Перейти до змісту

Неділя №2


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь

мда, ми нє ісчем льогкіх путєй

вибрали саму давно не хожену тропку, завалену добряче сніжком. їхати там дуже проблематично.

їхали-йшли з дімоном по ваших слідах, деякий час чуючи спереду матюки і дикий ржач, збираючи запчастини :blink:

кстаті це чиє? - post-58-1235373012.jpg

потім дойшли до перехрестя - прямо все также ваші сліди через сугроби (зліва ноги, справа байк вели), направо класна тропка, там таке враження якісь змагання лижні були, добре втрамбована лижня через ліс, ми на неї, файно катнули аж під кар'єр періодично розлякуючи лижників :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Це Танюхи.

Ярик віддай Тані маячок, знайшлась кришка. :)

Лекс з тебе батарейки. :)

Ітог, мокрі ноги, вдарене коліно.

Ноги болять, руки болять. Емоції за край. Вдома гаряча ванна, думав засну в кухні на столі :)

Такої краси я не бачив давно, настояще снігове покатушко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы Командор сам не упал мордой в снег и не побил колено, это сделал бы с ним я!

Назад дорога была веселее чем на косогор. Шли пешком 70% пути.

Правда сделали хорошее дело. Покормили козу.

Я приехал домой, батинки насквозю промокли и замёрзли и не гнулись вообще :( , ели поднялся по лестнице.

А вообще покатушка удалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба було на перехресті йти направо на лижну трасу...

ми на диво як звернули, їхали 90% шляху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пикольно я спробував перепригнути з колії в колію... :D :D :D

Набір швидкості, ривок руля вліво, політ метра півтора....і Джурина шиповка на відстані 20 см від моєї жопи...... :D :D :D

Як казали.. можливо дійсно остання така почкатушка цієї зими....

ВДАЛАСЯ ... 100%

2 Борг

Лижники і так були раді вас бачити. В них був шок... якби вони побачили таку шоблу лісапедістів..... ще й на своїй трасі.. :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешо хочеться додати. Головне, що для себе взяв від цієї покатушки - досвід. Тих 20-25 км по глибокому рихлому снігу - це таки щось. Постійне вивертання руля через втрапляння колеса в приховані снігом колії на дорозі, відповідно, падіння і зупинки. Рушити з місця можна лише навантаживши заднє колесо, інакше воно просто прокручується. Також зрозумів, для чого в системі найменша зірка. На розрахунок вище 1-4 перемикався тільки коли їхали з гірки, і то ненадовго. Взагалі, поїздка нагадала кількакілометрову мандрівку світязькими рихлими пісками.

На кар'єрах з гірки покатались, ага.

якщо не враховувати падіння БіО
- збоку це мало виглядати красиво :) . Політ з витягнутими вперед руками через руль і потім ще кілька метрів по снігу в такій же позі :).

Дорога назад понад лісом під приємним сонцем - це теж сподобалось. Але через сонце сніг почав підтавати і ліпитись, чіплятись за різні частини велосипеда. Їхати було ще важче, ніж по лісі, тому майже весь шлях велосипеди штовхали, а не їхали на них. Зате яке задоволення отримали, коли нарешті вийшли на втоптаний сніг, а потім і на асфальт.

Додому дібрався втомленим, але задоволеним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Расшифрую пост Джуры (N42).

Он решил выехать на хардтейле и на шипованной резине (саморезы в протекторе), потомучто накануне было скользко.

За ночь подморозило и снегом притрусило, да и ехали мы в основном целиной снежной. Начиная от Лучеська, к БУМу и дальше через поля и дачи, лесом.

