Перейти до змісту

Що це робиться з пінгом на зовнішні хости?


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

Колись було таке, проблема вирішилась заміною підгорівшого свіча в під"їзді. Давай заявку на 780003.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да то не тільки в моїй підмережі 10.37.0.*, в знайомого з підмережі 10.42.0.* теж така сама фігня. Да блін те шо сайти довше стали відкриватись то фігня а от в онлайн іграх постійно втрачається звязок з сервером. А на фотаком вже звонили, там розводять руками, кажуть що це не в них проблеми, що в них все ОК.

post-2577-1232794987.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю шо хтось зара напише знов "форум неяк не відноситься до дататрупа" - то скажу 780003 постійно зайнятий

Да і ще, не здивуюсь якщо хтось зайде і скаже "так треба ви нічо не шарите тема закрита" ))

t96412_123.JPG

Гугл тол і скайп в мене з такім інетом лагають, хамач непрацює (дуже странно що в інших кусках підмережі 10,42 працює більш менш) ...

На скількі я знаю в декого і проблеми з онлайн іграми є.

до чого тут свіч?

t96426_2222.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема більше всього з свічом або твоєю мережевою картою, але це при умові, що, наприклад, шлюз 10.хх.0.1 пінгується так само з перебоями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема більше всього з свічом або твоєю мережевою картою, але це при умові, що, наприклад, шлюз 10.хх.0.1 пінгується так само з перебоями.

Шлюз і луцькі хости пінгуються нормально, лагають тіки зовнішні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вряд ли это свитч. С 10.33 - похожая картина пинга. Может, это проблема где-то на главных каналах?

С УкрТелеКома - такой же пинг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С УкрТелеКома - такой же пинг?

В укртелекома така фігня була тільки 1 день - 22.01.2009р.

Трасіровочка:

post-2577-1232796892.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хмм! це мені напоминає мою тему!( сорі за офф топ)!! я можу дати гарантію що це знов якась "Новорічна" акція від ДАТА ГРУП

! в мене тоже 10.33 і також та сама проблема(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.42.*.* - два дні ввечері (вчора і позавчора) інет взагалі пропадав, три-чотири рази за вечір на 5-10 хвилин :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да блін те шо сайти довше стали відкриватись то фігня а от в онлайн іграх постійно втрачається звязок з сервером.

Сторінки ніби відкриваються так само, жодних проблем не помітив. А от на рахунок он-лайн ігр, сам хотів в BF2 побігати на серверах VBIOS - постійно втрачається зв'язок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.42**

STEAM лагає, на вбіос крім 15го не заходить, а як заходить то слайдшоу. звонив в супорт стіма сказали шо на сєрваках стіма проблеми, ппц тут взнаю що ДГ лагає, нічє не поняв, шо лагає чи стім чи ДГ? чи все лагає?

ЗІ тему 2 дня назад хотів зробити) але подумав що то тільки в мене))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.37. спідтест рідко швидкість більше 500 показує, а в друга з іншої підмережі до 20000

на швидкість дивлячись на цей тест не жалуюсь (10,42,0)

t96530_spead.JPG

Пробував качати архів десь на 200мб вроді нічого не змінилося, не битий , проблеми тількі були з заливкою на обмінникі типу shareua не рахуючи проблем з гугл тол, скайп, хамач, і щось матюкається "eSMS+eMMS" але це незнаю чи від цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а що з супортом? Провайдер зобовязаний надавати доступ до всього інтернету, а не лише до місцевих ресурсів. Наголошую ПРОВАЙДЕР ЗОБОВЯЗАНИЙ НАДАВАТИ ДОСТУП ДО ВСІХ ЗАКОННИХ РЕСУРСІВ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, а відмазки типа "в нас все добре" то тільки підтверження власної неспроможності у вирішенні проблеми, яка не зводиться до ребута або заміни свіча.

Пінг з укртелекома

post-4778-1232809060.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось в мене таке відчуття, що приторможування в мене почались після розділення підмереж.

Але такіх провалів зв'язку не помічалось каншно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а що з супортом? Провайдер зобовязаний надавати доступ до всього інтернету, а не лише до місцевих ресурсів. Наголошую ПРОВАЙДЕР ЗОБОВЯЗАНИЙ НАДАВАТИ ДОСТУП ДО ВСІХ ЗАКОННИХ РЕСУРСІВ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, а відмазки типа "в нас все добре" то тільки підтверження власної неспроможності у вирішенні проблеми, яка не зводиться до ребута або заміни свіча.

вооо так що нефіг отмазуватись датагруп, треба ставати і вирішувати проблему поки ще залишились в них користувачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а що з супортом? Провайдер зобовязаний надавати доступ до всього інтернету, а не лише до місцевих ресурсів. Наголошую ПРОВАЙДЕР ЗОБОВЯЗАНИЙ НАДАВАТИ ДОСТУП ДО ВСІХ ЗАКОННИХ РЕСУРСІВ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, а відмазки типа "в нас все добре" то тільки підтверження власної неспроможності у вирішенні проблеми, яка не зводиться до ребута або заміни свіча.

вооо так що нефіг отмазуватись датагруп, треба ставати і вирішувати проблему поки ще залишились в них користувачі

хто хто, а я здається ніколи датагруп не відмазував, це можна побачити в багатьох темах цього розділу форуму :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а що з супортом? Провайдер зобовязаний надавати доступ до всього інтернету, а не лише до місцевих ресурсів. Наголошую ПРОВАЙДЕР ЗОБОВЯЗАНИЙ НАДАВАТИ ДОСТУП ДО ВСІХ ЗАКОННИХ РЕСУРСІВ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, а відмазки типа "в нас все добре" то тільки підтверження власної неспроможності у вирішенні проблеми, яка не зводиться до ребута або заміни свіча.

Пінг з укртелекома

Це ти описав ідеального провайдера, а такого в Україні поки нема :), а хто з всіх провайдерів найбільш близький до ідеальності? На мою думку це укртелеком, так як він дає нет всій Україні і встигає оперативно вирішувати проблеми які виникають у користувачів. Хоча і в нього бувають лаги....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте почекаєм коментарі від тих хто в цьому шарить... бо легко ляпати язиками... може це шось глобальне...

ЗІ шось у багатьох провайдерів інет залагав... зайти навіть на той форум ВБІОСа, там далеко не ДГ у людей, а інет лагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...