Перейти до змісту

Біатлон


Engineer

Рекомендовані повідомлення

Буде ще одна сьогодні гонка.

19:05 Кубок світу з біатлону 2016-2017. Перший етап. Одиночна змішана естафета
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Вітаємо жіночу збірну України з бронзовими медалями, чоловіки також достойно виступили - зайняли четверте місце.

В жінок дуже порадували Юлія Джима, яка на другому етапі з 10 місця вийшла на перше і Анастасія Меркушина - достойно боролася з найсильнішими представниками Тор збірних. Настя зовсім не програла за бронзу Соукаловій (чи Коукаловій, як її зараз називають), а стріляла дуже швидко і влучно.

http://www.biathlon.com.ua/results.php?id=2332

Тут залік в Кубку націй серед чоловічих (№7) і жіночих (№4) збірних

http://www.biathlon.com.ua/nationscup.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все дивився,ух і протащівся,мужики взагалі добре виступили 4місце це люкс! саме головне що боротьба на протязі усієї гонки,а не завал і жопа відразу, ну дуже цікаво.А жіночки то є супер, Варванець блін трішки слабо біжить,но зате сріляля добре і в принципі нормально як для початку,Джима-лялюня! немає питань,Підгрушна бляха була хвора і ще не може відійти,взагалі майже не біжить,але витерпіла(це ж піпєц тяжко),а Меркушина красавка! як стріляля! це капєц-майстер! я ушокє,але стріляла особливо останню стійку,нє ну Ви бачили?,я ще не можу відійти:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулеметник Едер, а тепер буде кулемнтниця Меркушина.:P

Також варто зазначити, що і тренерський штаб спрацював на відмінно. Правильно визначили сьогоднішній потенціал наших дівчат і правильно розставили їх по етапах. Лише одне можна було попробувати, Джиму і Меркушину поміняти місцями. Але це так, роздуми. Головне є результат, а Підгрушна ще набере форму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, mykola сказано:

Підгрушна ще набере форму.

Ага.

Хоча дивлячись на німкень - ті ще лосихи!

Наші помітно підтягнули стрільбу ,у порівнянні із минулими роками.  Реально валили ,як німі!

Хоча, можливо, погода відіграла свою роль. Було тепло і безвітряно. То не Ханти-Мансійськ минулого кубку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Dimi4 сказано:

Наші стріляли завжди добре. Це був їх козир.

Та ви шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційний сайт - із результатами усіх стрільб і гонок з 90-х років

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні в 15.10 біатлон кубок світу. ІV етап. Спринт 10км. (чол.) можна на Першому національному дивитися.

 

   
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На першому етапі потрібно було ставити будь-кого (Бондар або Бєлкіну, Підгрушна, Варвинець і Абрамова по ряду причин не могли виступити), а не Журавок (стріляла вона добре, але йшла пішки по трасі). Порадувала Валентина Семеренко, потроху набирає форму, Джима і Меркушина виступили в міру своїх сил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Юлічка бляха "дала жару"в змішаній естафеті, з трьома додатковими бігла коло, але мужикі хоч і слабеньки но виступили дуже добре, правда шкода, що в кінці втратили друге місце, але й так нормально, треті йопєль! 

 PS: в Джими тепер є все, золото, срібло і бронза :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ПІДГРУШНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Бля, я коли побачив, що вона йде четвертою після фрацуженки і чешки, то подумав, що все - знову "дерев"яна".

А тут ривок!!

І порвала ж!!!!

Це срібло нам за "золото"!!

ВІТАЮ всіх!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Збірна України з біатлону знову потрапила на п'єдестал пошани в естафетній гонці Кубку світу сезону-2016/17. Сталося це у неділю, 12 березня, на етапі у фінському Контіолахті у змішаній естафеті.

За Україну по черзі бігли Ірина Варвинець, Ольга Абрамова, Сергій Семенов і Дмитро Підручний.

 

1. Франція (0+9) - 1:11:34.5
2. Німеччина (0+10) - +11.0
3. Україна (0+6) - +27.1
4. Росія (0+10) - +47.8
5. Норвегія (3+8) - +1:15.0

 

А вчора наші лучниці також залишили скаленвстающіх з дерев'яною медаллю - http://www.champion.com.ua/shooting/2017/03/11/680435/  !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, snouden сказано:

А вчора наші лучниці також залишили скаленвстающіх з дерев'яною медаллю - http://www.champion.com.ua/shooting/2017/03/11/680435/  !

А який заголовок!
 

Українські лучниці виграли бронзу ЧЄ  перестрілявши росіянок   Чемпіон.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, snouden сказал:

Збірна України з біатлону знову потрапила на п'єдестал пошани в естафетній гонці Кубку світу сезону-2016/17. Сталося це у неділю, 12 березня, на етапі у фінському Контіолахті у змішаній естафеті.

За Україну по черзі бігли Ірина Варвинець, Ольга Абрамова, Сергій Семенов і Дмитро Підручний.

 

1. Франція (0+9) - 1:11:34.5
2. Німеччина (0+10) - +11.0
3. Україна (0+6) - +27.1
4. Росія (0+10) - +47.8
5. Норвегія (3+8) - +1:15.0

 

А вчора наші лучниці також залишили скаленвстающіх з дерев'яною медаллю - http://www.champion.com.ua/shooting/2017/03/11/680435/  !

Молодці, класно на виступили: 1-й етап - 2 місце, 2-й- 4 місце, а чоловіки майже постійно були на третьому місці і фінішували з бронзою. Дуже стабільно виступили, а це вже результат. Кращими, по стабільності, були лише французи (в німців були провальними жінояі етапи).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...

Аааа!!! вже завтра.

 
15:10 Біатлон. Кубок світу. І етап. Індивідуальна (одиночна) змішана естафета
 

 

Кароч з вас сік, гранатовий)) бо рахую то є цінна інформація :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yura-patriot сказал:

бо рахую то є цінна інформація :D:D:D

Ніфіга не цінна. Вже більше місяця в очікуванні.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, volks сказано:

Ніфіга не цінна. Вже більше місяця в очікуванні.;)

 Не утрируй;),я  впевненний, що багато простих любителів просто не знають і забули, я сам дуже великий вболівальник,але тупо забув,добре що мені батя нагадав. Кароч, пішов я за соком :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, yura-patriot сказал:

Не утрируй

Не буду. Але реально, щороку в жовтні вже починаю вивчати календар і чекати з нетерпінням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

 Але реально, щороку в жовтні вже починаю вивчати календар і чекати з нетерпінням.

Ну я скажу чесно,що прям вже календарі не вивчаю,а люблю походу вклинюватися і намагаюся дивитися всі етапи,ну бо бляха мега цікавий вид спорту після футбіка:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, yura-patriot сказал:

і намагаюся дивитися всі етапи,ну бо бляха мега цікавий вид спорту після футбіка:lol:

+1. Ще якби в будні не в робочий час бігали, то взагалі б шикардос був. Стежу ще з початку 2000-х, коли Зубрилова з Форсберг змагалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Зубрилова з Форсберг змагалися.

Ооо! а я як пам'ятаю, а потім Зубрилка перейшла до білорусів,я був у шоці! але там стільки підводних камнів,що розумію,простому вболівальнику недано зрозуміти усі обставини які там робилися:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...