Перейти до змісту

Банний лист


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Конечно спасибі тобі за підтримку!!! Але нащот луцького чітерства я попрошу тебе задуматися!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь
cьогодні забанив когось під ніком [DZ]silia

ги-ги! Розказую історію! Кароче була в мене контра років 2. Інета не було. Ну гоцав я гоцав з тупими ботами, а ніка ніколи не міняв ну от... Підвели інет я зразу законектився і тут... бан! :D Блін і тут мене вдарило в піт за шо? Дивлюсь на нік [dz]silia, ульот! :D Так вот, скільки він триває?

PS: Я не оправдовувався я просто цікавлюсь і пояснюю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє, я хочу сказати, що по-перше ви неправду говорите на рахунок Рожищ! Хочу сказати: ви просто тупо женете, що Рожище - це суцільне чітерське гніздечко, але ви би глянули на себе!!!!! Коли не зайду на сервер, то грають одні чітери. Перераховувати особисто не буду....

І ще. Сіля, на мене женуть, що я чітер, але нехай тобі докаже Толя, що це не так. І ти ж сам знаєш, як я граю! На останньому чемпі я грав. Може ти помітив? Можливо й ні. Але я думаю, що не помітити було складно.

Хочу сказати, що Qaz на мене має добрий зуб!!! Коли не заходжу то він мені сразу ж БАННЕТ паяє. І за що? Я ще не можу раздуплити??!! Блін, що я зробив? Зайшов пограти в inferno, вбив пару чел, а він мені знов бан! Не спорю, я трошки глянув в інший комп, але з ким не буває... Такщо я тебе попрошу: розглянь пропозицію щодо розбану і постав другого адміна.

І взагалі, основна частина гравців з Рожищ, грають в клубі. А тут читів просто НЕМА!!! Адмін клубу позарізав весь доступ до їх встановлення. А домашніх юзерів обіцяв порізати мережевий адмін.

P.S. З усіма нелюбимого 193,109,80,221

незнаю как ты.... но я сам играл против вас 5х5 и вы максимум за карту по 3 вина бралы....а тут конект на Луцкий и вы прям отцы становитесь!!! Обясни почему ?????????(SATANA) :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два раза подряд банил сатану по факту юза волхака и аима, сегодня забанил типа игравшего с внешней айпи, не помню точно, ник ": P", нагло при мне играл, юзал вх, убивал через стены

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) мда.... задолбали ети левыё разговоры самый большой процент кричащих про читы и есть сукла читуры!!Вот Димон разашолся , и нех теперь тут слюни розпускать!! А на счёт Рожыщ так я им бы Бан на всегда бы вклепал ,а то из айпи читеров каждый день проскакивает айпи Рожыщ! :)

Как вы неможете понять что вы етим самым (юзаням читов для тех кто умный) показываете что вы галимый БОТ Так просто фишка в том что после чита играть невозможно совсем потому что ты наченаеш играть хуже галимых стандартных ботов!! ПОдумайте

3Ы. Сорри за флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін шо це за приколи , взяли і забанили мене , даже незнаю за щО ?

p/S-Якщо всі чітири тоді ставте знов антічіт , а меня бля за нех. взяли і забанили ... ! (karlik)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акція "Вчимося розмовляти культурно"

Список посраждавших домашників:

Adeon 10,33,0,184

Slesh 10.33.0.73

10,37,0,28 - некультурний нік

Які питання ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно давайте будемо культурними людьми і небудемо спорити, і сваритися. Чітери є вас і в нас, і зновуш таки прийдеця з цим змеритися. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dzoha http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=5676&st=0

Червоним був виділений твій ІР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:ok: мда.... задолбали ети левыё разговоры самый большой процент кричащих про читы и есть сукла читуры!!Вот Димон разашолся , и нех теперь тут слюни розпускать!! А на счёт Рожыщ так я им бы Бан на всегда бы вклепал ,а то из айпи читеров каждый день проскакивает айпи Рожыщ! :ok:

Как вы неможете понять что вы етим самым (юзаням читов для тех кто умный) показываете что вы галимый БОТ Так просто фишка в том что после чита играть невозможно совсем потому что ты наченаеш играть хуже галимых стандартных ботов!! ПОдумайте

3Ы. Сорри за флуд

так.... семс... нашо тупий флуд ?

я не чітер.. і не хочу більше про це говрити....

а насчет того шо чітери найбільше говорять про чіти, то нашо ти ж тоді говориш так багато ??? чітер ? :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, а бан за мат надолго?

надеюсь на часик? :)

гоцал-гоцал себе, так меня себе перло, а потом какие-то ********* начали своих мочить...

раз стерпел, два три, но скока ж можна...

ну и сорвался

[CBI]armagedon_

[bot_from_the_bots]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

так.... семс... нашо тупий флуд ?

я не чітер.. і не хочу більше про це говрити....

а насчет того шо чітери найбільше говорять про чіти, то нашо ти ж тоді говориш так багато ??? чітер ? ;)

а за тебя я даже и говорить нехочу!!! Можеш прийти в нео я тебе покажу ту демо!!И как ты там играл!! Так шо не !! :):mdr::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиплы! а чё за лажа с сс клиентом? не конектицца нихрена... ???

потомучто он выключен =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гы а как же тагда законектицца?????? погамать ахота а сервал кикает за 10-15 сек.?? чё делать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27015 пишет в заставке что нада палюбе иметь сс клиента и дальше вырубает кантер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может обратно запустите прогу ssClient ? Чтобы парни были уверены что играют не против читеров и чтобы не кричали "читер" точнее "4iter!!!" =) И чего ее только убрали, мм не понимаю :( вроде клево было

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...