Так шо, когда в Струмовке на обратном пути выехали в конце-концов на трассу, мы-то отдыхали и ловили кайф от произвольного качения, а он пилил асфальт своими шипами, матюкаясь на всю округу. Там-то, кстати, и родился его пост.

p.s.: Борг, спасибо тебе, конечно, что не прошел мимо. Я тот маячек похоронила со старта. Дружным коллективом раздерибанили остатки. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s.: Борг, спасибо тебе, конечно, что не прошел мимо. Я тот маячек похоронила со старта. Дружным коллективом раздерибанили остатки. :D

ми на тому місці з дімоном добре посміялись, він достає маячок і так рукою тіпа сніг розтрушує навколо. я кажу, во-во копни глибше, може всього велосипедиста відкопаємо з велом, фіг їх зна що вони тут ще залишили :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от алкоголіки :D :D :D :D :D

білку справді бачили ^_^ , Дімаха може підтвердити :rolleyes:, така руденька :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпишусь і я...

вчорашня покатушка просто бомбезна...морозець, сніжок, сонечко, ліс...неймовірний заряд позитивного настрою та енергії від самої природи...

все сподобалось...тільки мало...

як їхав, думав зап'ястя повириває, руль страшенно кидало, ще й крутити ним не можна було, бу як тільки крутнеш, колесо в колію з колії і швидкість втрачається просто страх, а це діло не з кращих, швидкість при такому сніжку, набрати майже не можливо... правда приходилдось трошки і пішки...

сьогодні чогось навіть кріпатури немає, думав буде торба...

сиджу цілий день зираю у вікно і мрію про те як можна було б розсікати засніженим лісом...

вєл в ауті, поки доїхав додому, все понамерзало, багнюка з снігом...мийка по ньому плача...нічого, пеочекай малий, помий на днях...

всім дякую за веселу кумпанію...

...а білку ми дійсно бачили, гарна така, поскакала по сніжку (я в лісі не пив :) ) от тільки я не встиг побачити чи з Лєкса плеча вона зіскочила, чи з дерева...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а білку ми дійсно бачили, гарна така, поскакала по сніжку (я в лісі не пив :) ) от тільки я не встиг побачити чи з Лєкса плеча вона зіскочила, чи з дерева...

+1 за перший варіант :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх! Последний день зимы, но она упрямо не сдает свои позиции...

Снег, красивый, белый и пушистый....

А значит еще одна зимняя покатушка :D

Мож посмотрим на зимние озера в Усичах? (50 )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гівно замерзло

я буду але далеко не поїду, мороз сильний а я не готовий. Намордніка немає, на коліна під штани надів шкарпетки теплі перед цим обрізавши їх носочки.

ту Лех, я взяв твій хрестик, мож як будеш запитай в мене а то забуду віддати.

цікаво одне на скільки збираємось бо якось не прикольно збиратись1 годину в мороз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо, як ви там на гаразджу зїздили?

Ми файно катнули в ліси за Баєвом. Погода була суперова і місця там гарні.

Щоправда, поломки не дозволила повністю пройти запланований маршрут.

А саме, Ірка умудрилась порвати цепа та зламати пєтуха на рівному місці на асфальті :)

Немало часу потратили спочатку на скріплення цепа, а потім на переробку вела у сінглспід, паралельно обговорюючи нюанси теми "Сєкс і вєлосіпєд" :D

Але, вцілому, гарно покатались, намилувались чудовими польовими краєвидами, гарно провели час :)

Dgura, я тобі автарку нову забацав ;)

post-1667-1235938086.jpg

post-1667-1235935992.jpg

post-1667-1235936001.jpg

post-1667-1235936087.jpg

post-1667-1235936104.jpg

post-1667-1235936138.jpg

post-1667-1235936160.jpg

post-1667-1235936171.jpg

post-1667-1235936183.jpg

post-1667-1235936194.jpg

post-1667-1235936205.jpg

post-1667-1235936217.jpg

post-1667-1235936230.jpg

post-1667-1235936241.jpg

post-1667-1235936257.jpg

post-1667-1235936269.jpg

post-1667-1235936283.jpg

post-1667-1235936297.jpg

post-1667-1235936310.jpg

post-1667-1235936321.jpg

post-1667-1235936331.jpg

post-1667-1235936342.jpg

post-1667-1235940169.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...