Перейти до змісту

Аверс -> Одеко -> Воля


ChB

Рекомендовані повідомлення

цілком підтримую, а то наганяють вал всякою х... а реально що дивитись нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні канали теж частково змінили своє розташування. Автопошук знайшов 60 каналів. Така кількість каналів це що акція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пропустила серіал про криміналістів на НТН через зміну частот. Не могла знайти канал :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От як реально Аверс ставиться до своїх клієнтів. Читала цю статтю - http://www.volynnews.com/news/city/17030/

Але найцікавіший тут комент від Ога в 16:48. Явно ж писав працівник Аверсу.

"А на місці «технічного інженера» я б тій сцикусі малалєтній, яка цю бздурь писала, язика цвяшком в під’їзді до поручня прибив. Ібо до неї взагалі ніхто не був зобов’язаний виходити і відповідати на її тупі питання щодо іноземного телеканалу, який дивляться ностальгуючі за есесесером старушкі і старічькі, яким вже пора не про оерте, а про сухі дошки думати."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той умнік що писав хамить ще й людям. А тоді чому ОРТ якщо ніхто не дивиться перекинули в новий пакет, де логіка, якщо канал "нафіг" нікому не треба, то заради нього не будуть переходити на інший пакет.

Кабельне треба міняти на сучасніше з іншим підходом, супутник - це по перше треба його перепрошивати, для тих хто в танку не всі "шарять" і можуть, і за це деякі умніки за 5 хв. роботи беруть 60 грн. Не зручно переключатись на тюнер і так далі.

Кабельне телебачення буде "жити" тільки тоді коли воно дасть людям те, що вони хочуть бачити дійсно, та якісно і за доступну ціну.

Можна купити на будинок антену, для колективного телебачення, і вся справа, хоча якщо брати ліцензію і так далі, напевно це не сильно вигідно буде - не цікавився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба зробити Акцію, назбирати 100 чоловік не задоволених і колективно відмовитись від Аверсу взагалі, тоді може "зачухаються", хоча наврятчи.

Навіть коли я відключався від "Датагрупа" ніхто не звонив не цікавився чому, може там заохотити чи там ще чимось, всім пофіг. Ну нехай буде пофіг :)

І скоро "Датагруп" з таким підходом піде в слід за очі за "Візором", це прикро. Але з таким ставленням то так їм і треба.

Так що виправляйтеся поки не пізно, хоча вже може й пізно.

Чомусь той самий Аверс за стільки років практично у всіх районах має кабель, а "Датагруп" тільки 33КВ, а "Білайн" скоро буде скрізь і то за пів року - рік.

Зажерлися просто, думали конкуренти не прийдуть, по шапці не надають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще би замість цих всіх кончених каналів...включили б ... мтв україна і мтв...а також діскавері, abc family, CW

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставте супутниковий комплект і дивіться в кращій якості, не вистачає халяви поставте Viasat , при нехватці поставте НТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда...

Канали на аверсі все гавнішають і гавнішають... До 50 каналів, а дивлюсь тільки 8 від сили...

Верніть Nickelodeon! :smile-zachot:

Постав спутникову тарелку і небуде ніяких проблем. НЕ потрібно платити комусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав спутникову тарелку і небуде ніяких проблем. НЕ потрібно платити комусь.

169 грн в месяц ради Nickelodeon как то не айс) Лучше инет на световой скорости :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зара плачу за "шарік" нтв,поверхность,8 HD каналів-170 гр за 3 місяці.

Аверс класні канали показував на початку 90-х:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не довго я радів Ентеру, аж 1 день. Світом рулить не бабло, як співав Ю. Здоренко, а пенсіонери, яких за молоду завезли з Росії після війни і пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сплачуючи за авервовський інтернет стикнулась з такою ситуацією:

багато пенсіонерів переходять на новий пакет по 21 грн. в зв"язку з відсутність ОРТ в пакеті по 10 грн. але їх ніхто не повідомляє і нас ( ті хто оплачують 21 грн) що незабаром нас переведуть на пакет преміум - невідома яка ціна але каналів вже близько 60 без нашої згоди. На моє питання що я не даю згоди про свавільний перехід на нову вартість сказали що я повинна надати заяву щоб за мною залишили попередній пакет, але за надані послуги прейдеться всеж вплатити. ДУУУУУже весело коли заднім числом прийдуть послуги на енну суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовся з 5-10ма сусідами, купіть таку штуку, встановіть його в пластмасову коробку і від неї киньте кабелі до всіх з ким домовились.  

