Перейти до змісту

Неділя №2


kmd

Рекомендовані повідомлення

Кто не в курсе - велокросс - это кросс-кантри, но без бревен, пеньков и рыгательных апхиллов. 2-3 км. по грунтам круги мотать, возможно с бродами, г@внищем и проч.

Триал - проехать по всякой хрени типа бревен, мостиков , возможно перепрыгнуть что-нить. Важно не время, а не тронуть ногами земли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь
Карочє..!!

На 10 годин до Колібраса.. а там побачимо.

ТАК?

Якщо да, то +1 ;)

да?????? а ми вже і забули як ти виглядаєш і матюків давно не чули.. :0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліля, угадай хдє ОН!!!!!!!!! :rolleyes:

post-2059-1235133217.jpg чи post-2059-1235133252.jpg

:D :D :D

чуствую в неділю буде купа матюків!!!

новачкам(якщо такі будуть) не лякатись, він нормальна адекватна людина...

...і в дорозі не покидає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна точно поїде на Джанті.... ;)

А другний.. бачу, взагалі не хоче доїхати.. :D :D :D

Доречі да....

Хто хоче приєднатися... велком... порішаємо куди їхати будемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еее, букв багато, не догнав як там їздити :)

мені чо-то просте на зракзок є траса, там старт і фініш і погнав, а тут тріал, велокроси .... мозг ламати тре

велокрос-це дистанція з штучними та природними перешкодами загальною довжиною не менше 1км, яка може складатися з одного або декількох кіл.

велотріал являє собою дистанцію довжиною 100-200м з природними та штучними перешкодами (крутийсхил, яр, піщані, заболочені та інші важкопрохідні ділянки, стркмки, калюжі , стовбури дерев, що лежать тощо) по вузькому коридору (до 1,5м) утвореному природними і штучними обмеженнями(стрічками між деревами або стійками тощо)

перешкоди на дистанції велокрос та велотріал:

перелік перешкод:

- вузький міст шириною до 1м;

- крутий поворот під кутом 90 - 120 градусів

- проїзд по канаві (перетин канави);

- переїзд через вал;

- проїзд лабіринтом;

- крутий підйом;

- крутий спуск;

- розвороту зворотній напрямок на обмеженій площі;

- проїзд по камяному завалу;

- переїзд через водяну перешкоду рівчак або як;

- заїзд на високу перешкоду типу "висока бровка"або "колода";

- переїзд через закріплені колоди;

- заїзд або зїзд з перешкоди типу "сходи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велотріал - ціково млін, і вел де є убити разом зубами, тільки в моє представленні це тріалісти шо всякі трюки роблять, а це велотріал це необхідні і бажані навики для кроскантрійщика

а що до Лесного , то він норм адекватний для нас :))), а для новачків ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велотріал - ціково млін, і вел де є убити разом зубами, тільки в моє представленні це тріалісти шо всякі трюки роблять, а це велотріал це необхідні і бажані навики для кроскантрійщика

а що до Лесного , то він норм адекватний для нас :) )), а для новачків ....

ти правий, він норм для нас, а для новачків супер, сама така ще зелена... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велотріал - ціково млін, і вел де є убити разом зубами, тільки в моє представленні це тріалісти шо всякі трюки роблять, а це велотріал це необхідні і бажані навики для кроскантрійщика

Не путай одно с другим ;)

Велотриал - это преодоление препятствий. Преимущественно на заднем колесе или же на обеих, но при активном использовании тормозов. Это вообще не езда, а прыжки вверх, в длину, в сторону, балансировка и переставление колёс... Танцы на месте :)

Не, ну элементы катания могут присутствовать - например перед выпрыгиванием на первое препятствие или перед метровым парапетом.

Трасса проходится не на скорость, как сказал Ди, а на технику. Главная фишка - держать равновесие.

:)

Посмотри этот клип. И попробуй найти что-то хоть отдалённо напоминающее КК ;)

biketrial

Для кросс-кантрийщика скорее нужны не триальные навыки (хотя и они не помешают), а навыки фрирайдеров :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-ий <вирізано цензурою>!

Це було <вирізано цензурою><вирізано цензурою><вирізано цензурою><вирізано цензурою><вирізано цензурою><вирізано цензурою>.

<вирізано цензурою> шиповка це <вирізано цензурою> просто <вирізано цензурою><вирізано цензурою><вирізано цензурою>.

Але <вирізано цензурою> взагалі було <вирізано цензурою><вирізано цензурою><вирізано цензурою> класно <вирізано цензурою>.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Все вище сказане.

Сьогодні описувати погуляшку з елементами їзди не буду.

Так як прийдеться себе забанити за велику кількість нецензурних слів.

Іншими словами описати на даний момент не можу :)

<вирізано цензурою> :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До гаразджі доїхали нормально, без пригод (ну майже). А в лісі вже почалось те, що описував вище Dgura :).

Ззовні ніби все нормально, свіженький пухкий свіжий сніжок. Але під ним старіший сніг, котрий раніше підтанув і перемерз, пробиватись через це було проблемно. Шари снігу (місцями по втулки) приховали нерівності дороги, на які ми натикались та в які провалювались. Їхати було реально дуже важко, і 50% шляху всі тупо вели вєліки, хоча Мартенз їхав :)

Заїхали на косогор, там перекусили, відпочили...

Далі на кар'єри поїхали, кілька разів спустились з гірок. Теж все нормально, якщо не враховувати падіння БіО (ніби без наслідків).

Повертались в об'їзд, полями вздовж лісу. Там мені сподобалось найбільше :) Сонечко світить, сніг блищить, краса :) ... а ти розсікаєш шари снігу, намагаючись втримати рівновагу, вирулюючи з заносів і обтікаючи потом. Кайф...

А ще я дивуюсь як Дімаха на свому шосері там їхав... мегалось

post-1667-1235329352.jpg

post-1667-1235329360.jpg

post-1667-1235329372.jpg

post-1667-1235329406.jpg

post-1667-1235329447.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба казати 50% шляху вели.. ;)

Мартенз, КМД і я .. то точно... їхали 90% шляху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і 50% шляху всі тупо вели вєліки, хоча Мартенз їхав

если б ты мне сказал, шо даже Мартенз не ехал, я б тебе просто не поверил. А так - нормально. :)

ЗЫ там, де не едет Мартенз - нормальный человек пешком не пройдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...