Перейти до змісту

Акція: "Ні кредитному рабству!"


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Zevs Isver, понимаешь, этим, с дудками, ставки не меняли... %% 90 из них - точно, а то и 99

просто видят возможность (абсолютно призрачную): не платить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 227
  • Створено
  • Остання відповідь
p.s. когда прочитал топик ДаркМонк`а о граблении отделения банка, то при всём негативе, какая то часть меня обрадоваласть.... (а вот тут нехнаю что поставить, толи :) толи :( )

а там жіночку по голові ударили, голову зашивали, а зарплата у жіночки гривень 700-800...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. когда прочитал топик ДаркМонк`а о граблении отделения банка, то при всём негативе, какая то часть меня обрадоваласть.... (а вот тут нехнаю что поставить, толи :) толи :( )

а там жіночку по голові ударили, голову зашивали, а зарплата у жіночки гривень 700-800...

я данво знал то банку пофиг на касиров

бронированое стекло + "дивайс для предачи денег" стоят значительно больше чем новый касир

законы бузинеса, как говорят на западе

Zevs Isver, понимаешь, этим, с дудками, ставки не меняли... %% 90 из них - точно, а то и 99

просто видят возможность (абсолютно призрачную): не платить...

но факты попытки, а может и не попытки в поднятие % ставок были?

как такое называется?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но факты попытки, а может и не попытки в поднятие % ставок были?

как такое называется?

да... но это 1 к 100

в основном - все без изменений.

ведь 99 человек из 100 не пишут в инете, что им не поднимают % по кредиту

пишет только тот 1, кому подняли

вот и буча отсель...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но факты попытки, а может и не попытки в поднятие % ставок были?

как такое называется?

да... но это 1 к 100

в основном - все без изменений.

ведь 99 человек из 100 не пишут в инете, что им не поднимают % по кредиту

пишет только тот 1, кому подняли

вот и буча отсель...

пугает сам факт... что это было?

разведка боем?

посмотреть на реакцию?

попытка забрать деньги у заведомо ненадёжных клиентов?

попытка развести заведомо ведущихся клиентов?

по каким критериям выберались жертвы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, уже не раз пояснювались причини підняття ставок на форумі. не полінуйся, пошукай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, уже не раз пояснювались причини підняття ставок на форумі. не полінуйся, пошукай

перефразируя Шуру

но тогда почему подняли 1 из 100, а не всем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поднять могли тем, у кого водились грешки в истории. просрочки или что подобное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неубедительно

Зевс, уже не раз пояснювались причини підняття ставок на форумі. не полінуйся, пошукай

в можно коротко несколько пунктов о причинах

мож из них узнаем почему выборочно поднимали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, почнем з того, як заробляє банк:

він збирає гроші у тих, хто їх має і не має куди розмістити, щоб заробити. відповідно, платить їм за користування грошима відсотки.

і дає їх тим, хто їх потребує- відповідно, беручи з них більшу плату, ніж платить за залучені кошти.

відповідно, коли зростає ціна залучених коштів- банк піднімає ціну на розміщені кошти.

гроші банки беруть з різних джерел: у власників, депозити фізичних осіб, депозити юридичних осіб, кредити від інших банків, від фінансових установ. так як це ринок, кожному банку вдається залучити кошти від різних операторів ринку під різні відсотки. і кожен банк сам визначає, залежно від середньої ціни залучених і розміщених коштів, своїх доходів і витрат, чи піднімати ставки, а якщо піднімати, то наскільки і кому.

одні банки піднімали тотально всім, інші-лиш тим, хто не виконував умови договору(мав прострочки, не поновлені страховки і т.д), тобто, тим, по кому збільшуються ризики неповернення- а більший ризик- більша ціна продукту(кредиту).

отако, єслі коротко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реальных причин поднятия я неувидел в твоём пояснеии

теоретически я понимаю как это работает

банк берёт к людей на депозит под 11% (или по зарплатным картам 3%, по всяким визам 0% на остаток (а раньше и там было 3% потом стало 0% за что я Снайту и проспорил что-то)) и даёт клиенту под 20% + комисия + страховка + исчо_чтото

и на разницу, на этих нещасных 2% банк и живёт.....

а когда начались движения в економике банкам показалось что им мало 2% вот они решили побольше заработать

ну или если не заработать то переложить свои "потери\расходы" на клиентов, как на оних (не выдавать депозиты) так и на других (повысить ставки по кредитам)

вот такие вот дела

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реальных причин поднятия я неувидел в твоём пояснеии

в смысле не увидел? или ты прикалываешься?

возросла стоимость ресурсов - выросли ставки по кредитам.

