Перейти до змісту

Банний лист


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь

Не ребята - я понымаю все но таке не катить ! Шо за херня наф... ? Я охрен..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VOVOVOVOVOVOTTT ! ! ! ! Dimon super сказав !

ну нарахунок того що банять просто так !

НАРАХУНОК ДОКАЗЫВ ХОЧУ СКАЗАТИ ! Я не останній на серваку в Росії - name Alkare Teleport Server- Так там якщо я баню тіпа то маю йому вказати дату, причину,свідків, та replay game..... ну останнэ це звичайно ыз-за того що я адмін по WarCrafty !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі дать на пару днів пас на мою асю щоб ти попробував на собі що таке кожні пару мін "а чо мене бан" "поміняй мапу" "а зроби так" "а чого те не паше" "а чого це не так" ??? )))

Харош флудить!!! Я вже казав що ситуацію просліжу, також не варто забувать про тимчасовий бан який дає можливість людині успокоїтись і подумать над поведінкою, можливо це він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все іду гуляти ! ПРОШУ КЕРІВНИЦТВО РОЗІБРАТИСЯ НАРАХУНОК МОГО ЗАПИТАННЯ !

ДУЖЕ ПРОШУ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Silia і є керівництво. :D

Просто керівництво не справляється з задачею.

А хороших і адекватних помічників знайти практично не реально.

Пацанва буде банити поприколу і карти від балди міняти.

Старші і поміркованіші люди, просто за це не візьмуться, своїх проблем хватає.

Античіт млін рулитв :D

P.S. Сіля може задумайся про поновлення роботи античіту.

І думаю таких нитіків яких я тут наблюдаю буде меньше :D

Хоча почнуть вити чому їхне пускає в контру бо античіт встановити невміють :D

Палка в двух кінцях і обидва кінці прямо едентичні :)

Все іду гуляти ! ПРОШУ КЕРІВНИЦТВО РОЗІБРАТИСЯ НАРАХУНОК МОГО ЗАПИТАННЯ !

ДУЖЕ ПРОШУ !

Накінецьто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага - деде а у клубыв напевно і є той вищий рівень - то кмд

закрити сервак фізично - ото розмішив...

от не можу зрозуміти ніяк кмд - чому ти постійно так пісемістично настроєний....не так - боти валянки - ламєри...і т.д.

сервак зара на піку форми - напевно вже і желізо не витримує...

так напевно це ж добре для провайдера - шо стіко людей шукають потіхи саме на вашому сервері????????????????!:D

ясно шо сервер не для профі - гоцайте - одне првильне і просте рішення це шоби було пару адмінів в онлайні - і всі проблеми при цьому зникнуть.

стіко людьов гоцає - це ознаячає шо треба сервак доробити - а не закривати - подумати і про інші серваки ігор...

а якшо і ви підете на закриття сервака - не думаєте шо ваш конкурент цю тему підніме - і матиме реальну фішку...????

і всі домашники перейдуть які гоцали на серваку до нього.?!?

просто мені здається не в тему ти там в цю тему вліз..!:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
ага - деде а у клубыв напевно і є той вищий рівень - то кмд

Хіба що у декільох чоловік.

закрити сервак фізично - ото розмішив...
Нічого смішного не бачу.

Якщо цей сервер буде портити репутацію оператора звязку то смішного точно нічого не буде.

от не можу зрозуміти ніяк кмд - чому ти постійно так пісемістично настроєний....не так - боти валянки - ламєри...і т.д.

Я реалістично настроєний.

Люди взялись за роботу, а виконують її по мінімуму. ( тому що часу не хватає, та і грошей це не приносить.)

сервак зара на піку форми - напевно вже і желізо не витримує...

так напевно це ж добре для провайдера - шо стіко людей шукають потіхи саме на вашому сервері????????????????!:)

Бачу купу народу які грають не чесно, юзаютьть чіти наввипередки, вбивають гравців зі своєї команди, матюкають одне одного на чому світ стоїть.

На рахунок добре для провайдера.

Нічого доброго я в цьому небачу на даний момент. Але хотів би.

Місце займає, електроенергію, трафік хаває, пускаємо на нього зі всього світу. Реклами сервера "0"

Те що на сервері є і ще й інші бібалки, ніхто незнає. Вебсайт так і не зроблено. Хоча клялись що Буде!Ще деякі нюанси я згадувати не буду, сіля знає про що я.

ясно шо сервер не для профі - гоцайте - одне првильне і просте рішення це шоби було пару адмінів в онлайні - і всі проблеми при цьому зникнуть.

стіко людьов гоцає - це ознаячає шо треба сервак доробити - а не закривати - подумати і про інші серваки ігор...

Ну от! Давайте, вперед! Ви як заінтересована сторона допоможіть Сілі з адмінами!

Ніякого бажання нічого закривати нема, просто коли нема кому розвивати виникає питання про доцільність.

