Перейти до змісту

Банний лист


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Граем ми 4 проти нас 4 сили не рівні ми виграем, конектяться люди , бачать шо ті програють і заходять за нас всі підряд, який вихід?.Тільки вотати.....бо далі грати вже нема понту,а ділитися між собою на різні сторони (СТ і Т) повний бред,рядом сидим і бачим друг друга монікі, а замість того шо б прикривати функції сервака,лучше б навели порядок там і позабанювали б там читерів

ЗІ. І якщо я буду грати з чітами можете банити наш ІР,но якщо не впевнені шо я чітер то не нада бля на мене гнати як це робить Торік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь

а на рахунок амх мода - моя думка треба закривати - але перш за все доробити сервер до стандартів хоча того самого лакінета... хоча на мою думку все залежить від масовки...чим більше народу - закрити амх - менше - відповідно

хоча ше один варіант - це 2-й сервер - на одному заерити - на іншому відкрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОД УСПОКОЙТЕСЬ І НЕ ПОШИРЮЙТЕ ФЛУД!!!

Було зказано що ждіть реформ !!!

Адміни на серваку онлайн будуть, але точно не клубовські а з перевірених людей.

До кінця місяця на серваку не буде чітерів (принаймі тих кого ми в цьому запідозрим)

ЗІ ПОСТИ НЕ ПРО ЧІТЕРІВ БУДУ ТЕРТИ НАФІГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Граем ми 4 проти нас 4 сили не рівні ми виграем, конектяться люди , бачать шо ті програють і заходять за нас всі підряд, який вихід?.Тільки вотати.....бо далі грати вже нема понту,а ділитися між собою на різні сторони (СТ і Т) повний бред,рядом сидим і бачим друг друга монікі, а замість того шо б прикривати функції сервака,лучше б навели порядок там і позабанювали б там читерів

ЗІ. І якщо я буду грати з чітами можете банити наш ІР,но якщо не впевнені шо я чітер то не нада бля на мене гнати як це робить Торік

Можна вже і банити ібо подигруєшь чітами. Необов'язково WH юзати, хватає AIM, та й необов'язкого кожен раз юзати (так шоб в загальному заліку виглядати суперово). Ну не можно завалити 3,4,5,6 разів підряд хедшотами. Твої байки "завжди тримаю прицел в районі голови" можешь розказати своїй бабушці. Коли цілишся в голову дуже рідко туди попадаешь (с) кмд. Грав, наблюдав за топерами вбіоса (не думаю шо там пагано грають, або гірше за тебе) хеди бувають, да не спорю (сам даже влучав непогано), але шоб підряд хедшотів багато разів ніразу не було. Дивно, але ж на статистиці це дуже гарно видно. Звісно класно закінув замануху "я граю з читами коли проти мене рожище", дуже кльова відмазка.

P.S. до речі на картинці видно знайомий нік [AF] Panzer. Приємно що грає без чітів. Даже я тепер впевнений в його грі. Все чесно та кульно.

P.P.S. На рахунок вотів щось також ніразу не бачив на вбіосі щоб команда кікала "небажаних осіб/бачать шо ті програють і заходять за нас всі підряд", тільки бували воти коли команда підозрює чітера, і то в присутності адміна. По-друге теж дуже добре "вотати" коли ваша команда вся сидить в нео і пяляця на монітори друг друга і всі так "добре" грають... теж своєрідний WH....

приклад вбіоса:

post-8-1152741689.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаэш торік - дуже приємно коли люди в мою сторону закидають подібні фрази...

скажу реально про цю ситуацію те - що у нас є команда

їздить по вцг

дивимся як хто стріляє

вчимося тактиці

постійно переглядаємо демки

і тому хедшоти сипляться від того -

що вирішили змінити манеру стрільби від зажимів до стрільби одним патроном - так стріляє агент і я - можливо ше 1 чел з команди Oneshot

шось тобі доказувати не маю ніякого бажання

так як тобі нереально шось доказати

маєш сумнів - ПРИХОДЬ В КЛУБ - ПОГРАЄМ - ПОБАЧИШ....

Я ГРАЮ МАЙЖЕ 5 ГОД В ДЕНЬ

то як ти думаєш хто буде краще стріляти - я чи кмд - який калаш бере до рук раз в півроку...

на рахунок вотів...

да ми сидимо в клубі...поряд - так - палимо в монітори...І ЩО????