раньше из-за бугра были подешевле, теперь наши, родные ресурсы, но подороже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, щаз есть депозиты под 17% и даже больше. А у меня кредит год назад был под 13%! Если б не поднимали ставки кредита, я б чичас продлил кредит, положил на депозит и жил бы на эти 2% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, ти провайдер, в тебе вхідний шнурок на 1Мбіт, за нього ти платиш 100 грн в міс. ти роздав доступи 4ом клієнтам по 256Кбіт по 30 грн в міс. Тут тобі кажуть - за вхідний шнурок буде 200 грн. міс. Твої дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реальных причин поднятия я неувидел в твоём пояснеии

в смысле не увидел? или ты прикалываешься?

возросла стоимость ресурсов - выросли ставки по кредитам.

раньше из-за бугра были подешевле, теперь наши, родные ресурсы, но подороже...

и молоко на рынке подорожало из-за курса доллар-евро

вот всё и это и решили переложить на клиента

Зевс, щаз есть депозиты под 17% и даже больше.

хехе

шас "нема дурных" вестись

Zevs_Isver, ти провайдер, в тебе вхідний шнурок на 1Мбіт, за нього ти платиш 100 грн в міс. ти роздав доступи 4ом клієнтам по 256Кбіт по 30 грн в міс. Тут тобі кажуть - за вхідний шнурок буде 200 грн. міс. Твої дії?

если довогор на год с ценой 100грн - подавать в суд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если довогор на год с ценой 100грн - подавать в суд

отмазкі. ті хто тобі шнурок дали мають право піднімати плату, попередньо тебе попередивши. всі торговці шнурками діють на таких умовах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и молоко на рынке подорожало из-за курса доллар-евро

тоже банки виноваты?

никто не хочет и не будет работать в убыток.

хотя банки сейчас работают в минус. несмотря на поднятие ставок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если довогор на год с ценой 100грн - подавать в суд

отмазкі. ті хто тобі шнурок дали мають право піднімати плату, попередньо тебе попередивши. всі торговці шнурками діють на таких умовах

сомниваюсь

попрошу юриста перечитать договор, если у него будет время

кстати, раз мы затронули тему инета, такую родную всем нам....

курс долара\евро вырос, да вырос....

ДГ покупает "инет" во Франкфурте за евро...

если проводить аналогии инет должен был подорожать,

а не подорожал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
кстати, раз мы затронули тему инета, такую родную всем нам....

курс долара\евро вырос, да вырос....

ДГ покупает "инет" во Франкфурте за евро...

если проводить аналогии инет должен был подорожать,

а не подорожал

Так і є. Не каркай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теза про наркотики не моя.

Просто один з активістів вирішив на емоціях дописати під моїм паролем.

Ді сценарій нормальний для "некто" і, певен, точно підійде для когось, хто займається перевезеннями. Я ніякого відношення до перевезень не мав і не маю.

ГО "КРОК" займається врегулюванням відносин позичальників і вкладників виключно в юридичному полі. Заяви про те, що платити по кредитах ніхто не буде, явно не наші. Ми відстоюємо позицію, як я вже писав раніше, того що:

1. Весь тягар, який виник в наслідок кризи, не перекладали на плечі кінцевих споживачів. Позичальники і вкладники не будуть спонсорами виходу банків з кризи.

2. Незаконні методи спекуляції ліквідним майном повинні каратись згідно чинного законодавства.

3. ВР повинна прийняти пакет антикризових законів, а уряд почати негайно їх втілювати. Хоча зараз все робиться з точністю до навпаки.

Ми підтримали і організували акцію з перевізниками тому що:

1. На даний момент це частина підприємців, яка найбільше постраждала.

2. Це активна частина населення.

3. Причепи можна використовувати, як пересувні борди і великими авто легше привернути увагу.

Слідуючі акції не обовязково будуть пов'язані з перевізниками.

І на останок, хочу попросити людей у яких:

1 Все добре;

2 Вони або їхні близькі не втратили роботи (або примусово відправленні в відпустку);

3 Які не мають кредитів (а поняття кредиту у них асоціюється з взятою плазмою в Ельдорадо);

4 У яких не зменшилась купівельна спроможність внаслідок росту цін;

5 Яким виплачуюють їхні вклади,

писати по суті а не "ляпати шо небуть", повірте, я за вас щиро радий.

P.S. Акція "ні кредитному рабству" перша, далі була акція "З народом так не можна" про яку детально написано в розділі "Луцьк.телкс". Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, не бачить той, хто бачити не хоче, Зевс:)

ставку депозита ти взяв у доларах, а по кредиту у гривнях:)

а щоб заробити "два процента", крім на відсотки по залучених треба ще потратитись на офіс, техніку, персонал. а частина коштів залучених відволікається на резервування, тобто, в бізнесі не використовуються. а ті кошти, що під 0-3- це поточні кошти, які сьогодні є- а завтра зняті, а розриви покриваються дорожчими і іноді значно(20, 30, 50 %)короткими міжбанківськими запозиченнями:)

і треба старатись, щоб активи у одній валюті були співрозмірні з пасивами у тій же валюті, щоб мінімізувати ризики курсові:)

рівень підняття- питання спірне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, раз мы затронули тему инета, такую родную всем нам....

