Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

та й зараз інет, як мигалка на міліцейському бобику: то є, то немає

номер 74****

вже той нет задовбав то є то нема

платиш за 5 Мегабіт а получаєш 2(

2428744126.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

совету Игоря из нашей локальной техподдержки, обновил прошивку роутера своего, в результате стала быстрее подниматься PPPoE сессия. в новой прошивке появился "славянский пакет", aka опция "PPPoE Russia", что как-бы намекает
У меня PPPoE поднимает машина на FreeBSD, а модем работает в режиме моста. Субъективно соединение с ДСЛам стало связываться в 3 раза дольше.

аналогично, модем отдельно, Zyxel P660RT2 в режиме бриджа, отдельно роутер TP-Link TL-WR1043ND, я его брал специально под WRT прошивку, так как быстрый проц и много памяти за мизерную цену. есть USB хост, мощный wifi, отсутствует проблема с перегревом, как у длинков.

так вот, раньше было так. сессия висит, но пакеты не пролазят. через 3-5 минут PPP сессия падает и есть попытки подняться, но получатся "Timeout waiting for PADO packets" до бесконечности. иногда помогает рестарт роутера, иногда модема и роутера. но модем – это так, "для порядка", так как DSL поднимается в 16/2 мегабита буквально за 10-15 секунд.

сейчас, если загрузка высокая, может несколько раз появиться ошибка "PADS: System-Error: No resources", но через 3-7 попыток соединяет. раньше прописывал жестко access concentrator, сейчас поставил динамический, но соединяется все равно с тем, что когда-то прописывал :smile3:

нареканий насчет скорости нет, speedtest показывает 12-13 мегабит на приём и 1.6-1.8 на передачу. пинги на киевский сервер 30-35 мсек. примерно так и есть в реальности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю і офігеваю від Укртела, як добре що я з нього спригнув... Хоча це рішення далося не легко. Тікайте, поки не пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вижу смысла – у остальных еще хуже :dont: тем более. я их клиент с 1998-99'го года. точнее, бизнес-абонент Utel, а потом уже на ОГО меня "перешли". но еще помню ISDN 64k по $300 в месяц, когда вокруг диалап без обрывов считался жыыром :smile3:

из того, что в Луцке есть, не пробовал пока еще только Airbites, но в этом году обязательно потестирую – оффис через дорогу. со всеми остальными обычно получается так : первую неделю-месяц вроде бы лучше утела, плюс эйфория от новизны и ощущение не зря потраченных денег. потом требования и нагрузки растут, появляются глюки или какие-то ограничения. провайдер обычно игноригует требования в стиле "мне мясо положено, но оно не положено".

так что я использую уже больше десятка лет утел/укртелеком в качестве основного канала, фотаком/датагруп в качестве бэкапа и еще в роутере торчит 3G свисток на случай непредвиденных обстоятельств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Airbites в сусідньому з твоїм будинком, SU підключений до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Airbites в сусідньому з твоїм будинком, SU підключений до них.

так даже не в доме соседнем, а через подъезд :smile3: поэтому и говорю, что обязательно попробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене все стабільно, більш-менш, бувають інколи періоди (~1-2 год) коли інтернет пропадає, і перез'єднання не допомогає.

Але швидкості заявленої(10МБіт) не бачив давно, максимум це 800 КБайт\сек при завантажені, замість стабільних 1 МБайт-1,2 МБайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як певно мислять адміни УТ, колишньої державного підприємства:

Якщо ще не спригнув на FTB, значить не має, можливості!

альтернативи які? - невже немає?!

3Ж - ?!

Куди вони всі дінуться?

То їм і 5 Мбіт замість 8 піде, 230кб замість 256 і т.д.!

Я знаю людину, яка для проведення стат. телефону та інтернету "ОГО" 512Кб/с виклала 15000грн! отримує з них 410кб/с і то з обривами, але щастя в людини не має меж!

Нажаль УТ саме і розраховує на таких "відважних" абонентів, все далі тим більше "кладе" якість інтеренту в міського "братства", скорочуючи техперсонал в містах :(

Перевірив свій УТ, поки що працює, правда замість 5Мбіт чомусь 0,97мбіта/с ?! :_13:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте всі дружно напишемо у супорт, все шо накопилося за весь час користування ого ?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно 1 годину не було інтернету, зараз знову з'явився - ніби все гаразд:

2429600620.png

P. S. Взагалі сьогодні перші граблі за певно останні 1-1,5 року.

Змінено користувачем dimka86
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, чого ви хничете. В мене ситуація вже багато років така

2429842407.png

Обрив звязку 1 раз на рік на 10-15хв.

Тариф ОГО стандарт. Швидкість стабільна і постійна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну как бы да. соединение есть, а сервер авторизации похоже лежит. я автоматически переключился на датагруп :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну как бы да. соединение есть, а сервер авторизации похоже лежит.

Такі дири в звязку я вже помічаю не вперше, містика якась – опівночі, в темну-темну серверну, де стоять темні-притемні сервери приходить темний-темний БОЛТ!

І на якихось 15-60 хв. кладеться на сервер.

Але найбільше мені цікаво що зараз в мене нету нема, а на борду зайшов і пишу, ніпанятна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тяпницу вечером админ на стойку свалился просто. уже заметили и унесли, видимо :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.whatismyip.com/

перевір ІР як з пулу 46.2*.*.* то пул Дніппра пергрузи РРРоЕ на ІР 95.13*.*.* то Київська циска

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До уваги користувачів послуги «ОГО!»

З 02.04.2012 Укртелеком розпочинає поступове впровадження підключення до послуги «ОГО!» з використанням протоколу DHCP* (замість PPPoE**, який використовувався раніше). Тобто відбудеться автоматичне переключення абонентів, які для підключення до послуги «ОГО!» використовують ADSL-модеми ZTE ZXV10 H108L з функцією автоконфігурації (придбані або орендовані у ПАТ «Укртелеком»), і може спостерігатися незначна перерва у наданні послуги - до 5 хвилин. Звертаємо увагу, що користувачам не потрібно змінювати налаштування ADSL-модему в ручному режимі.

http://my.ukrtelecom.ua/ua/news/#40

Власне, не піднімалась сесія ADSL, вирішив погуглити. От і до мене, виявляється, добрались (40 квартал).

Модем ZTE, але налаштування змінював руками.

p.s. якщо боян - ніц страшного. буде народ в курсі, чого чекати і в яку сторону дивитись ^_^

DSL 2500u d3 router DHCP.doc

Glitel GT318RI_DHCP_Router.doc

GT5802W_DHCP_Router.doc

Huawei HG530 “Router“ DHCP.doc

Модем ZXV10 H108L DHCP.doc

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...