Перейти до змісту

Неділя №2


kmd

Рекомендовані повідомлення

не вірно. Збираються усі в один час і в одному місці. А там діляться по інтересах. Як завжди. Це збільшує і зміцнює тусовку.

Интернет и мобильная связь дают нам возможность разделиться по интересам уже на кануне, таким образом, сэкономить время, силы и нервы.

А в большой тусовке меньше возможности угодить всем и всем прокатится с удовольствием.

p.s: Это я вродь офтопа, извинити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь

Все правильно.

Є вже зараз кілька пропозицій.

Впевнений, зявляться ще.

Хто не читає форум, приєднається до однієї з груп при виїзді...

Якби ви знали, які часом бувають муки вибору велосипеда перед виїздом.. :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потошню еще немного. Уж извините.

По вопросу о месте сбора.

Почему в парке?

Когда-то "старички" собирались постоянно в одном и том же месте. Зимой у Лучеська в 9.00 и летом в парке на 8.00.

Это было необходимо, потомучто ни мобильными, ни интернетом они не пользовались тогда еще. И кто не успевал к месту встречи, тот уже никуда не успевал. Выезжали мы, как правило, не позже, чем в 8.30. Еду брали с собой, на закупки не заезжали, не было такой привычки. Потому не имело значение то, что в парке негде закупаться.

Теперь же, следуя традиции, собираемся в парке, но конечно уже не на 8.00, долго топчемся, решаем, а после едем еще и в магазин за провизией.

Это все, конечно мелочи, и потусоваться тоже надо. Потому можно, к примеру, кому сон не дорог, собираться в Парке на 8.00 и общаться, а после следовать к месту закупок, куда подтянуться лежебоки, к 9.00. Это один из массы вариантов, как поступать, можно выбрать, чтобы не занимать далее эфир пустыми спорами.

Я ж, допустим, еще и лентяйка и меня не греет мысль, зная, что едем на восток, катить через город в парк, а после назад, на выезд. Хоть после с удовольсвием буду колесить куда глаза глядят сотню, другую километров.

Надеюсь, больше мне не придется возвращаться к этой, до чертиков надоевшей, теме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухами земля полнится, вести про велофорум и велотусовку ширятся и мне, как к главному контактному лицу, иногда звонят и пишут страждущие покатать. Так вот интернет есть далеко не у всех, да и не с руки как-то давать или брать мобильный. А вот ежели сказать - приходи в воскресенье на 8:00 в парк, там все увидишь - это да, действенный способ пополнения наших рядов молодой кровью (ну надо ж новых юнг искать, не?)

Так что варьянт оптимальный описан выше: 8:00 в парк, а там в 8:30 к выезду из города скупаться. Кто обладает инетом/телефоном и долго спит, рулит сразу к выезду, можно даже скупить все с вечера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

P.S.

Опосля вчорашньої гонки, таке відчуття ніби по мені танк проїхав :)

Зібрались двома групками. Одні в парку інші біля Колібріса, потім успішно об'єднались біля останнього.

Купили хавки, домовились про маршрут. Одна групка в складі Товстунів вирішила не напрягати м'язи і поступила дуже розумно поїхали близенько в лісок поніжитись на сонці.

Лосі в практично максимальному складі рванули на башлики, Рівненська траса до джерел приблизно 35 км. За джерелами на ліво.

Село, грунтовка, озеро, ліс, порядку 7-10 км далі два озерця в лісі. Краса просто не писана. Вирішили стати там на стоянку.

Я вирішив проїхати далі і глянути чи нема там ще лісовиї озер. Виїхавши на поле за лісом побачив зайонцо вухасте. :)

Сам себе здивував, нічого другого крикнути не зміг, тому кричав вухастому тупо ЗАЯС!!! Чим добряче нашугав пухнасту тварюку яка відповідно шустро чухнула в лісні хащі! :)

Дорога туда була веселою. Гарненько валили групою, але ну блін. Обганяють нас динамівці. Червона тряпка. Але групу не рвем, поки.

Тут на тобі, обганяє нас дядя Яровслав на шосику. Ну все, остання крапля. Правий поворот педаль в підлогу, за Ярославом вишиковується лінійка наших мтбешників. Швидкість 42-45. Зміни, обгони, на колесі, каскадом в рядок.. Як у кращих традиціях шосейної гонки :)

Попустило нас десь тіко перед Дерном :) Соку березового захотілось :)

Група зібралась в повний состав вже на джерелах, і повалила до лясу.

Годинку другу поїли повалялись на сонці. Групка в складі Таня Мартенз Студент та інші вирішили ще повалятись і потім валити лісами полями в Луцьк. Інші в складі них і я :) Почухали до ближчого села і виїзду на трасу.

Наша дорога назад пролягала по лісу, полях з купою піска і пилюки. Вїхали на трасу і гарненько помаслали проти вітру домов.