курс долара\евро вырос, да вырос....

ДГ покупает "инет" во Франкфурте за евро...

если проводить аналогии инет должен был подорожать,

а не подорожал

ха! тут фсьо просто. в банках - гроші. якщо позичив $1 млн, то і видати в кредит можеш точно це, ні центом більше. гроші не розтягуються.

а інет - датагруп певно на один шнурок в 1 Мбіт має 10 користувачів по 1 Мбіт кожному :) чи на 100? ;)

теж лотарея - "швидкість до ....", так що не треба про інет. я маю змогу бачити фінзвітність деяких, рентабельність під 300% там норма ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теза про наркотики не моя.

Просто один з активістів вирішив на емоціях дописати під моїм паролем.

Ді сценарій нормальний для "некто" і, певен, точно підійде для когось, хто займається перевезеннями. Я ніякого відношення до перевезень не мав і не маю.

ГО "КРОК" займається врегулюванням відносин позичальників і вкладників виключно в юридичному полі. Заяви про те, що платити по кредитах ніхто не буде, явно не наші. Ми відстоюємо позицію, як я вже писав раніше, того що:

1. Весь тягар, який виник в наслідок кризи, не перекладали на плечі кінцевих споживачів. Позичальники і вкладники не будуть спонсорами виходу банків з кризи.

2. Незаконні методи спекуляції ліквідним майном повинні каратись згідно чинного законодавства.

3. ВР повинна прийняти пакет антикризових законів, а уряд почати негайно їх втілювати. Хоча зараз все робиться з точністю до навпаки.

Ми підтримали і організували акцію з перевізниками тому що:

1. На даний момент це частина підприємців, яка найбільше постраждала.

2. Це активна частина населення.

3. Причепи можна використовувати, як пересувні борди і великими авто легше привернути увагу.

Слідуючі акції не обовязково будуть пов'язані з перевізниками.

І на останок, хочу попросити людей у яких:

1 Все добре;

2 Вони або їхні близькі не втратили роботи (або примусово відправленні в відпустку);

3 Які не мають кредитів (а поняття кредиту у них асоціюється з взятою плазмою в Ельдорадо);

4 У яких не зменшилась купівельна спроможність внаслідок росту цін;

5 Яким виплачуюють їхні вклади,

писати по суті а не "ляпати шо небуть", повірте, я за вас щиро радий.

P.S. Акція "ні кредитному рабству" перша, далі була акція "З народом так не можна" про яку детально написано в розділі "Луцьк.телкс". Далі буде...

каннечно, у вас у се по суті, а у ми- ляпаєм шо-небудь.

у мене кредит. в доларах.іпотечний. рівень моїх доходів упав. моя купівельна спроможність упала. коли буду мати труднощі з погашенням- вирішуватиму це з банком.

якщо ти вирішуєш проблеми і вкладників, і позичальників, то надіюсь, усвідомлюєш, наскільки вони взаємозалежні?якщо ти робиш дуже добре одним- то погано буде другим. і навпаки.

па тіпу, якщо робити погашення доларових кредитів у гривнях по 5,05, то тоді і доларові депозити вертати в гривнях по 5,05. ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха! тут фсьо просто. в банках - гроші. якщо позичив $1 млн, то і видати в кредит можеш точно це, ні центом більше. гроші не розтягуються.

а інет - датагруп певно на один шнурок в 1 Мбіт має 10 користувачів по 1 Мбіт кожному :) чи на 100? ;)

теж лотарея - "швидкість до ....", так що не треба про інет. я маю змогу бачити фінзвітність деяких, рентабельність під 300% там норма ;)

оооо, тут деякі колеги писали, що банкам віри не йняти, бо вони заплямували себе фінансовими аферами, а бачим, що представники інших галузей теж не гребують маніпуляціями з ресурсом;-)в свою, єссно, користь...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а інет - датагруп певно на один шнурок в 1 Мбіт має 10 користувачів по 1 Мбіт кожному :) чи на 100? ;)

теж лотарея - "швидкість до ....", так що не треба про інет. я маю змогу бачити фінзвітність деяких, рентабельність під 300% там норма ;)

"зазор" по количеству куленого и проданого инета есть конечно, даже не зазор, а "перекрытие" не без этого

в сколько раз нам никто не скажет, но очень сомневаюсь что в 10

поднимите руку кто видел когда внешний канал ДГ грузится в 100тку? хотя бы час

(это похожий пример о 3% по зарплатным картам, что они краткострочные и на них расчитывать нельзя... льзя льзя, просто думать нужно

так же само как вдруг все пользователи захотят одновременно скачать "новое видео с Куниковой" и загрузят в сотку - но как показывает опрыт не все хотят это видео смотреть

так же и 3%)

а по воводу "швидкість до ...." это привет Телекомчегам

у ДГ не "швидкість до ...." а "швидкість хх мегабит"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...