Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ОГО-го як ОГО зараз плющить!

замість 8Мбіт ледь-ледь 0,5 видає.

Що за всеукраїнський оператор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

пинги ничо вроде, линейко не лагает

замість 8Мбіт ледь-ледь 0,5 видає.

а вы не путайте туризм с эмиграцией, всякое бывает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для фіз осіб ДГ дає 2 мегабіта за 100 грн (АДСЛ)

Так шо хотілось би шоб швидкість підняли троха на Новий Рік

Змінено користувачем BiMW
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В плані adsl датагруп укртелекому не конкурент.

это уж точно.. у телекома aDSL лежит уже полчаса и в суппорт дозвониться вообще невозможно. занято и $%^дец :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді навіщо дзвонити, за тебе точно вже подзвонили і повідомили про проблему. Чекай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, в мене все чудово працює...Попробуй подзвонити в Київ...

Точно также. Без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів години назад підключав абонента на вул. Кравчука, все прекрасно працювало і працює зараз. Можливо в центрі є якась фігня...

Не переживайте так, бо я дивлюсь декому 2 години без інтернету все одно, що без повітря. Подивіться навколо себе, в офлайні теж існує життя! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів години назад підключав абонента на вул. Кравчука, все прекрасно працювало і працює зараз. Можливо в центрі є якась фігня...

Не переживайте так, бо я дивлюсь декому 2 години без інтернету все одно, що без повітря. Подивіться навколо себе, в офлайні теж існує життя! :D

Сумніваюсь. Ми уже мутували і без World Wide Web не зможемо існувати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо я дивлюсь декому 2 години без інтернету все одно, що без повітря. Подивіться навколо себе, в офлайні теж існує життя! :D

особенно когда стой стороны немчик рвет и мечет потому что ему чтото не доделали, или конста матом кроет что биша нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zevs_Isver. Ну, техника иногда имеет свойство ломаться-глючить, никто от этого не застрахован...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zevs_Isver. Ну, техника иногда имеет свойство ломаться-глючить, никто от этого не застрахован...

согласен,

просто "возмутила" фраза - "бо я дивлюсь декому 2 години без інтернету все одно, що без повітря"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось в інтернеті гроші заробляє. І "простой" - ніхто не компенсує..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для этого есть датагруп в качестве первого бекапа, а также второй бекап и третий. так как для меня инет - рабочий инструмент.

кстати, телеком таки что-то подкрутил, инетко заработало вот примерно полчаса назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я все прекрасно розумію, але ж де буває без простоїв? Напевне нема такої людини, яка заробляє, і жодного разу мала якихсь збитків з тих чи інших причин... Таке життя.

Ото дивлюсь, Shkoder тему читає, значить не все так погано. Хоча, може і не через телеком...

Змінено користувачем Andruha_gpz28
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что гасла лампочка ДСЛ :(

наверное я заразился от когото

ага, напевне якась порча

и опять 2 раза "рвало" :(

і шось не проходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвони на 74-70-30 і попроси хай то виставлять швидкість на порту відповідно до твого тарифного плану(в сусідній темі ти писав що пакет мінімальний - а профіль для 8-ми мегабітного пакету), думаю тоді рвати перестане....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В плані adsl датагруп укртелекому не конкурент.

это уж точно.. у телекома aDSL лежит уже полчаса и в суппорт дозвониться вообще невозможно. занято и $%^дец :dont:

Гг, лучше пускай будет занято, чем слушать это, малол и кто там может быть, в саппорте :D:blink:

З.Ы. внимание, в ролике используется ненормативная лексика!

ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Не обязательно вести еще одну пару. Нужно просто поставить еще один сплитер на спареном(у которого в Луцке берут письменное заявление, что он не против подключения соседа к ОГО)

Чи реально підключити інтернет ОГО без згоди сусіда по спарці? Живуть там літні люди, які приблизно-негативно уявляють що таке інтернет, які багато що "підписали в своєму житті", яких буде важко вмовити піти "кудись" з документами і підписати "щось" на відмову від "чогось". Можливості на окрему лінію немає, обіцяють вже 2 роки. Користуюсь "провайдером" АВЕРС, всім провайдерам провайдер, буее, ажж тіпає, більше не можу..., ну це вже інша байка (тут).

Змінено користувачем u4kuduk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи реально підключити інтернет ОГО без згоди сусіда по спарці?

Спробуй написати заяву, щоб провели односторонню лінію, там окремого номера не потрібно, і інтернет можна підключити без питань + по місту розмовляй, скільки влізе без похвилинки :). Сам так зробив, і вже майже 2 роки з ОГО, а то спочатку теж парили мозги, що "на односторонній не підключаємо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"на односторонній не підключаємо".

"на спарений не підключаємо", помилився трохи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...