Підключіть самий повний пакет і все.

Навіть при вартості 60 грн кожен буде платити 5-10 грн, якість сигналу від цього не погіршиться, головне правильно і якісно усе підключити.

Добре, якщо є площа коридору, яка відгороджена від основного, там і потрібно встановлювати такі речі, щоб поменьше очей було. В ідеалі у когось дома, але я б не хотів щоб з моєї квартири йшло 10 кабелів 75 омних.

Також можна встановити в міжповерховому прольоті силового щитка, туди ніхто копатись не полізе, бо 3 фази дуже часто лежать там з пошкодженою ізоляцією :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна про все домовлятися, але цікаво скілько виставлять за сьогоднішні послуги......

мала не приємний досвід.... придбала квартиру по кравчука, в будинку був пакет тільки по 10 грн. По соборності проживала де пакет був по 21 грн... перенесли точку, 3 роки дивились канали по 10 грн... потім виставили рахунок на приблизно 60 грн. сказали що автоматично під"єднали до пакету який був на соборності, але коли були проведені роботи по підключееню впадло було сказати (подзвонити в двері) , яж не кожний день пенастроюю телевізор... коли прийшла запитати чому за 3 місяці виставили рахунок заднім числом то дівчина на касі, не те що матом послала .... сказала що тільки мої проблеми,я була з каляскою, дитині 6 місяців, .....деякі мужики просто послали її далеко і вийшли..... в цьому місяці здійснювала платіж БОГУ дякувати вже був новий касир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовся з 5-10ма сусідами, купіть таку штуку, встановіть його в пластмасову коробку і від неї киньте кабелі до всіх з ким домовились.  

Підключіть самий повний пакет і все.

Навіть при вартості 60 грн кожен буде платити 5-10 грн, якість сигналу від цього не погіршиться, головне правильно і якісно усе підключити.

Добре, якщо є площа коридору, яка відгороджена від основного, там і потрібно встановлювати такі речі, щоб поменьше очей було. В ідеалі у когось дома, але я б не хотів щоб з моєї квартири йшло 10 кабелів 75 омних.

Також можна встановити в міжповерховому прольоті силового щитка, туди ніхто копатись не полізе, бо 3 фази дуже часто лежать там з пошкодженою ізоляцією :) 

ну да, як висновок ніхто нічого не дививться, сигнал повне лайно і так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не довго я радів Ентеру, аж 1 день. Світом рулить не бабло, як співав Ю. Здоренко, а пенсіонери, яких за молоду завезли з Росії після війни і пізніше.

Купи найдешевший супутниковий комплект і не парся. буде ентер і ще багато різних каналів.

найдешевший комплект буде коштувати приблизно ~500грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи найдешевший супутниковий комплект і не парся. буде ентер і ще багато різних каналів.

може колись так і зроблю, але поки не до того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, 1+1 як у вас зараз показує? У мене жахливо.

Також погано показує так як інтер і ще декілька програм.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовся з 5-10ма сусідами, купіть таку штуку, встановіть його в пластмасову коробку і від неї киньте кабелі до всіх з ким домовились.  

Підключіть самий повний пакет і все.

Нічого не вийде. Якість сигналу погіршиться в рази. Про дециметровий діапазон взагалі мовчу. Про що говорити, якщо навіть в квартирі при наявності сплітера (причому дорогого)якість сигналу падає до 10 - 15%.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, 1+1 як у вас зараз показує? У мене жахливо. :mdr:

в мене взагалі цей канал зник і при пошуку не відображається(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, 1+1 як у вас зараз показує? У мене жахливо. :mdr:

Кабель від щитка до телевізора дуже старий?

Бо коли переключив на пакет "преміум" відображалось від сили 30+ каналів, викликали майстра і той сказав замініть кабель на нормальний екранований, купили на ринку кабель (не памятаю який, як треба уточню) викликали майстра, підключили і тепер маємо всі канали пакету в гарній якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...