Перейти до змісту

Гайда всі на Jabber! ;)


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні ICQ знову змінила протокол. І хоча я дізнався про це з форуму, бо моя R&Q далі нормально працювала, але тим не менше. Нада шота рішать...

З одної сторони - ICQ, це так круто, так зручно, стільки народу на ній сидить, і благородні адміни аськи великодушно дозволяють нам користуватись нею безкоштовно.

З іншої сторони, для її успішного функціонування потрібен централізований сервак, котрий споживає електроенергію та трафік, а це вартує грошей. + обслуговуючий персонал та група програмерів, яким тра платити зарплату. А де взяти гроші як не з реклами в оригінальному клієнті?

Але чогось так склалось, що саме оригінальний клієнт ICQ користується найменшою популярністю серед користувачів. Одним не подобається інтерфейс, іншим великий об'єм та необхідність інсталяції...

От і виходить так, що ICQ може загнутись, якщо ніхто не буде користуватись оригінальним клієнтом. А ним користуватись ніхто не хоче через численні недоліки та недопрацювання.

Адміни ICQ борються з цим шляхом зміни протоколу, але безуспішно. Максимум через добу виходить нова версія Qip, R&Q, Jimm.., яка нормально працює з новим протоколом.

ІМХО, так далі продовжуватись не може. Не правильно це якось...

Я поступово переходжу на джаббер, і вам раджу. Якшо-шо, мій ID: [email protected] - стукайте ;)

До речі, перепробував багато різних клієнтів і найбільше сподобався Gajim

Що таке Jabber?

Jabber у вікіпедії

Список Jabber-серверів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З аськи думаю для багатьох буде важко злізти. Джаббер хіба використовувати як "запасний варіант".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, звичайно, це довготривалий процес. Але треба починати, самому по троху переходити, знайомих агітувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на Jabber вже 2 роки. Не припав мені до душі.

Використовую, як запасний варіант на мобілці через Bombus, на компі tkabber-pack.

Дістала постійна потреба у пошуці робочого транспорту. Сьогодні протягом години jabber.kiev.ua двічі викидало.

А як варіант українську Балачку не пробували? http://balachka.com.ua/ ;)

Гайда всі на Балачку! Підтримаємо український месенджер:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що міралібз мутить, але протокол вони не міняли...

ICQ 2003 pro в даний момент у мене чудово працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як варіант українську Балачку не пробували? http://balachka.com.ua/ ;)

Гайда всі на Балачку! Підтримаємо український месенджер:D

цей месенджер єдиний на роботі не заблокований. так що я з 9.00 до 18.00 на балачці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на Jabber вже 2 роки. Не припав мені до душі.

Використовую, як запасний варіант на мобілці через Bombus, на компі tkabber-pack.

Дістала постійна потреба у пошуці робочого транспорту. Сьогодні протягом години jabber.kiev.ua двічі викидало.

А як варіант українську Балачку не пробували? http://balachka.com.ua/ ;)

Гайда всі на Балачку! Підтримаємо український месенджер:D

Балачка не змогла підключитись, і реклама там :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В джабера єдиний недолік - нема загального сервера :( звідси і всі "ноги". Серверів неміряно, але користувачів видно тільки на даному сервері. От в цьому і є проблема. Як тільки на стабільний сервер приходить більша кількість користувачів його починає "плющити", воно і не дивно - все тримається на ентузіазмі адміна. Як альтернативу - використовуйте MSN, або AIM, їх протоколи вроді не так часто міняють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ibucp-vip-d.blue.aol.com

все пашет в кипе с полтыка, хотя с утра АндрухаГПЗ28 настоятельно советовал не реконнектиться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 =)

тока у меня таблы с мирандой + ася ... все порты аси зарубили ... транспорт пока не настроил .... уже запарило =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може допомогти з транспортом аськи ... в мене прокся вимахується .. неможу настроїти

стукніть в жабу =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балачка не змогла підключитись, і реклама там :(

перевір налаштування і руки ;)

бо я вже в себе і на двох машинах біля себе поставив - жодних проблем, все швидко і зрозуміло.

b0rg в балачці - 409651 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеш постійно бути в дісконекті, то можеш не злізати, А нормальні користувачі будуть використовувати jabber

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В джабера єдиний недолік - нема загального сервера :( звідси і всі "ноги". Серверів неміряно, але користувачів видно тільки на даному сервері. От в цьому і є проблема. Як тільки на стабільний сервер приходить більша кількість користувачів його починає "плющити", воно і не дивно - все тримається на ентузіазмі адміна. Як альтернативу - використовуйте MSN, або AIM, їх протоколи вроді не так часто міняють.

Наявність багатьох серверів - це якраз і є перевага jabber, тому що ти не залежиш від роботи якогось конкретного сервера. А якщо сервер плющить - значить такий вже там адмін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеш постійно бути в дісконекті, то можеш не злізати, А нормальні користувачі будуть використовувати jabber

Маєй благадарнасці тобі, НОРМАЛЬНИЙ ти наш :D, немає меж. І виражається вона у чудовій картинці у моєму персональному фото на Борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В джабера єдиний недолік - нема загального сервера :( звідси і всі "ноги". Серверів неміряно, але користувачів видно тільки на даному сервері. От в цьому і є проблема. Як тільки на стабільний сервер приходить більша кількість користувачів його починає "плющити", воно і не дивно - все тримається на ентузіазмі адміна. Як альтернативу - використовуйте MSN, або AIM, їх протоколи вроді не так часто міняють.

Це не недолік, а перевага.

І користувачів можна добавляти з будь-яких серверів, всіх видно :) Це ти, певно, не розібрався.

Для прикладу, сервак GTalk-а працює стабільно і не страждає від перевантажень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не буду нікуди переходити.Дисконект на 1 хвилину, щоб поставити поверх старого квіпа новий, без втрати налаштувань і історії для мене не критичний. Для зв"язку використовую телефон. В асьці маю близько 150 людей в контакт листі, постійно спілкуюсь може з 20-30 ( вони теж вміють квіп переставляти), а іншим раз в півроку пишу "Привет, как дела?", якщо вони в онлайн виходять. В інтернеті для зв"язку люди викладають в основному номер телефону,мейл, аську або скайп. Джаббер не поширений і я не бачу сенсу ставити його собі.

П.С. все ІМХО, виходячи з власної ситуації.Можливо у інших по різному, але кого більшість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...