Перейти до змісту

Банний лист


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь

:D

tnx, відповідні респекти та регарди. але наш тім вже минуле

я вільний час віддаю Сорсу, 1.6 для мене вже архаїзм. сорс більш живий і динамічніший, гра знову затягує як колись 1.3 як тікі вийшла. в неті просто бурлить картокріейтинг під сорс, нові сорсовскі карти просто шедеври. 1.6 немає шансів і майбутнього щоб хто не казав

гы ) как гриццо "бла бла бла" оЙ расмешыл , ой расмешыл :huh::(

:D

:blink::lol:

Intro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грав ввечері в нео3 - з квазом пострілялися!

прикольно...

поміняв кваз карту - грали 5 тіпів... I "kelly" (193,109,80,138)...даст 2...

вибігає це тєло раз з зажатим пуфіком....два....три...

та бля думаю...стою за дверима на дасті...вибігає і знов стріляє...шо за нах думаю.

потім постійно заходить за спину стріляє....грати не вміє - але вибігає постійно вчасно...

помер я...тіп за мене грає - сидить в тунелі..сек 30... тєло вибігає з зажатим плюваком....

короче не встигаєш ізза стіни показатись як воно вже стріляє....

да бля - нах с пляжа чітєра...!!!!

а ше клониться шо не буде грати з чітами....

БАН - і то надовго.... і пох шо клуб...два раза це вже не здорово...

туподоходяги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого , а я думал што на Луцком серваке уже никто не играет ........... Знач. Ошибался!

------------------------Читера наверное на нём будут играть вечно ........ Админи ничего не делают гг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слушай мальчик, если не умееш играть то не играй, а с читами я не играю уже и не расказывай сказки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
а чё я файл прикрепить не могу ??? демку .....архифф

а ты в обменник клади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8.08.2006 близько 21:30 з ІР адреси 10.10.102.38 буз замічений НАГЛЮЧИЙ чітер під ніком It's Only Me

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8.08.2006 близько 21:30 з ІР адреси 10.10.102.38 буз замічений НАГЛЮЧИЙ чітер під ніком It's Only Me

оЙ рЖу нИмагУ ... :D:D

ой хаха ...

зашол знач сёня на наш сервак ....ну думаю надо ник ...какойто ....что бы не узнали .... короче зашол играю ....ну чесно (не в обиду 85% боты ботами ) ....бегаю 12 или скоко там фрагов 0 смертей ....тут мне фразы аля : " Ну ты и читер!!!" "Да тебя завтра забанят" "я ужО Силе сказал пи*да тбе"

мля чесно ооооч долго смеялся :):D

короче Плам спосиб тебе настроение поднял не то слово :) токо один негатив ....козлом не обзывайся %)

да. посиб сёня посмеялся вдоволь :angry::angry:

ёпт забыл подписацца

Intro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто бачив як ти стріляв через стіни в голову і т.д. (спеціально заходив спектатором), думаю багато хто це зможе підтвердити.

БАН-БАН!... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гы ) ой хаха .....ты посмори нашу демку против ТГФ ето были вроде , на Львовском чемпе и увидиш што в той игре у мну половина фрагов через стены ....

ладно я расскрою тебе ету тайну , есть такая вещь как "Соунд" .....ето материал для раздумий ...

Intro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum

gameinside.com

тут стільки інфи про кс... читати і ... паражатись..тобі який прикольний та неоднорідний буває кс!

читай коль в чому паражаєшся...

ми тут вже і забули шо таке чіти на лм.

гоцаєм...я наприклад на вбіосі...або counter-strike.kiev.ua

і не думаю шоб такий як інтро принижував себе граючи з чітами ->

як не як а він у складі команди яка у західному регіоні зайняла 5 місце!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой Плум ,какой же ти ботинок )))))) ....

я попрошу не обзиватись і не переходити на особистості. Такого права Вам, шановний, ніхто не давав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помятаю цю гру де грали хлопці оці, мало того щей обзивались, і зовсім по хамськи себе вели той же Ітс онлі мі і Ай ем а бот. Я там особо не вкурсі як вичисляти чітерів, але стріляли вони тоно туди куди треба було навіть коли я не висовувався і не показувався.

Одним словом я памятаю ті часи коли ми класно грали в контру а тепер все по іншому, ще до поворота чи до дверей не дійшов як вже мертвий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівень гри в людей росте.

Хто давно і часто грає вже давно в курсі де з вірогідністю в 75% буде засідать противник, туда він і стріляє пару черг на удачу.

На нео гонете зря, там люди сидять і туп грають в контру дні на проліт.

Зараз щей часом грають люди з інших міст де рівень гри значно вищий ніж в нас в луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто давно і часто грає вже давно в курсі де з вірогідністю в 75% буде засідать противник, туда він і стріляє пару черг на удачу.

Удача потрібна на чемпах, а тут хочеться розважитись, відпочити.

та ладно я не хочу заїдатись, я просто вже не граю бо не цікаво грати бо вірогідність а точніше імовірність що я вбю когось 25%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше напрягає ставлення цих "профі" до нас, простих смертних.

Коли людині роблять зауваження і питають чи не з чітами вона грає, людина замість того щоб сказати щось внятне, каже "Да з чітами, і що ти мені зробиш? Споримо на пиво що мене не забанять?". Це слова все того ж It's Only Me (Intro). А між тим мало кому на серваку справді цікаво грати стало з тих пір, як ці "профі" там появились. І поводять вони себе так, ніби це ми до них прийшли і щось просимо, і забувають, що все якраз навпаки -- наприклад я і vanus на серваку практично з перших днів його створення.

Я звісно не вимагаю закрити клубам доступ до сервака, я лише вимагаю хоч мінімальної поваги до себе і інших, таких як я, простих користувачів. Якщо я гірше граю -- це ще не значить, що я людина другого сорту, відморозок. Просто в мене інші пріоритети в житті, і є робота, яку я зроблю краще за любого з цих "профі".

А таке зверхнє ставлення одних людей до інших -- це, як на мене, вада виховання. І тут вже нічого не поробиш... :D

Хоча, нажаль, справді минулись ті часи, коли на серваку можна було просто відпочити пів години після роботи... Не дуже радує і заспокоює рахунок 0-15 не на мою користь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вернёмся к сути

зашли ми с Хантером пострелять на сервак ....... играет против нас рожище и "угрожает" включит чити,

виходит и через минуну заходит ( MxS-club | Mr.Anderson~[mk] (193.109.80.221) was connected to our server!)....и ему нету равних,всех в голову,половина из них через стенку .....ну чит ,ясное дело, творит чудеса !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оголошую конкурс.

Тому хто найде нармальний античіт на піратку + як його правельно поставить ставлю ящик пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оголошую конкурс.

Тому хто найде нармальний античіт на піратку + як його правельно поставить ставлю ящик пива.

найду - отдам за бутылку пива :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silia, античіти треба ставити як на сервері так і на стороні клієна, шоб чел без спец. античітерської софтини взагалі не міг грати... Тоді буде порядок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...