а якшо і ви підете на закриття сервака - не думаєте шо ваш конкурент цю тему підніме - і матиме реальну фішку...????

і всі домашники перейдуть які гоцали на серваку до нього.?!?

Серваків контри є маса і на них пускають зі всього світу! Конкурент :) , я розумію на кому ти ноаголошуєш. Також має сервер контри, і мабуть ще багатоприкольних серверів, але нажаль на них можуть бібатись тільки їхні абоненти :(
просто мені здається не в тему ти там в цю тему вліз..!:)

А тепер дружня тобі моя порада.

Якщо здається, хреститись треба.

І не тобі мені казати в яку тему лізти а в яку ні.

Я хотів висловити свою думку на рахунок того що робиться на сервері і висловив.

Методи вирішення проблем з чітерами у нас збігаються, то навіщо читати тупу полеміку якщо ви можете вже почати щось робити з цим усим ділом. Це стосується усіх хто зацікавлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як так і не зрозумів чому мені бан - відповідь прошу прислати на : [email protected] abo [email protected] !

І скажіть куди репу написати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Репу ти вже написав тут.

Других інстанцій нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви як заінтересована сторона допоможіть Сілі з адмінами!

Це біш саме вас (Провайдера та адмінів стосується) адже ніяк мій основний тім підключить не можете хоча кабеля є в сусідніх будинках і заяви накатані :(

Це люди провірені і маючі нормальний досвід гри. А роздавать права не провіреному народу не особо хочу щоб не плодить бардак.

А реально крику нащот чітів в рази біше ніж їх використовується, просто є люди котрі думають що краще них без чітів грати не реально от і починають кричать, прикіньте тепер що буде творитись якщо такім дать права ? На серваку візора мого тім мейта банили 2 раза за те що він їх валив по чорному з пістолета коли вони з Мкой бігали. І це чіти по вашому ??? Ні просто противники (серед них і був той адмін що банив) ламакі і єдине що приходить їм на думку при виді гравців які краще грають це чіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі silia ти пообіцяв вчора мені що розбереся на рахунок мого питтання ! Так що чому мені бан ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sorry ! Що зразу не написав - мене не було !

ТАК НЕ ПУСКАЄ !

І доречі причину мого бану він сказав ?

Все вроді пускає !

І всетаки постарайся нормально настроїти роботу сервака ! Ну ось наприклад як я став адміном на Алкарі : там взяли 4 найбільш сидяших на сервепі та які вміють грати і запропонували їм адміна потім 5 днів сиділи і дивилися чи вони наводять порядок на сервері ! І 2 кращих вибрали на постійного адміна ! П.С. Ну там була умова : ЩО ВРАЗІ ПОРУШЕННЯ ПРАВ АДМІНІСТРАТОРА БАН )IP( та онулювання стату ! І знаєш це проходить ! Адже ніхто нехоче обнулювання стату і бану стат АЙПІ !

Удачі тобі з настройкою сервака !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ржунимагу =) прочитал топ с улыбкой, итак по пунктах, если у кого-то есть желание меня увидеть, пожалуйста, среда, пятница 20.00, комп. клуб Нео2. По поводу бана могу сказать только одно, видать кнопку я не ту нажал или еще что :( возможно тебе не повезло и ты был 9-ым, кнопка отмена стоит на "0", учитываю что у меня вчера была температура 38.2 вролне возможно что я тыцьнул не ту кнопку, пришону свои извинения, никакой личной к тебе ненависти я не питаю :) по поводу смеха я тебе написал еще вчера, я знаю кто этот человек и я знаю что он играет без читов, хочеш посмотреть как играют команды, приходи в нео2, посмотри как там играют(время указано выше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:( Лана пацани забєм ! :) Я поняв що ти мені розтрусив.... но все добре що добре закінчується ! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За.... достали блин за сёдня... тимкиллеры... особенно клуб Нео... _Casperok (если эт чтот даст)

2 neostar можешь чтот с этим сделать??

2 adminu а вы можете чтот делать с тимкиллерами???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подтверджаю слова туапа ! ЕТИ ВАСЬКИ достали - особенно Сasperok_ !!! !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі дать на пару днів пас на мою асю щоб ти попробував на собі що таке кожні пару мін "а чо мене бан" "поміняй мапу" "а зроби так" "а чого те не паше" "а чого це не так" ??? )))

по-моему нормальный текст в аське если ты адМин... да я пишу тебе поменяй мапу если это футбол на 40 мин(выкинул бы её со списка вообще) и/или если играют 20+ чел а у карты лимит на 20 человек и остальные должны сидеть в спектаторах!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:):) что могу сказать на счёт касперка .... так он точно не в нео2 сидит....

Да и что ето за хрень что тебя ктото ростоянно кикает ...мы играли в клубе (нео2) и всех кто тогда играл по 3-4 раза ктото кикнул...... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

расказую что делать ....приходиш в нео2 ....смориш ник Касперок и даёш 2 раза в ухо можнго 3 ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...