Перейти до змісту

Аверс -> Одеко -> Воля


ChB

Рекомендовані повідомлення

короче, всіх вітаю! бомжарський Аверс зажав гроші (що і не дивно), і тепер гру Волині в чемпіонаті зможемо бачити тільки на трибунах стадіону, а про матчі Євро-2012 можна взагалі забути!,..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

mrZED, Євро 2012 крім «Футболів» будуть транслювати на Першому Національному та ТРК «Україна». Також Євроспорти на стадії переговорів на рахунок трансляції матчів, щоправда в записі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче, всіх вітаю! бомжарський Аверс зажав гроші (що і не дивно), і тепер гру Волині в чемпіонаті зможемо бачити тільки на трибунах стадіону, а про матчі Євро-2012 можна взагалі забути!,..

Волинь можна буде побачити на 2+2 в іграх з командами які входять в "пул Коломойського".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ у меня вместо Футбол и Футбол+ показывает евроспорт и евроспорт 2 это у всех так показывает???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mrZED, Євро 2012 крім «Футболів» будуть транслювати на Першому Національному та ТРК «Україна». Також Євроспорти на стадії переговорів на рахунок трансляції матчів, щоправда в записі.

Матчи Евро-2012 будут пропорционально разделены между Национальной телерадиокомпанией Украины (НТКУ) и телеканалом "ТРК Украина". Об этом сообщил заместитель генерального директора НТКУ Михаил Метревели, сообщает корреспондент РБК-Украина.

"15 матчей чемпионата Европы покажет НТКУ и 15 - "ТРК Украина". Матчи, которые пройдут в 19.00, будет показывать НТКУ. В связи с этим открытие и первый матч - будет транслироваться на Первом Национальном, а матчи, которые будут начинаться в 21.45 - будут показаны на "ТРК Украина". Все матчи будут показаны на телеканале "Футбол". Финал одновременно покажут "ТРК Украина", Первый Национальный и телеканал "Футбол", - пояснил Михаил Метревели.

На вопрос почему не были проведены открытые торги, и почему выбор был сделан в пользу телеканала "ТРК Украина", Метревели ответил, что предложения были сделаны всем телеканалам из трех, которые рекомендовала УЕФА в качестве сублицензиата, но только медиа-группа "Украина" согласилась оплатить большую часть стоимости общей лицензии, тем самым позволив сэкономить бюджетные деньги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо той аверс взагалі потрібен? ті ж самі канали можна найти в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уявіть обвішані "тарілками" південні і східні сторони будівель.

щось тіпа цього))) (смт.Локачі, лютий 2012р.)

post-9830-0-08624500-1329041007_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг прикольно.

Раніше до супутникових тарілок стояв ліс на дахах будинків з антен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звонил я в Аверс мне сказали что закончился договор о трансляции каналов Футбол и Футбол+ ....

я думаю что они подпишут новый договор о трансляции этих каналов ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звонил я в Аверс мне сказали что закончился договор о трансляции каналов Футбол и Футбол+ ....

я думаю что они подпишут новый договор о трансляции этих каналов ...

Я звонил, сказали ... что их уже не будет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звонил я в Аверс мне сказали что закончился договор о трансляции каналов Футбол и Футбол+ ....

я думаю что они подпишут новый договор о трансляции этих каналов ...

Я звонил, сказали ... что их уже не будет!

Друзья,давайте снимим шляпы...

Тепер про Аверс тільки хороше,або нічого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто знає де можна глянути на тариви за якими аверс телебачення надає а то власник квартири в якій живу каже що платить за кабельне. хотілося б в знати яку кількість каналів і яки вони пропонують. чи варто телик ставити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не всі канали озвучені, 4 штука не хватає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Футбол замість Євроспорт 2 включили!

Ура!)

Ще б Футбол + повернули і ціни їм не було б!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін а я тільки від розширеного пакету відмовився а тут знову футболи повертаються....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть пока канал Футбол !!! это гуд

вот мне интересно говорят что будит цифровое ТВ, а телики с трубкой потянут цифру???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть пока канал Футбол !!! это гуд

вот мне интересно говорят что будит цифровое ТВ, а телики с трубкой потянут цифру???

Щей як потянуть! Тільки тюнер прийдеться придбати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот мне интересно говорят что будит цифровое ТВ, а телики с трубкой потянут цифру???

http://board.lutsk.ua/topic/104500-zapracjuvalo-cifrove-telebachennja-u-lucku/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть пока канал Футбол !!! это гуд

Аверс - му**ки! Зараз канал з"явився в 3-му пакеті, хоча раніше (до пропажі) був в 2-му. Так що, наприклад в мене, його так і нема. А платити майже в 2 рази більше ради одного каналу "Футбол" щось не дуже хочеться.

П.С. В "цифрі" не буде каналу "Футбол", хоча й в рекламі цифрового ТБ Денисов розказує, що тепер можна буде дивитись футбол в цифровій якості (він свій "Футбольний уік-енд" мав на увазі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...