за допомогою вотів граємо за одну команду шоб не палити...

я немаю ніякого противу якшо ми закриєте цю опцію - які проблеми...робіть як знаєте...тю тоже мені трабла...

АФ ПАНЗЕР - так - грає з нео - шо в центрі поночах... молодець

тіко в нього троха інша манера гри

він швидко стріляє - і слух має як кішка...от і результат

штарішого ніж він геймера такого прєданого я не знаю....

і ше одне - АІМ у нас нема... і не було:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пісец... нагло стріляє через ящик коли я стою там вже 30 сек

Рожище ... 193,109,80,221 MXS Saymon...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

----------SamodeJIkin (193.109.80.221)-----------

Я долго стою и не двигаюсь за стеной ,никакого шума не издаю, а он ее простреливает мне в голову,

голова искрила 3 раза .....безпредел !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ОПЯТЬ РОЖИЩЕЕЕЕЕЕЕ.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ГГ

А ГДЕ ЖЕ ОБЕЩАНИЯ - КМД?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня:

** 5 (193.109.80.104) was connected to our server! *

Читерство, на ацтеке прострел через дверь с калаша в голову,при етом сделавь -4 врага,все хедшотами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Eugen[XZ] и 5 ------- их ІР 193.109.80.104 играли вместе и всем роздавали одни хеди ..... не мало из них через дим и стени,не Флешатся совсем ,через дим видят !!

----Принимайте мери----

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

[sTARS]HIRURG

Shpion

Злосні чітери.

Через стінки дивляться .

на попередження не реагують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OoooooO , админ фотакома и сам пишет о нарушениях в игре на форум гггггггггг, а банить хто будет, я што-ли ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
OoooooO , админ фотакома и сам пишет о нарушениях в игре на форум гггггггггг, а банить хто будет, я што-ли ? :)

Я ніякого відношення до серверу не маю.

Я такий самий користувач.

Можу хіба порт на свічу на сервер виключити або закрити для якогось IP чи мережі доступ до серверу.

Але якщо подумати, яке я маю на це право.

Сервер не мій, почнуть обіжтись на мене

Нах воно мені тра.

Розбирайтесь собі самі.

Я манав.

Краще на вбіос піду погамаюсь. Надоїло мля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OoooooO , админ фотакома и сам пишет о нарушениях в игре на форум гггггггггг, а банить хто будет, я што-ли ? :)

так типа админ фотакома на CS сервере просто обитатель... :)

фигассе... это когда у юзеров ФК появляюцца траблы, а админ домушников и етс. панимаеш , игровой сервер кантралирует.... и наверное, круглосуточно.....

ЗЫ кто не понял - это типа сарказм :) ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну взагалі сіля про все сказав - він буде робити...

він адмін сервака - почекаєм...

а тим часом на вбіосі погоцаєм... або лакінеті...

тож проблєму найшли...

кмд :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КМД вірно сказав, сервак контролює Silia, а його справа налаштувати можливість користувачам якісно користуватись даною послугою, а не адмініструвати сервер, власне для цього є адміністратори!

Ну це з загального, а сьогодні для Вашого перегляду дві демки від Shpion

shpion7.rar 16.07.2006 15:00

shpion8.rar 16.07.2006 15:03

ПРОХАННЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА, ВІДПИСАТИ ХТО ГРАВ З ЦЬОГО IP , І ЯКІ МІРИ БУЛО ПРИЙНЯТО ДЛЯ УСУНЕНННЯ ГРИ НА СЕРВЕРІ З ЧІТАМИ!!!

Ігнорування першого викладеного демо пройшло з цілковитим ігноруванням, або не хотінням "парэшать сваго КоРэШа". :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас тут в Нео2 та же проблема ......... конектишся к серваку , проходит пару секунд и дисконнект и пишет то же само што и у тя ^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію це якась заплатка (патч) проти чітів, але при чому тут я... ніколи не користувався і не користуюсь..

А якась бяка получається :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

галімо тестили... НЕ ПОЛУЧИТЬСЯ

млін сіля - ти краще з толіком поговори

так скоріше і простіше - і не треба там нічого видумувати

реально тіко вони їх юзають

ти краще карти кончені позабирай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер зайти не можу що за глюки...

за що банять?

ЦЕ блін все несерйозно...

якщо я два рази попав то це що???? відразу чітер?

"Голімі" параметри якщо так будуть банити то необхідно кожного другого відразу відсівати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...