Перейти до змісту

Пропоную акцію - боротьба зі штрафами.


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Такого не буває, рано чи пізно накажуть, хто б це не був!

Це так сильно нагадую фразу Жиглова "Вор должен сидеть в тюрме и он будет сидеть в тюрме". В образі "вора", прості водії(бо "гламури на колесах" побояться "тронути") А якими методами це буде реалізуватися, звісно всі знають.

ІМХО Дайте людям хоча б рік спокійного життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ha3ik - это шютк такой. Смайлик кстаті на місці :(

Всім висловившимся дякую. Завтра з 9-ти продовжимо, ато більшість видать на пиві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, вчора ми пречудово поляпали язиками, а сьогодні переходимо до конкретики - як відмазуватися.

Памятка по поведению водителя при составлении протокола за управление автомобилем по доверенности (без временного регистрационного талона))

Памятка по действиям водителя при составлении админпротокола за нарушение правл проезда пешеходных переходов.

ПАМЯТКА ПО ПОВЕДЕНИЮ ВОДИТЕЛЯ ПРИ СОСТАВЛЕНИИ АДМИНПРОТОКОЛА И ВЫНЕСЕНИЮ ПОСТАНОВЛЕНИЯ СОТРУДНИКОМ ГАИ НА МЕСТЕ.

Памятка по составлению пояснений к протоколу об административном правонарушении по делам о создании аварийной обстановки.

Памятка по составлению пояснений к протоколу об административном правонарушении о превышении скорости

Жалоба на изъятие водительского удостоверения

Текст телеграммы в суд с просьбой перенести заседание суда на другую дату.

Далі - шукайте недорогого адвоката, або вчіть кодекси самі - по цивільним або адміністративним справам стороні захисту юридична освіта не потрібна (хоч і бажана) :)

Yarchik - any comment? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, ще забув додати один документ - Правила Дорожнього Руху, щоб знати і виконувати

не баламуть народ, не створюй ілюзію "менти придрались просто так", а у мене чарівна памятка в бардачку, все парішаю

ніякі відмазки не пройдуть якщо їздиш як мудаГ. рано чи пізно відмазки скінчаться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти правил - нічого не маю, вони в цілому світі одні. Я проти всіляких невизначених моментів - знаків "дорожні роботи", де вони закінчились три роки назад, "кірпічів" де всім треба їздити, "стоянка заборонена" де всім треба стати і фіг її (стоянку) найдеш в радіусі 500 м. Але головне СИСТЕМА - під яку нас всіх заганяють і яка зроблена з чіткою і конкретною метою - накосить з нас "чорного" нала під конкретні цілі.

Але, бачу, ранувато я почав, поки більшість з тут присутніх не заплатить штраф (можливо для дохідливості - пару раз) - зря я тут по-клаві "стучу" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, бачу, ранувато я почав, поки більшість з тут присутніх не заплатить штраф (можливо для дохідливості - пару раз) - зря я тут по-клаві "стучу" :)

ну просто як в тому анекдоті - цирк в говнє, зрители в говнє а тут я в бєлом

штраф він на те і є штраф, його платить неприємно. всі рази коли мене спинили даїшники, я визнаю, я щось порушував. не рахую звичайно ті рази коли по перехвату специ в брониках і гавтоматами спиняли практично всіх.

але! я наприклад констатую що їздити стало містом набагато приємніше. їду, виставив 60 на круізі, ззаду такі всі чемні, не дудять, ніхто не рве по зустрічці. я за двома руками. ще б пару-тройку евакуаторів закупити - було в взагалі супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закривай тему. А ще краще - видали к бісу. Нема про що говорити.

Приїду - повидаляю, що зможу сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому зразу закривати? я лише виказав думку, протилежну твоїй. вибачте, що вона вам не сподобалась, але це моя думка.

хтось викаже іншу, хто ще іншу. це ж діскусія ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закривай тему. А ще краще - видали к бісу. Нема про що говорити.

Приїду - повидаляю, що зможу сам.

Закрывать её не стоит! Хотя бы из-за того что,кто-то нечитавший, через неделю начнет такуюже!

