, недивлячись чи є там хто.

А в інших картах також є стандартні місця по яким ведеться простріл, бо там дуже полюбляють никатись соперники...

Ну я розумію стандартні місця і т. п. ... але кожен раз вбивали через стінку одним пострілом в голову... я розумію коли це 1-2 рази, то це випадок, але коли 4 раза підряд... варто над таким задуматись. Аналогічно хедшоти були коли я не встигаю ше вибігти а вже ОДНА куля у потилиці... я ше його не бачу попереду а він вже встиг і прицілитись і з одного пострілу без черги в бошку мені попасти. Ну як таке може бути.

Раніше таких проффесорів на серваку не було... да тебе вбивали і виносили постійно, але це було якось порізному, різні тактики, а зараз... ходиш як мясо табуном а тебе відстрілюють заради рейтингів. ХЗ шо, коротко кажучи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если тебе станет легче , то я на рейтинг не играю (Силя,можеш даже мой ник удалить из списка:) )

А КС всё растёт и продвигается, а ти как бил ботом,так и останешся. И ти ещё не знаеш на скоко в КС важен звук,скилл и интуиция.

Так што не нада всех обзивать читерами когда не можеш никого убить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз грав КС !!!

слухайте :

- KruZik мочіть своїх... може ше й чітер...

- *karina* 4ітер !!! всім своїм видом виявляє 4ітерство і сама каже я 4ітер.... (каже я перший раз)

- BRONX 4ітер і ше й валить своїх...

:)

прикольно ? :)

+ добавився Мak... тоже своїх валить і 4ітить !!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз грав КС !!!

слухайте :

- KruZik мочіть своїх... може ше й чітер...

- *karina* 4ітер !!! всім своїм видом виявляє 4ітерство і сама каже я 4ітер.... (каже я перший раз)

- BRONX 4ітер і ше й валить своїх...

:)

прикольно ? :)

+ добавився Мak... тоже своїх валить і 4ітить !!! :)

І я тількі шо з відти. З такіми іграками грати аж перехотілось :):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімон каже правду. Kruzik і bronx валять своїх, і через це цілу карту просрали. Таких тра точно в банний лист!!!

А каріна то ващє ні стида ні совісті, включила чіт така с... і ще й каже ну да я зараз з чітом, то й шо. А ви кажете нема чітєрів. Нема адмінів, які завжди слідкують. Бачиш чітєра і, він це навіть не скриває, а ти нічьо не мож зробить. Аж тошнить.

"А КС всё растёт и продвигается, а ти как бил ботом,так и останешся. И ти ещё не знаеш на скоко в КС важен звук,скилл и интуиция." Gam3R

Ти сам бот. Може не всі хто грає роблять це класно, але принаймі не опускаються до чітєрства. Через таких придурків (чітєри) не хочеться грати, краще в лані з ботами ніж з чітами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз грав КС !!!

слухайте :

- KruZik мочіть своїх... може ше й чітер...

- *karina* 4ітер !!! всім своїм видом виявляє 4ітерство і сама каже я 4ітер.... (каже я перший раз)

- BRONX 4ітер і ше й валить своїх...

:huh:

прикольно ? :blink:

+ добавився Мak... тоже своїх валить і 4ітить !!! :huh:

Де докази ??? Он на тебе пару постів тому теж кричали чітер, мо і тебе забанить ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як хош так і вирішуй !!! :huh:

просто як він сам не скриває шо він 4ітер , то шо зробиш ! :blink: ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю багато нормальних людей яких достали нюби і на питання ти чітер завжди кажуть да

Я ж грав сьогодні з каріною і іншими, який я криворукий але їх всіх валив без чіта нармально кіл ту дес було більше 3х точно (грав під різними ніками щоб не запасли що провіряю на чіти) а тут ви починаєте нить що во вас стріляють ітд, вчіться грать !!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да причому тут

вчіться грать !!!!!!!!!!!!
. Єслі вони рєально тебе валять з першої секунди, то шо ти їм скажеш? Блін, знав би хто це - хіт шот на місці зробив би :huh::huh::blink::huh::huh:

З.І. І постав АНТИЧІТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

??? Де ти таке вумне взялось на нашу голову ? ))) :blink:

Етап з античітом пройдений, два рази по неділі на серваку сиділо макс по 6 чел в онлайні (лише пів години на день) бо решті в лом його настроїть в себе на компі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок каріни то вона не відповідала на питання, вона констотувала факт, казала шо вже задовбалась, шо її називають чітєром і рішила пограти з ним нарешті. Так шо на рахунок каріни це точ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

??? Де ти таке вумне взялось на нашу голову ? ))) :blink:

Етап з античітом пройдений, два рази по неділі на серваку сиділо макс по 6 чел в онлайні (лише пів години на день) бо решті в лом його настроїть в себе на компі.

не в лом буде раз його настроїти і включати перед грою

якщо грамотно пояснити як це робиться !

я краще навіть по 2 чоловіки в онлайн грати буду а не з тою рештою якій влом включити античіт а не влом включити чіт

чи я щось не так кажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а ти как бил ботом,так и останешся. И ти ещё не знаеш на скоко в КС важен звук,скилл и интуиция.

Так што не нада всех обзивать читерами когда не можеш никого убить.

Сам ти бот. Я може і не профі як ти, але вже достатньо довго граю і знаю коли мене заслужено вбивають, а коли на халяву!!! І про те шо чітєр - ТИ я не писав і не звинувачував особисто тебе. Писав про те шо чітєри Є. Такшо не надо ля-ля на захист інших, мова йде не про тебе ж осибисто, а про загальну ситуацію. Я граю для власного задоволення, зараз від гри на сервері його нема взагалі. :D

Цікаву річ замітив зараз на сайті статистики. У тих людей яких звинувачують у злосному чітерстві видно шо відсоток попадання в голову в грудь ярко червоний(>80%)(на решті тіла практично нема... все зелено) а в людей які вродє грають чесно але теж зверху таблиці "почервоніння" розкидані по всьому корпусу майже рівномірно. Робіть висновки...

http://193.109.80.24/stats/server.php тут можна глянуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребяти!!!!

неО2 - команди КС

Аdrenalin Rush > Agent ©

Аdrenalin Rush > star!.exe

Аdrenalin Rush > ofak

Аdrenalin Rush > M

Аdrenalin Rush > l7oXyicT

nXs^Imit.ua ©

nXs^Scream

nXs^Qaz

nXs^Intro

nXs^Pred

Ці дві команди є дуже сильними - і сказати хто з них сильніший не можна, бо майже одного і того ж рівня.

Agent - візьмусь сказати шо це напевно найперспективніший гравець КС нашого міста.

Всі інші аргументи шо він чітить Є безпідставними - З ним 1*1 думаю в нашому місті ніхто не зрівняється - ні по стрільбі ні по тактиці, ні по інтуіції.

Особисто я з ним відчуваю такий самий дискомфорт як вище писали пости. Не встигнеш побачити як вже куля в голові.

Приємно шо і на іншому сервері Візор (Світ Лан) - створюються і інші команди такі як:

ReCpect ll

Team SL ll

oNeshot .....

Так що прошу заспокоїтись нашим недовірливим людям - і при бажанні завітайте у клуб неО2 (Соборності 3) середа - пятниця і подивитись спаринги команд AdrenaLine Rush & nXs.

star!.exe (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...