Перейти до змісту

Аверс -> Одеко -> Воля


ChB

Рекомендовані повідомлення

Також погано показує так як інтер і ще декілька програм.

Сьогодні вже набагато краще, але могло б бути ще краще.

Кабель від щитка до телевізора дуже старий?

Не старий, років зо три як замінив.

Нічого не вийде. Якість сигналу погіршиться в рази. Про дециметровий діапазон взагалі мовчу. Про що говорити, якщо навіть в квартирі при наявності сплітера (причому дорогого)якість сигналу падає до 10 - 15%.

Погіршиться, але не в рази. Підключено одночасно три телевізори, помітного погіршення немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

SunSeth, ну-ну, так це у тебе, напевно, кращої якості кабельна мережа підведена до будинку. Зміна якості буде неозброєним оком помітна лише на дмх, так як вони вибагливіші - тому здається, що вона мало змінилась. В мене підсилювач (в коридорі) підкручений на максимум і все одно багато каналів не задовільняють зображенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Щоб сигнал після развєтвітєля не зменшувався ставте активні развєтвітєлі з підсилювачами в середині, їх повно заводських є в продажі а якшо є паяльник і знання електроніки можна і самому спаяти, схем в неті теж валом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб сигнал після развєтвітєля не зменшувався ставте активні развєтвітєлі з підсилювачами в середині

... але вони коштують 100-150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Чехи продолжают скупать кабельные сети западной Украины

Антимонопольный комитет разрешил группе компаний ООО «Одеко» (г. Львов) купить 100% уставного капитала луцкого кабельного оператора «Всегда Хороший Продакшн».

Частное предприятие «Всегда Хороший Продакшн» получило лицензию провайдера программной услуги в Луцке в Нацсовете по телерадиовещанию в мае 2007 года.

ООО «Одеко» контролируется чешским инвестфондом PPF Investments. Его ключевой акционер - Петер Келлнер - является также миноритарным акционером международной медийной корпорации Central EuropeanMedia Enterprises Ltd.CME), которая до 2009 г. контролировала украинскую телевизионную группу«1+1». PPFI работает в Центральной и Восточной Европе, а также в Азии.

Джерело ТУТ

Побачимо, чи будуть зміни на краще... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачимо, чи будуть зміни на краще...

Якщо цим буде займатися не величко (теперішній власник) - тоді є надія що буде краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нової теми запитаю тут...

А в аверса є сайт? Або як взнати чи є можливість підключення по адресі не виходячи з дому.

P.S. Цікавить Волі 49 :)

avers.tv не грузитсо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже зовсім скоро повинен запуститися Домашній телеком і якщо він запропонує вигідні тарифні плани і ширші пакети каналів як обіцяється, то Аверсу прийде помаленьку кінець ! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже зовсім скоро повинен запуститися Домашній телеком і якщо він запропонує вигідні тарифні плани і ширші пакети каналів як обіцяється, то Аверсу прийде помаленьку кінець ! :mdr:

думаю вигідніші тарифи вже запропонували Beeline та Airbites

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже зовсім скоро повинен запуститися Домашній телеком і якщо він запропонує вигідні тарифні плани і ширші пакети каналів як обіцяється, то Аверсу прийде помаленьку кінець ! :mdr:

думаю вигідніші тарифи вже запропонували Beeline та Airbites

я маю на увазi телебачення, а не iнет, це ж гiлка форуму кабельного телебачення аверс......... чи я не вкурсах Beeline та Airbites вже в Луцьку Тв- кабельнi оператори??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я маю на увазi телебачення, а не iнет, це ж гiлка форуму кабельного телебачення аверс......... чи я не вкурсах Beeline та Airbites вже в Луцьку Тв- кабельнi оператори??

В Airbites є ІРТV (~90каналів) поки що в тестовому режимі, тобто безкоштовне. Доречі "Домашній телеком" теж не кабельний оператор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кабельний.

ip tv сира фігня як ні у кого толком не паше. :)

Юрік зобаню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабельний.

ТВ буде транслюватись по тій самій схемі як у аверса? тобто кабель до телека?

щось мені мало в це віриться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кабельне розвивається паралельно з ip

Фома не віруючий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабельне розвивається паралельно з ip

Фома не віруючий :)

Зрозуміло, будемо надіятись що перелік каналів та їх якість будуть кращі ніж у аверса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Недавно перескановував діапазон і знайшов декілька нових (раніше таких в мене не було) каналів, ось їх частоти:

343 G

359 Enter music

383 TVCI Ц

391 Nature

399 TV1000 Русское кино

407 TV1000 Action (не показує)

З них вартий уваги канал Nature про природу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не єдиний нормальний канал - Перший Автомобільний :smile-zachot:

Найчастіше його дивлюсь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wettal, це в якому з пакетів каналів "Аверсу"?

В другому, там де близько 60 каналів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...