Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

 попробуй сделать реконект, меня после 2-3 раза кидает на нормальный шлюз ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Oushen це вирішення проблеми? :lol:

Наскільки мене запевнили, то вирішити дану проблему можуть тільки столичні адміни.

Найпростішим, на мій погляд, буде вилучення шлюза 206 з доступних для видачі через dhcp, але це все одно повинні робити телекомівці.

На рахунок технології, то ADSL2+ то дозволяє, але ж телеком використовує чисту ITU G.992.5, при якій 1.4/24

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oushen це вирішення проблеми?

ясень пень нет, но уж куда быстрее чем через техподдержку, пока дозвонишься, пока объяснишь. а так меньше чем через минуту сидишь и радуешься :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київський call-центр каже, що при наявності зареєстрованої заявки, абонент має право на перерахунок коштів за недоотримання послуги.

Моя заявка подана першого листопада.

Також сказали, що інфу на Луцьк вони вже відправили і не знають чому місцеві це заперечують.

0800506800

- 'Термін вирішення проблеми залежить від дій місцевого підрозділу'

747030

- 'все централізовано керується з києва, тому ми можемо тільки скидати сесію, поки не дасть нормальний шлюз'

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть незнаю що сказати в мене на роботі постійно шлюз 206 і швидкість майже відповідає замовленому тарифному плану.. хз чогоу вас на 1 Мб скидає

З.І.

614988211.png

аплоад чогось постійно хромає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво що персонал укртелекома у Луцьку нічого не чув про нові тарифи, це просто налом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аплоад чогось постійно хромає :(

В мене теж чомусь швидкість аплоада нижча від заявленої. В чому причина? Лінія вроді в нормі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка швидкість аплоада має бути в пакеті ОГО! 1+..

зараз аплоад 40-50кб/сек це нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй сделать реконект, меня после 2-3 раза кидает на нормальный шлюз

Я могу и скрипт наваять, который будет реконектить до тех пор, пока не выпадет тот шлюз что надо. Но это ж не выход

З.Ы. А админам уже ненадо ниче обьяснять. ) Просто звоню и говорю - поменяйте шлюз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка швидкість аплоада має бути в пакеті ОГО! 1+..

зараз аплоад 40-50кбит/сек це нормально?

Downlod - максимум 128 кбит/сек.

Upload - максимум 64 кбит/сек.

В мене, наприклад, зі швидкістю все ок. На торентах качається і роздається так як і заявлено в тарифних пакетах.

Обриви бувають 2-3 рази в місяць, але все вирішується рестартом модема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обриви бувають 2-3 рази в місяць, але все вирішується рестартом модема.

от не надо..

Обрив кожні 24 години незалежно від модема і тарифного плану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю. Вдень не помічаю. Цілодобово роздаються торенти. Хіба що ті обриви бувають пізньої ночі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда.. если б приняли такие тарифы как выше, было бы круто. Звонил своему корешу на укртелеком, он ничего не знает про смену тарифов, но точно сказал: Что-то они мутят :) Изменения в чем-то будут. Ждемс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3мб на аплоад и 16 на даунлоад вам технология не позволит!

ITU G.992.5 Annex M 3.5/24

G.992.5 ADSL2+ Annex M Double Upstream — стандарт, позволяющий увеличить скорость исходящего потока (скорость передачи данных до провайдера) с 1 до 3,5 Мбит/с (симметричный режим передачи данных ADSL2+ Annex M), то есть это ADSL с расширенным Upstream. Для успешной настроики Annex M у вас должна быть хорошая и короткая линия,без повреждений!

Другими словами эта технология может дать 3 мегабита на аплоад если урезать даунлоад так как будут использоваться несущие частот скорости на прием. . А еще это вопрос линии но это совсем другая история...

таки так... технологія дозволяє... ніякий то не "бред"

Але то не всім повезе, оскільки Укртелеком розпочинав з обладнання яке підтримувала стандарт адсл, а на разі маємо адсл2+....

так шо є варіант шо скоро, кому тра, будемо купляти порти з адсл2+, якшо включені в адсл1...

гиги

Вот млять как ты можешь бред такой писать???? Какого хрена ты утверждаешь то про что ты ничего не знаешь? К твоему сведенью довожу что все порты в Укртелекоме поддерживают ADSL2+. И где ты видел что бы у Укртелекома покупали порт??? Ты просто на временной основе подключаешься к АДСЛ порту Укртелекома. Не стоит вводить людей в заблуждение.

И пока нет официальной информации про тарифы на сайте УТК то все скриншоты и левые странички можно считать бредом, слухами и всем тем что не является действительностью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, подскажите, плиз. пакет "ого" 2 мегабита. реально уже пару дней не больше 1-го на вход. наша техподдержка говорит, как и писалось выше - пытаться подконнектиться, пока не попадёшь на нормальный порт. может спрыгнуть на 1 мегабит, пока они не разрулят эту ситуацию? а то влом лишних 50 грн платить. но с другой стороны минус 20 грн за спрыг на меньший пакет. у кого какая ситуация с "ого" сейчас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, що то УТ таке спеціально робить, розгружаючи зовнішні канали.

Хтось ребутить модеми, а хтось і не підозрює, що не доотримує свою полосу, ось і економія.

Якщо це так, то чекати нових (кращих) тарифів будемо довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи однозначно будуть, і будуть кращі, от тільки як буде з якістю то ми ще побачим...

я гадаю що все буде гаразд!, от зараз знов буде розширення портів, також думаю порадують тарифами та безлімітними пакетами... все буде чудово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какая разница как у меня модем настроен, как бридж или как роутер? спрашиваю, потому что техподдержка и местная и киевская спрашивала, а сам трохи в том баран. сказали в Киеве, что будут тестить мой канал, результата ждать 24 часа. правда не сказали, каким образом сообщат мне про результаты. будем ждать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, що то УТ таке спеціально робить, розгружаючи зовнішні канали.

а ф тарифе написано - "до Х Мбіт/с" - так что фсё чесно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какая разница как у меня модем настроен, как бридж или как роутер? спрашиваю, потому что техподдержка и местная и киевская спрашивала, а сам трохи в том баран. сказали в Киеве, что будут тестить мой канал, результата ждать 24 часа. правда не сказали, каким образом сообщат мне про результаты. будем ждать

результат їм буде складно тобі повідомити, вони ж не знають твого домашнього телефону :lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...