Перейти до змісту

Неділя №2


kmd

Рекомендовані повідомлення

Ха народ, я теж щераз порвав цеп. Мерсі Мартензу шо поміг!!!!А то я вже геть зневрився, канечно на 5 стало менше трохи хреново переключалося но доїхав живим. Снігу було піпец, думав здохну але остався живий, правда жерти на косогорі не хотілось :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь
Але, вцілому, гарно покатались, намилувались чудовими польовими краєвидами, гарно провели час :)

А после всего этого сидели в кафэшке на Л.Украинки, а байки мёрзли снаружи?

P.S. Через стекло Dgura меня не узнал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це закон, що Ірказ іркою покатушка перетворюється в секос, так і цього разу. Секос був в трьох часинах: секос перший - цепь порвану латали, другий - сінгілспід робил, а 3-ий довозили Ірку до Луцька , я вспотів мальок :).

P/S:

ursa

я бачив шо хтось вроді мені махав, але я без окулярів був, так що вінфіга не бачив хто махав саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мдя як я порвав цепа в 4рьох місцях, поламав перекидку і петуха, то мене мартенз до Луцька штовхав :)

І це мля на рівному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Доречі, проведіть паралелі.

У мене також була перекидка LX, поломка аналогічна Іриній.

Перекидка в шпиці цеп хрусь пєтух йок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мартенз штовхав.. а хто вам вітер розсікав спереду..ммммммммм? :D :D :D

І ми катнули класно... полями.. Від дому до дому в мене вийшло 55 км..

Покатушка показала, що не зря я кручу станка, знову зявилась можливість робити ривки з 23 до 43 км/год... за лічені секунди.

Запасик по чу-чуть набирається.. активно готуємось до сезону.

2 КМД.

ОДИНАКОВІ моделі пеерклюків додай.

НІжні ці ЛХ нові.. дуже навіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це закон, що Ірказ іркою покатушка перетворюється в секос, так і цього разу.

Зато было весело и очень не скучно.

Заснеженные поля, яркое весеннее солнце и синие тени от деревьев в лесу.

Канешна, узрев поломаный петух мне было совсем не до смеха. Хорошо. что лес был недалеко...

Зато Ярик до автомата научился соединять рваную цепь и освоено мастерство сборки сингл-спида !!! :rolleyes:

А что может быть лучше дружеского толчка в спину, особенно на велосипеде, и особенно на подъеме? ( Сенкс, Dgura)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...довозили Ірку до Луцька , я вспотів мальок :).

Якраз їхав маршрутком по львівській і бачив як ти грав в гру "тяні-талкай"... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз їхав маршрутком по львівській і бачив як ти грав в гру "тяні-талкай"... :lol:

хм, може на групу в список аптечок і запасних камер тепер будем включати буксироватьний тросик ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кусок капроновой веревки хватает

Меня ка кто Даман тащил на веревке со Звирова до Луцка

Мне понравилось :))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завтра еду злонамеренно каку месить. В Гараджу. Пора уж трассу на КК намечать.

Так что, кому надо в удовольствие покататься, это не со мной.

Буду выезжать от Колибриса в 10.30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнули до повороту на Цумань... розімялися :D :D

Як виїжджали з Луцька туман був... жуть....

Там зкстріч з ровенчанами.. по 50 :D

Вони нам тапки і окуляри ми їм дякую.. ;) ... провели їх на границю областей (КМД давай фоки)і помаленько покрутили назад....

Трапилась ділянка дороги з ремонтом.. тим хто на байкаж заканало иашин нема.. вишикувались в шеренгу транлть собі.... їм пох.. а от шосери через метрів 400 перелаштувалися все-таки на асфальт.

За Дерно зустріли Льошку чомусь на байку... і весело покотили далі.....

Помаленько доїхали до повороту на ківерці.. так кабачок .. доречі з готелем.. і досить не поганим борщем... там звісно ще по 50.... ;)

На гірочку, з гірочки і в Луцьку... Велозона нас радо зустріла.. побазарили попили пивка і порзїжджалися по домівках......

І так... результати......... по моєму спідометру від хати до хати.

Виїжджали при температурі +3-4 градуси в туман по мокрій трасі, заїхали по сухенькому +10 з сонцем.

Тотал - 100 км по моєму спідометру від хати до хати.

Середня десь майже 26... + по місту багато крутився......не гнали ні разу... за винятком кількох ділянок....

Макс - 55

Максимальний каденс був в районі 150, що дало змогу фінішувати при пульсі 186 і швидкості чуть за 45 зробивши фінішних ривок десь 600-700 метрів (реально забагато).

Був каденс і вищий але це для приколу розмантулював спеціально було в районі 190 (думаю можна й вище). Мій крейсерський каденс 107-112 при крейсерській 32-35 пульс при цьому дотягує до 150. РІВНИНА, ВІТРУ НЕМАЄ АБО НЕ ЗНАЧНИЙ. !!!

Врахуймо, що це початок сезону.

Всі витримали вкатку нормально за винятком Джека (давно не катав) і чомусь Льоши... (я реально здивувався...)

Лілі респект і уважуха.. вела групу досить довгий відрізок, укатала Джека.. :D :D :D і взагалі показала себе умнічкою. :smile-zachot:

Загалом дуже задоволений.. проапгрейджений шосер валить дай дорогу.. всерйоз задумався над тим, щоб поставити чуть коротший винос і карбонову вилку.

Прийшлось на 3-4 мм опустити сідло... із-за того, що поставив шатуни 175 ...

З.І. На ВЗ (де ж ще.. :D ) зустріли Танюшку, Мартенза і Ярика які повернулися теж задоволені з гавнорейда..

Чекаємо їхніх постів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі витримали вкатку нормально за винятком Джека (давно не катав) і чомусь Льоши... (я реально здивувався...)

Буду потрохи вкатуватись...в зв'язку з травмою давно не їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спс всім і уважуха за поїздку

ноги болять не спасу ( все ж таки не катався з жовтея місяця ) при поверненні назад в струмівці праву ногу так звело шо думав на газавій заправці полізу по деревах від болю, та нічого вкатаюсь. Персоналне спс Лексу за камеру інакше поїздка не состоялaсь би (проколовся в 500 м від дому).

Вовіка ще раз вітаю з днюхою :0054::friday: :friday: :friday:

взагалі всім дякую за 1 виїзд в цьому сезоні (надалі підніму форму)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говнорейда, как такового и не было.

В лесу еще очень много снега. Весеннего, вязкого.

Пришлось много ходить. Ехать мог только Мартенз. И то не всегда.

Облазили Карьер вдоль и поперек.

Сейчас там сложно придумать интересную трассу из-за новых заборов.

Ломаем пока голову. Чтоб было интересно всем. А не только организаторам-садистам :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїхав і собі вчора спробувати велосипед і їзду в контактах вперше :). Поїхав круг Стрілецька, Ківерцівська, далі через Дачне, Жабку, Ківерці, далі на обїздну з Ківерець на Піддубці, в Піддубцях виїхав на Рівненську трасу, повернув в сторону Луцька, доїхав до вищезгаданого Лексом кабака. :) Дивлюсь - стоять знайомі велосипеди, а з вікон уже махають - заходь до нас. :) :) :). Ну і додому вже повертався в хорошій компанії. Поїздка получилась просто супер, контакти рулять!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браво!! кусаю лікті, а я в неділю сидів в носовичок шмаргах, зараз прицепилась і фігня всяку з універа робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...