Перейти до змісту

Банний лист


t0rik

Рекомендовані повідомлення

нетужкі я точно знаю шо Молдова відносилась до складу Украині а в 1940році відедналася і стала окремою державою)) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь

ну шо сіліа знімеш бан чи ні? немає шо робити пліз один раз побачили і ніякого шансу ппц :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бан до подання апеляції у вигляді папірців з портретами президентів (бажано зеленого кольору) :(

Це по перше

По друге я Сіля (харош знущатись над ніком)

А по третє не перестанете флудить в темі забаню і на форумі !!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ладно сіля я ж не знав шо тобі не нравиться коли тебе по ніку називають треба було зразу сказати

а щодо бану не хч не треба зелених фоток президентів у мене нема)) прийдеться грати з ботами( ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіля я напевне щось пропустив поскільки пару днів був відсутній в житті луцького сервера СS, але всежтаки поясни причіну бана Нео3 :) , шо тут зробили не те шо ти вирішив нас забанити :) , і якшо можеш то будь такій добрий розбань а то нема даже ским нормально CS побігати :) . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Seva ну шо тобі сказати тоди коли играли MET.amfetamin ~ Braun TR , MET.amfetamin ~ red R

ето бил я и колбаса :D

MET.amfetamin ~ Braun TR - SmeX :D

MET.amfetamin ~ red R - kal6asa :D

Ми сиділи разом один біля одного і нас тоді перло :friday: , ось і все.

Все можна зрозуміти, для цього лише потрібно зайти в CS і набрати /top15. А и доречі інтро нас добре знае як хто грае.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бан був тимчасовий на 5 хвилин за ненормативну лексику

Слідкуйте за юзерами їх поведінкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіля вибач іх раз на то пішло і я тебе прошу не бань більше а то ти зрозумій мене, це клуб сяде чел на 20хв пограти наговорить тут, ти забаниш а через 5хв прийде іше один захоче пограти в кс а незможе бо бан. :friday: А грають різні може грати такій шо незнае нічого крім як рухатись і стреляти в кс. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок чітерів :D . Сіля як ти дивишся на те шоб tyapchyka зробити адміном :D , він кожного дня в грі бувае, або навіть того самого agenta :P , він на мою думку також мігби бути норм адмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бля ....

мав сьоня пару хвилин вільних.

грали кольт...потім вже майже не хотілось грати.

поясніть - сіля бере на розвиток по 10 р за розбан чітерів - НЕПРАВДА. напевно..........

193,109,80,221....pApik, z, і т.д.

10,10,104,38 по моєму валив всіх наповал і своїх і чужих...

демки покладу на фтп якшо треба - якшо із наших адмінів хтось сумнівається у вже постійності ющання чітів.

те шо у рожища одна айпі це ясно - але поясни мені сіля як у даному випадку ти будеш поступати...це не розвиток сервера а просто заробляння не зрозуміло на чому гроші...

дурнів розбанювати - ДА - це так за 10 р

а от як бути з рожищами - толік тобі платити не буде...так як і я напевно...бо у нас більше ніж 40 машин...

ПОЯСНИ.

затрахало таке відношення - їм кажеш ...а воно як і було тормознутим селюхом...ну не важко напевно на сервері повісити постійне оголошення як на лакі чи на біосі - за мат бан - за чіт бан назавжди...

рожище - БАН!

ах да - чуть не забув - нік калбаскін...айпі 193,109,80,221

вол хак - аім....ВСЕ одним словом..

БАННННННННННННННННННННННННН

і ше одне - - не пора лі змінити карти - у нас наприклад деяких карт і нема - а коли граєш один на два то і бігати дуже далеко...

зроби пару карт і народу більше буде - добав пару прикольних нових - а не мілітія - де пробігаєш весь світ і тебе з чітом одним патроном...фе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні помітив - З м-ки(глушак) попадання з 2-х метрів в голову, смачна іскра пішла + кілька в торс.

Статистика видає 2 попадання в ліву руку і 1-не в праву :) зняло менше половини життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні помітив - З м-ки(глушак) попадання з 2-х метрів в голову, смачна іскра пішла + кілька в торс.

Статистика видає 2 попадання в ліву руку і 1-не в праву :) зняло менше половини життя

а шо є якісь чіти на броньку ??? :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10,10,104,38 по моєму валив всіх наповал і своїх і чужих...

Клуб нео вроді )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муссалини и вместе с ним и всё Рожыще получили бан за юз читов.

ЗЫ: я знаю что розбанят но страна должна знать своих героев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ... Я 4ітер ???????????

так... давай розбиратись ...

давай демкі з 4ітами :D

fantazy - prikol - nosferatu - бля долбні і чітери...

нах з сервака

ТАК !!!

і без образ ! но ти ПАНОС !!!! ПОНЯВ ?:?:

єслі я долбень ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА ЧІТЕР - ДЛЯ ТЕБЕ СПЕЦІАЛЬНО ДЕМКУ ПИСЬНУ - ШОБ НАХ НАЗАВЖДИ ЗАБАНИЛИ....МЛЯ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА ЧІТЕР - ДЛЯ ТЕБЕ СПЕЦІАЛЬНО ДЕМКУ ПИСЬНУ - ШОБ НАХ НАЗАВЖДИ ЗАБАНИЛИ....МЛЯ..

да ладно ... ти нічё не докажеш... як реально мона доказати шо я 4ітер , якшо я не 4ітер ??? :smile-zachot:

це просто не реально... хіба шо сіля за просто так забанить...(хоча я не думаю)

ну давай пиши демочкі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого я писати не буду....

якшо вже дійсно підхариш ...

якшо ти реально так граєш - то я не бачу сенсу тих слів в яких ішлося про чемп і команди...

ТИ реальний БОТЯРА - більш оптимістичнішого про тебе сказати не можу...

сам не вище але хоч шось...

і сорі за бруд - наступний раз просто докажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да... причём тут вообще чемпи ??? :D

якшо вже я реальний ботяра, то шо казати про тих всяких ... (за мене багато хто хуже грає)

відпиши.... :D =)

і з моєї сторони сорі за обзивання :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если серёзно , то ты иногда такие левые даеш (или чит) что просто писец!Ну мы в нео сидели смотрели за тобой ну похож ты на читака но норм ето скрываеш!!

А етот nosferatuсовсем страх потерял он килл токо через стены или ище был разок на dust2 тупо через ящик килл -5 :blink: Кароче читер 1000000%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...