Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Та деколи самі адміни забивають болт )) я два дня звонив до них коли підлючався ! а вони мені , шо в них все нормально то в мене шось!! а як оказалося вони не включили лінію! А говорили вже все робить!!

Адміни лінію не включають. Це робить абонвідділ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Та деколи самі адміни забивають болт )) я два дня звонив до них коли підлючався ! а вони мені , шо в них все нормально то в мене шось!! а як оказалося вони не включили лінію! А говорили вже все робить!!

Адміни лінію не включають. Це робить абонвідділ...

це точно, в даному випадку адміни просто прокололись, не уточнивши інформацію... їм сказали шо зробили, а вони не перевірили...

а якщо бути точнішим, то "лінію включають" на АТС згідно наряду, який видає абонвідділ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і хто ж тебе так проінформував? :D А на рахунок *глюків* з ІНЕТом-так це дійсно на 80 відсотків проблеми з лінією. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Новий Рік наближається...Як думаєте, чи подарує Укртелеком знов підвищення швидкості та зменшення ціни?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи подарує Укртелеком знов підвищення швидкості та зменшення ціни?)

думаєш 16 мб/с запропонують? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "полосатого" за 100грн. - 3 Мбіт, а в Укртелекома - 1. Непорядок. Я розумію, що в Укртелекома масштаби покриття послуги на порядок більші, але факт залишається фактом. Так що чекаємо від лідера на ринку телекомунікацій "лідерських" цін. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ADSL не дозволяє більше 1,5Мбіта віддавати.

Під внутрішнім обмінником можна розуміти той же торрент портал чи фтп. І швидкість до нього не обмежувати швидкістю підключення, а скільки модем витягне :) (і лінія) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
ADSL не дозволяє більше 1,5Мбіта віддавати.

А от і неправда. AnnexM - до 3.5Мбіт, правда повинно підтримуватись в DSLAM на стороні провайдера ну і самим модемом.

http://ru.wikipedia.org/wiki/ITU_G.992.5_Annex_M

G.992.5 ADSL2+ Annex M Double Upstream — стандарт, позволяющий увеличить скорость исходящего потока (скорость передачи данных до провайдера) с 1 до 3,5 Мбит/с (симметричный режим передачи данных ADSL2+ Annex M), то есть это ADSL с расширенным Upstream. Для успешной настроики Annex M у вас должна быть хорошая и короткая линия,без повреждений!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для успешной настроики Annex M у вас должна быть хорошая и короткая линия,без повреждений!

І цим все сказано!!! На цьому технологія ADSL вичерпала себе, як сьогодні мобільна GSM. Перспектива FTTB.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SaShurik різницю між використанням вже існуючих каналів звяку і прокладкою нових, заточених під послугу, влавлюєш?

По твоїй логіці для успішного налаштування FTTB волокно може бути довге і покоцане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а що залишається робити? Перспективи в ADSL немає ж! Ті швидкості що вони сьогодні реалізовують, можуть стати неконкурентні вже за 5 років.

Про свої наміри будувати FTTB заявило багато компаній. Той же Київстар! Білайн вже реалізовує FTTB http://internet.beeline.ua/ukr/about/technology.wbp

Білайн зрозуміло, щоб не зміг реалізувати такий маштабний проект на загальнонаціональному рівні, але після оголошення обєднання компаній Київстар та Вимпелком (рос. Білайн), який і володіє укр. Білайном, проект може набути більшого розвитку з такими фінансами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такой вот вопросик к людям, пользующим ОГО-2. У меня последнюю неделю средняя скорость упала до 140 кб/с. Хотя пики пару раз в день бывают до 220 кб/с. Качаю торренты, у которых сидеров дофига. Такие затыки со скоростью только у меня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 256 те саме..і швидкість стрибкоподібно змінюється у тих же торрентах від 5до 11 кбайт/сек...а має бути хоча б 28. Вже 2ий тиждень так...а до цього все було норм..що вже із швидкістю відправки я промовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помічав дану тенденцію і в себе дома... причини не розумію бо на роботі все супер :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінія погана, вот параметри лінії і плавають - відповідно модем з'єднується на меншій швидкості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінія погана, вот параметри лінії і плавають - відповідно модем з'єднується на меншій швидкості...

можливо, але модем з'єднаний на "правильному" показнику швидкості ;)

З.І. На роботі лінія взагалі в жахливому стані, помилок лінії стільки що страшно писать, і всеодно модем конектиться на швидкості обраного тарифу + канал повністю вигрібається :) причини не можу пояснити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...