Без ривків розвалів і тд і тп. Суперово проїхались.

От такий собі мінімальний опис.

Хочу почути тих хто поїхав лісополем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж за те щоб в паку зустрічатися, як це було раніше.

І про лінощі теж в курсі. :D Мені до Лучеська 7 км, Мартензу - 8 км, а потім може виявитися, що їдеми в Усичі чи на Білосток... (принаймі одна з груп).

Парк це класне місце. І дійсно туди напрвляти людей треба.. а то зідвонитися/інет/аська то одне, а друге перевірити в новачка тех стан вела (щоб потім на дорозі на іпатися), підняти сідло, розказати.... показати....... + Таня правильно сказала.. Потусити теж треба.. і за тих пів години можна переговорити зі всіма з ким бажаєш. Бо велобратія розростається і вимальовується кілька груп, які можуть розїхатися по інтересах.

В парк на 8 - 9 (як вирішимо), а хто не хоче/не може/лінь/поспати.... ляляля... видзвонює і приєднується у місці закупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас все только начиналось, когда нас покинули КМД и остальные :D

Студент мудро поступил, когда, помаслав хорошенько полями, кочками, пытаясь тщетно обогнуть цуманьские болота, мы вернулись в Мощаницу, выехали на трассу, он нас послал и домой поехал.

А БИО, наивный юнга, остался с нами, поведясь на ласковые угворы, мол, зачем тебе трасса и ветер в харю, мы неспеша, проселками с удовольствием прокатимся.

Он еще спрашивал время от времени, когда выкатывали из полей на очередную асфальтовую латку: "Это Романов уже?"

После уже перестал спрашивать...

В Луцке были еще засветло.

Мне, конечно, безумно понравилось, это моя стихия, хоть и задница пострадала безбожно, но, вот, за попутчиков не скажу.

Молчат они, почему-то. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

От і порішали.

Наступна неділя 12.04.09

Вхід в парк ім. Лесі Українки. 09:00

Хотілось би бачити багато народу! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми з Дімахою катнулсь мало , просто часу не було далі з групою.

Зате динамівці на мну вплинули як Чевона ганчірка (сподобалась тактика педалювання спокійно і врівноважено), долили масла в огонь і наші МТБшники зате від перегонів отримав неабияке задоволення.

Макс 55 км\год для початку сезону норма розкатаюсь ще до минулого року 65,8 км.

Всім дякую за прогулянку правда жалко часу мало було.

Назад повертались з Дімахою змінами по 200 - 300 м супер :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне, конечно, безумно понравилось, это моя стихия, хоть и задница пострадала безбожно, но, вот, за попутчиков не скажу.

Молчат они, почему-то. ;)

хоча не їхала з вами назад, але і моя попа постраждала..

уявляю які у вас відчуття :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, ми "близенько" поїхали. Через поля на Солдатске, Ківерцівського району.

Попекли кратоплю, поплавали і назад вже по трасі. А то ще в полях глини багато....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю далеко или близко до Солдатского по полям, но у меня на спидометре 50.6 км. пройдено.

Было всё и гавнище и дорога. Три раза купались, мешая жабам размножаться, попили пива, спекли картошку.

Класная покатушка вышла, даже не болит ничего.

post-2402-1239017175.jpg

post-2402-1239017210.jpg

post-2402-1239017584.jpg

post-2402-1239018367.jpg

post-2402-1239018856.jpg

post-2402-1239019060.jpg

post-2402-1239019152.jpg

post-2402-1239019187.jpg

post-2402-1239019496.jpg

post-2402-1239019522.jpg

post-2402-1239019821.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я і тренуюсь! Але поки кіло сала на чотирьох - для мого організму "непомерная нагрузка" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Душа не нарадуется!

Сборный отчет.

Не хватает только отчета "старичков".

Наверняка ж они ездили тоже куда-то.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут з них жоден не зареганий.

І ще одне, я тут взнав таку фігню, що на Велодень .. минулий.. частина з них не поїхала принципово.

Так шо .... мож і читають (частина точно читає), але не відписуються...... принципово теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, че ты, Лекс, буд-то я сама не знаю, почему "старичков" нет и не будет на Борде.

Знаю их давно и достаточно хороше.

Я ж не к тому говорила.

Образно, можно сказать.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оголошується план на неділю 12.04.

Покатушка Луцьк-Рівне-Дубно-Луцьк

Збір біля Лучеська від 8.30, визд не пізніше 9.00 ;)

Є вже 3 учасника.

Хто має бажання приєднатися чи провести.... просю. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dgura

Воно тобі треба, гнатись за шосерами дихаючи дорожним пилом та вихлопними газами?

Краще давай махнем ту-саму відстань грунтами ;) байдуже куди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...