Перейти до змісту

Банний лист


t0rik

Рекомендовані повідомлення

а я вапше не понимаю - скачал с гамезоф дистриб контры - тот который 370 метров - а поиграть незя ибо сервак на первой же странице заявляет про необходимость сс клиента (хотя сервер не пашет ) а через 10 сек контра тупо вырубается ... настройки в етом дистрибе не сохраняются нифига... ну че ето за лажа? разве нельзя толком настроить? уважаемый силя не отвечает на просьбы о помоши... хм нехарашо а весь етот топик только и забит завываниями про читеров... толку никакого ... думал раслабится .. тряхнуть стариной - а только напрягся весь как електричество.. (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь
уважаемый силя не отвечает на просьбы о помоши...

Просто "уважаемому" сілі надоїло писать по десять раз одне і теж.

Щоб настройкі зберігло потрібно:

1 після роз архівації в свойствах знять флажок напроти "ток чтєніє"

2 Удалить всі файли з розширенням cfg

Нащот SS він зараз деактивований, до вирішення певних питань, і кікать ніяк не може.

ЗІ Використовуйте пошук форума !!!!! Всі ці відповіді були дані неоднократно !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тошо надоело ето я понимаю и глубоко сочуствую ...

ток чтение я и сам догадался снять.. удалить конфиги правда не пробовал ... менял все вручную .. .. с СС я понял чито не работает... однако кантра тупо валится... пробовал уже поставить апдейт с гамезов 28 метровый.... ))) контра при конекте на сервак писала чито неверный сиди кей ... я ему и ААА туды прописывал и что только ... в офлайне с ботами гамает а на сервак нив какую ((((((( бьюсь головой в стену.. где грабли???

я чесслово пробовал искать по форуму - но успехов ето не имело ... ибо скинуло на ету ветку форума ... атут .... одни вопли и никаких советов почти (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 Це не та тема де вияснять ці питання, тут лише про чітерів!!!

2 Гру може блокувать фаєрвол, антивір і інша домашня живность

3 Патчі ніякі ітд не потрібні, лише той архів на який дається зсилка в темі "Як почати грати ....."

4 Поексперементуй з настройками відєо (опенГЛ, Дірект3Д) в декого контра вилітає через це (хоча навряд якщо з ботами граєш)

5 ХЗ нада дивитись особисто, народ або пускає або не пускає а таке описалово бачу вперше )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... законектилось когда все спать пошли...

стою на асфальте... не неправильные лыжы .....

попробую завтра и отпишусь ... внатуре странные глюки....

а не вкурсе от чего может етот сидикей быть непрвильным в 28 апдейте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 апдейт використовуэ лыцензыйний серыйний номер.

у тебе його нема і не буде якшо не ліцензія.

самий вдалий і не ліцензійний патч на контру це 24!

для надобності можу викласти на фтп!

сіля - пора дійсно таки потерти той образ кс"а шо лежить на серваку або повбивати там самому шоби люди не парились з конфами і т.д.

в мене є чиста кс з біоса (давай залий його + патч 24!)

випадок не перший раз - а трабла так і вирпавляється!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...