Перейти до змісту

Аверс -> Одеко -> Воля


ChB

Рекомендовані повідомлення

НОВІ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ КАБЕЛЬНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ

для Луцька

(діють з 01.11.2011 р.)

http://www.odeko.ua/lutsk/abonentam/tariffs/

Перелік каналів

http://www.odeko.ua/lutsk/services/tv/paketi-telekanaliv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...

НОВІ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ КАБЕЛЬНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ

для Луцька

(діють з 01.11.2011 р.)

http://www.odeko.ua/...nentam/tariffs/

Перелік каналів

http://www.odeko.ua/...ti-telekanaliv/

А що це за кабельний оператор такий ? і що сталось з Аверсом, десь пропали каналів з 20 які містяться в пакеті Розширений кабельного оператора Одеко. Вони що їх викупили чи в чому така причина і співпадіння, хто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, бачив у деяких підїздах - прокладають нові трубки між поверхами на кабель, можливо то цей Одеко? Не думаю шо то те саме що й аверс. Якщо вже тепер Аверса немає, то потрібно зановго заключати договір з новим провайдером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно, відсутні 21 здається канал в розширеному пакеті каналів від Аверс... що взагалі відбувається? це що знову потрібно перепідключатись? чи це тимчасово?

і ще один косяк телевізійників: є такий славний канал 1+1 що транслюється на двох частотах: хр...новій і так собі... так ось та частота, що тіпа краща коли починається матч Ліги Європи по футболу тупо виключається і трансляціїї нема, ну а той що дуже хер...вий - це просто радіо...

хто зна що це таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з їхнього сайту:

Визначні події в історії компанії «ОДЕКО»

Квітень 2011 року – до складу групи компаній «ОДЕКО» долучився луцький провайдер кабельного телебачення ПП «Завжди добрий продакшн».

А те, що прокладають "нові трубки під кабель" - це від Київстара, здається. :0165:

Хоча Аверсу перед тим як піднімати тарифи у 2 рази варто було покращити свою мережу. Якщо на кінескопному ТВ ще якось можна дивитися, то на LCD панелях якість сигналу просто убогий. Викликав я і тех.підтримку по цьому питанню покращення сигналу, дядько прийшов і так і каже: "А шо ви хочете від мережі і від дрєвніх кабелів, яким вже за 20 років"

Короче, повна "ка-ка" цей Одеко. Все залишилось без змін, а ціни х2 :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з їхнього сайту:

Визначні події в історії компанії «ОДЕКО»

Квітень 2011 року – до складу групи компаній «ОДЕКО» долучився луцький провайдер кабельного телебачення ПП «Завжди добрий продакшн».

А те, що прокладають "нові трубки під кабель" - це від Київстара, здається. :0165:

Хоча Аверсу перед тим як піднімати тарифи у 2 рази варто було покращити свою мережу. Якщо на кінескопному ТВ ще якось можна дивитися, то на LCD панелях якість сигналу просто убогий. Викликав я і тех.підтримку по цьому питанню покращення сигналу, дядько прийшов і так і каже: "А шо ви хочете від мережі і від дрєвніх кабелів, яким вже за 20 років"

Короче, повна "ка-ка" цей Одеко. Все залишилось без змін, а ціни х2 :0156:

То я так зрозумів Одеко, це той же Аверс. Тільки ціну підняли, раніше за 70 каналів було 25 грн а зараз 40. А якісь відстій. Я думав в них може цифрове вже йде. Краще ще пару грн докласти і віасат брати в кого панелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Їм же потрібно вийняти те бабло яке вони заплатили за "Аверс"

Класика, видоять на скільки це можливо, а далі будуть дивитись, розвивати чи ні.

Досвід уже є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно, відсутні 21 здається канал в розширеному пакеті каналів від Аверс... що взагалі відбувається? це що знову потрібно перепідключатись? чи це тимчасово?

і ще один косяк телевізійників: є такий славний канал 1+1 що транслюється на двох частотах: хр...новій і так собі... так ось та частота, що тіпа краща коли починається матч Ліги Європи по футболу тупо виключається і трансляціїї нема, ну а той що дуже хер...вий - це просто радіо...

хто зна що це таке?

канал 1+1 в них з різних джерел, один зі супуника, другий з ефірки.

так собі - зі супутника, кодується під час футболу, на трансляцію якого треба ліцензію та обов*язкове кодування

гірший - з ефірки, тому якість така, зате не кодується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав в іншій темі про це, пропало багато каналів (розширений пакет ) , по телефону пояснили що для відновлення трансляції тих каналів необхідно з'явитись до них та оформити новий договір , оскільки цей вже не діє. На моє питання чому мене не повідомили про це а зразу різати почали , отримав відповідь що вони це писали в газеті ( в якій не уточнили) . От в такий дикий спосіб Аверс (Одеко) піднімає ціни , бажання йти до них та щось там переоформлювати нема , враховуючи низьку якість аналогового сигналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де вони поміняли своє обладнання, а відповідно і якість добра - там буде 40 грн. Де ще старе обладнання і погана якість - 25 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот думаю,тарелку поставить или НD комбайн купить и через тырнет смотреть,а там IPTV подтянеться.

Чет неохота каждый месяц 40грн барыгам отдавать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно, відсутні 21 здається канал в розширеному пакеті каналів від Аверс... що взагалі відбувається? це що знову потрібно перепідключатись? чи це тимчасово?

і ще один косяк телевізійників: є такий славний канал 1+1 що транслюється на двох частотах: хр...новій і так собі... так ось та частота, що тіпа краща коли починається матч Ліги Європи по футболу тупо виключається і трансляціїї нема, ну а той що дуже хер...вий - це просто радіо...

хто зна що це таке?

у мене поки що присутні всі канали (центр міста) і плачу вже 40 грн., а от 1+1 також діє на двох хвилях і також футбол показує на одній частоті. читала раніше, що це для того так роблять, щоб халявщики ЛЧ не могли подивитись. як то кажуть - за все треба платити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився пакети і виникло питання:якого милого доплачувати за такі канали як CNL,DW,Беларусь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож , я теж упорядкував канали і зрозумів , що нічого особливо цінного не зникло , а тих 50 каналів ,що залишились цілком достатньо на деякий час . Тим часом датагруп обіцяє цифру запустити .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от 1+1 також діє на двох хвилях і також футбол показує на одній частоті. читала раніше, що це для того так роблять, щоб халявщики ЛЧ не могли подивитись. як то кажуть - за все треба платити :)

А це і значить, що "Аверс" приймає сигнал "1+1" з супутника точно так же, як і "халявщики", тільки вони (Х), на відміну від нього (А), цей сигнал не розповсюджують.

А перший "1+1" (ніякий по якості) береться з "незакрываемого" ефірного простору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На Відродження Футбол і Футбол + зникли!

По суті, єдині канали, які я дивлюсь по телевізору...шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Відродження Футбол і Футбол + зникли!

По суті, єдині канали, які я дивлюсь по телевізору...шкода...

на 40-вому також. прийшлося футбол по ноуту дивитися, дуже незручно. надіюсь канали повернуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабельным операторам могут отключить телеканал «Футбол»

http://mediasat.net..../news_all/7581/

Походу Аверс "зажав" грошики на ці канали! :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора на супутникове вам друзі переходити,+ якість і гроші ті самі :)

Воно-то так. Але уявляєте, як є над дахами "ліс" антен телевізійних, а тепер аналогічно уявіть обвішані "тарілками" південні і східні сторони будівель. ІМХО якщо буде якісна цифрова "ефірка" на шмат дроту в квартирі, то Аверс в трубу вилетить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...