Перейти до змісту

Неділя №2


kmd

Рекомендовані повідомлення

Горки - пофиг. Ветер - неприятно, но термпимо. Температура - не критична, не зима, всё-таки. Но вот дождь, сцуко - :( Не люблю мокнуть. Утром буду решать, что делать - спать, катать или работать :)

Не получится завтра, значит после отпуска, недели через четыре попробую такой круг сделать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь
Горки, діщ і шквальний лобовий вітер в поєднанні з температурою повітря 10-13 градусів :)

Занятне покатушко.

Только что так ехал. ППЦ как неприятно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хто зна. За вікно треба глянути буде.

Я б на ТО катнув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

діщ. Хіба до обіду попустить. Маякуйте колі шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собираюсь сегодня, таки, выехать. Буду сестру объезжать.

Но не сейчас.

Если чуток подсохнет, думаю в 13.00, ориентировочно, от Лучеська выедем. Не быстро, разумеется, и не далеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня в Дубище (?) за Рожищами будет проходить фестиваль Зеленого туризма.

Есть желающие катнуть?

Организаторы собираются выехать где-то в 14,00 от Проминя.

темп- прогулочный

Покатушка- развлекательная.

Назад- можно дизелем от Рожищ (он где-то в 21,30) или своим ходом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мы, если погода не напугает, едем в воскресенье Базальтовое искать :)

Нас уже четверо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прокатались просто бомба....

Особливо Андрюха... на 100 баків... При падінні на швидкості десь біля 40 км/год був подряпаний Платошик (коцнута рама) і зламана ліва манетка Срам Х9. Навернувся Микола... ну так.. не сильно... кілька разів падала Ліля, побивала колесо, виравала шип з контакту.. :160: одним словом відривалась як могла.. )))))))

Проїхались грунтами до КМД в село.. поїли черешень... подивились собаку в буді..... шовковицю.....)))))) і потім вже по асфальту приїхали в Луцьк.

Всім респект і уважуха.. :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно катнули :ok2:

До kmd в село, на черешні :). Туди їхали полями, тримаючись паралельно зазізниці. Класні там горочки, і місця дуже гарні.

Назад трасою. Лєкс трохи гнав на свому платоні. На одну неслабу гірку виїжджали зі швидкістю 44км/год :huh: . Я й не знав що можу так їхати... (там що, вітер в спину був, чи що?)

В загальному біля 90км, більша половина грунтами.

Фотки, на заздрість тим, хто не поїхав :)

jkeoz_small.jpg xoeai_small.jpg czatb_small.jpg 1fd35_small.jpg ay6nu_small.jpg mdmxz_small.jpg 7jmlj_small.jpg enrk7_small.jpg hyjtz_small.jpg 5gjvn_small.jpg qohmk_small.jpg jtxf2_small.jpg hnecj_small.jpg dtc55_small.jpg lumry_small.jpg dbi0n_small.jpg yqcvg_small.jpg lutzp_small.jpg 1hovh_small.jpg f2rah_small.jpg p7azg_small.jpg 26kwi_small.jpg cs5up_small.jpg qx5cc_small.jpg fdmoc_small.jpg ozhqm_small.jpg tlkuj_small.jpg rukpm_small.jpg z5biy_small.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба... Лєксу гнати не давали. :D :D :D

Ще хочеться кілька слів сказати про Швальбе Смарт Сем 2.25 (6 см ширина покришки)

Гепу на камінні і мілких ямках бє набагато менше... крутити чуть важче (ну то ху..ня), АЛЕ..... коли вилітаєш з розгону на пісок чи "пральну дошку", чи преш під гору по дуже нерівному покриттю.. КОМФОРТ і КОНТРОЛЬ байка НАБАГАТО кращий ніж на 2.1, а тим більше на 2.0.

Таке враження, що піднялася швидкість і додалося комфорту. Будемо пробувати. Треба тестанути ще по мокрому... думаю прохідність байка виросла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня два вопроса:

На чем ездил Командор?

Кто этот человек на шоссере? И как оно по грунтам на шоссере?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КМД іздив на гібриді Сталіона і ХТС... :D :D :D на шо "жутко" матюжився.. закатув істерику, що йому багато 35 під гірку... і взгалі.. був дуже розстроєний тим шо Джантик його улюблений чекає апгрейду.. ;)

На шосері Микола Соболєв КМС велоспорту в молодості.. :D :D Так шо.. гріб люкс.. ну.. разок йобн..ся... а так все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки збираємось...

Не виспані.. хто після квесту.. то компи строїв.... :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора вальнули 150 км за 5 годин.

Кільце Луцьк - Рівне - Млинів - Луцьк.

Вітер був в харю на протязі всього маршруту, а як повернули на Луцьк.... то взагалі валило з вела.

Це вафлі... в результаті середня 29 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знову проїхали 150 км за 5 годин.

Кільце Луцьк - Рівне - Млинів - Луцьк.

Мінімум зупинок, максимально рівна швидкість.....середня 29 км/год.

Завдяки рівній швидкості група з 4 чоловік разом проїхала десь 125 км... Правда перший раз порвались на 100, приблизно, кілометрі. Потім темп почав рватися, стали запахуватись...... я поїхав вперед, КМД приєднався...... За 25 км ми відірвались на 20 хв...(!!!) злагоджено і рівно, майже вась час на нижньому хваті обоє (!!!) доїхали в Луцьк.. посиділи, попили пивка....

Я приїхав додому, кімарнув чуть і поїхав купатися..... в Сирники. ))))

Тотал 184 км.

2 Урса... На чому...? Вгадай з 3 раз..... )))) На шосерах звичайно.

З.І. Карбонова вилка рулить... Важко переоцінити її наявність на шосері в умовах нашого асфальту.

Хочу раму з карбоновими перами.... :0081:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мательнули гарний кружок. Якщо вибрати трасу з меньшою кількістю таких торчів як у Рівненській області то можна мателяти і 200 км :)

Середня швидкість також підніметься. :)

З лексом в парі їдеться без проблем, розкатуємо один одного, тягуни і торчі ділимо на 2 і нормально тримаємо темп.

Був здивовавний тим що доїхав, і ще й нормально себе почуваю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...