Перейти до змісту

Що це робиться з пінгом на зовнішні хости?


Рекомендовані повідомлення

Поскількі тема флуд, добавлю свого ))

А ми всетакі і далі в 10,42 безкоштовно обмінюємся даними :P

Обмін здійснюється ось такіми пакетами даних як на скріні

t96776_DSC00775.JPG

2NATOvec я вчора вже звонив їм, вони поідеї вже вкурсі цеї проблеми, а сьогодні не зміг просто дозвонитись в день

По якому протоколу обмінюєтесь? :D

Нада буде і з своїм вінтом прийти до тебе, аби тіки мені вінду невгробило....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь
Поскількі тема флуд, добавлю свого ))

А ми всетакі і далі в 10,42 безкоштовно обмінюємся даними :P

Обмін здійснюється ось такіми пакетами даних як на скріні

t96776_DSC00775.JPG

2NATOvec я вчора вже звонив їм, вони поідеї вже вкурсі цеї проблеми, а сьогодні не зміг просто дозвонитись в день

По якому протоколу обмінюєтесь? :D

Нада буде і з своїм вінтом прийти до тебе, аби тіки мені вінду невгробило....

Протокол неясно, але пакети в ньому сині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у них що немає цілодобової підтримки? Отак вони за абонентів переживають

Всё у ДГ есть. И круглосуточно тоже. Не знаешь - не говори глупостей. Не уверен - сначала выясни, а потом уже отписывайся ;)

И вообще, неплохо было бы потереть нафиг весь этот флейм, не относяийся к теме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вищевказаний пакет не антистатичний- ймовірність його вбивства при переносі - Ги- 75% (через статичну електрику)...

А щодо інету, +1 до скарг. Швидкість до ФТП була зранку (10 година) щось біля 50Кб/сек. (адміни знають мій робочий ІР, і сумніватися у моїх словах їм не доводиться!)

Оскільки це мені не критично і н@х було не потрібне саме сьогодні- тому й так і лишив.

Запам'ятайте діти: У правильно поставленому запитанні - криється 90% правильної відповіді.

Дайте опис ping - на 2-3 ресурси зовнішніх (google, AOL, тощо) та tracert на ті ж ресурси.. Вас би краще можна було зрозуміти... а то коктейлі молотова тут почали бовтати.. для чого це позорисько.. тьфу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені одну вже тему закрили такшо пишу тут)) бачу тут флуд ну той і я добавлю)))

доречі дермо под давленіям хороша ідея! якшо реалізувать буде супер видовище:)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да то не тільки в моїй підмережі 10.37.0.*, в знайомого з підмережі 10.42.0.* теж така сама фігня. Да блін те шо сайти довше стали відкриватись то фігня а от в онлайн іграх постійно втрачається звязок з сервером. А на фотаком вже звонили, там розводять руками, кажуть що це не в них проблеми, що в них все ОК.

Полностью согласен. Онлайновские игры вообще перестали "идти". Я уже что только не пределал, думал может вирус какой словил, но все проверки не дали никакого результата. Потом начал штудировать сеть, в итоге обнаружил то что и ты. ДАТАГРУП опять начинает загонять! Я уже подумываю сменить провайдера.

10.32.0. моя подсеть. Сильных изменений в открывании сайтов не заметил, но в некоторых моментах "тупит". Call of Duty в режиме мультиплеера вообще перестал идти. Вот такие дела господа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ давайте якшо насобирається чоловік 50-60 які будуть міняти провайдера то я тож буду! бо це вже взагалі! СОРІ ЗА ОФФ ТОП!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стадный инстнкт... вам лидера не хватает? Создайте партию "антиДГ" и вперед - в дИпутаты!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З чим на твою, високоповажну думку я працюю кожен день і неознайомлений???

скоріш за все з потенціалом людського мозку, який ти по невідомій причині не використав при написанні посту

Туман не чайник? я не ламер? а хто його знає!!! Обурює просто незрозуміла зверхність деякої особи (типа ви тут ламери а яяяяяя), що до інших топікмейкерів

аналогічно як мене обурює безуспішна спроба довести свою правоту в речах, з якими ти мало ознайомлений з технічного боку.. і я кажу не про твоє вміння обжати віту пару чи прописати ІРшку компу

ну може у тебе стіни сертифікатами cisco завішені і кофта з оптоволокна, але пост який я прочитав свідчив про відсутність знань в такій галузі як надання телекомунікаційних послуг

А де ж нам злитися? Може під вікнами фотакому? Чи краще зразу закидати ту кантору бутилками з коктейлем молотова?

то не ти в сусідній темці пропонував ДГ на чердаку в віту пару 220 пустить?

все дуже просто... по перше ти користувач датагруп, маєш доступ до інтернету, кажеш шо він 'глючить', бо якоби то банять його ІРшку на ресурсах, то пінги на сервери великі

але в цей же час ти абсолютно ніяк крім вічливого прохання вплинути на це не можеш, для початку треба попросити щоб пояснили де граблі, але якщо тобі скажуть 'тупить телія'' то цього впринципі достатньо, інша справа що тобі це ні про що не скаже

зараз на ринку кого кого а провайдерів більше ніж достатньо, тут тобі і виділені лінії і АДСЛ, бездротові які тільки...

народ давайте якшо насобирається чоловік 50-60 які будуть міняти провайдера то я тож буду! бо це вже взагалі! СОРІ ЗА ОФФ ТОП!!

угу, стадо це класно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как ни печально, но половина рунета лежит :(

Неужели Длинная Рука Москвы перекрывает нам доступ? Даже Торрентс.Ру недавно перестал подавать признаки жизни...

post-419-1232842394.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да у меня аналогичная проблема, повырубал все что могло не пускать - а теперь вижу не только у меня проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как ни печально, но половина рунета лежит :(

Неужели Длинная Рука Москвы перекрывает нам доступ? Даже Торрентс.Ру недавно перестал подавать признаки жизни...

post-791-1232843025.jpg

post-791-1232843577.jpg

але дійсно досить великий сегмент рунету недоступний.. але в той же час через Адамант київський заходить :) і навпаки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неа, у мну теж велика кількість ресурсів недоступна з телекома

аналогично. где-то в час с копейками на телекоме проблемы начались. Процентов 80 сайтов не открываються. И рамблер, и гисметео, и фишки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю яким боком повязано, але половина друзів з Спб теж жаліються на лежачий стан рунету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вроді як пофіксили.. недоступні пів години тому ресурси знову в строю :)

кожен провайдер ходить своїми шляхами :)

"Неисповедимы маршруты BGP"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу в мене тож половина кацапського тирнету не робе. Буржуйський тирнет - робе. Не ДГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...