А ДАИшники "КУСТарники" переведуться только после того,когда мы масово перестаним нарушать правила.скучно им там станет, НАДЕЮСЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Целиком и полностью поддерживаю Harddriver

1. Штрафы несоразмерные с зарплатами людей

2. Взятки как брали так и берут (только морды шире становятся)

3. Не нарушать!!! Практически невозможно ---- кто не имеет машины можете даже не спорить. Кто владеет машиной не надо прикидываться и всем тут врать, что мол именно Вы "мягкий и пушистый". Ещё раз повторюся не ВРИТЕ.

4. Вопрос! Куда же это по Луцку можно поехать на круиз контроле выставленном на 60км/ч. СМЕШНО!!!!! Максимум 3км по набережной или 3км по Карпенка Карого ну и ещё разве что Рованцы. Ох и огромное расстояние чтобы кайфонуть и не держать ногу на педали газа.

Я в жизни в Луцке не включал круиз -- ;)

5. Что бабло косят на выборы ЭТО ФАКТ ---- поэтому я на них не пойду. Хватит !!!!! Каждый год выбираем.

6. То что Гайцы стоят в неположеных местах и прячются это факт. Раньше стояли и останавливали под мостом возле Варшавки. Где по правилам ДД стоять запрещено, НУ КОНЕЧНО только не им. Особенно они стоят там в дождь чтобы на черепушку вода не капала.

Сейчас как дибилы бегают с фотоаппаратами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. Вопрос! Куда же это по Луцку можно поехать на круиз контроле выставленном на 60км/ч. СМЕШНО!!!!! Максимум 3км по набережной или 3км по Карпенка Карого ну и ещё разве что Рованцы. Ох и огромное расстояние чтобы кайфонуть и не держать ногу на педали газа.

Я в жизни в Луцке не включал круиз -- ;)

Рівненська в певну пору доби.

Глушець.

Володимирська.

Інколи - Чернишевського.

Я колись теж думав, що круїз - то тільки для траси на Київ чи Київ-Одеса. Але одного разу довелося виїхати в Ковель за півтори години до суду. Як правило, на Володимир чи Ковель їду десь 110-120 (наслідок - постійні пригальмовування, обгони, розгони), а тут вирішив стати на 80 км/год (якраз 5-ту передачу автомат вмикає), і на круїз. Практично всю дорогу так і проїхав, тільки на переїздах скидав. Досить зручно. І не убаюкуєшся, і не обганяєш нікого, а спокійно, економлячи палєво, їдеш до наміченої мети :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Целиком и полностью поддерживаю Harddriver

вумнічка, бо він вже нервує без поддєржкі :)

4. Вопрос! Куда же это по Луцку можно поехать на круиз контроле выставленном на 60км/ч. СМЕШНО!!!!! Максимум 3км по набережной или 3км по Карпенка Карого ну и ещё разве что Рованцы. Ох и огромное расстояние чтобы кайфонуть и не держать ногу на педали газа.

Я в жизни в Луцке не включал круиз -- ;)

а ти спробуй :)

ясно, весь час не виїдиш з круізом, та й вмикать його можна після 40 км/год

якщо везе з свтлофорами, я умідряюсь і відродження, і соборності, і рівненську проїжати. ясно час від часу гальмую, зате кнопку повернення на круізну швидкість використовую весь час. навіть якщо лечу по тій же набережній зашвидко, на перший ж "блим-блим" жму, і відповідно воно ж швидкість скине до тих же 60

я й не казав що не порушую - але якщо я порушую, то свідомо порушую, тобто розумію, що за це може бути штраф.

ти спробуй через струмівку проїдь на круізі 60 км/год - афігєєш. тебе пообганяє все включно до маршруток. то як змінити ситуацію? через кожні 200 м класти лежачого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Штрафы несоразмерные с зарплатами людей

А какие они должны быть??? Так что б бюджету семьи немешали??? 20грн дал и отмазался???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість акції "боротьба зі штрафами" пропоную провести акцію "боротьба з порушеннями правил", і нехай менти з голоду дохнуть :)

А якщо серйозно -- намагаюсь не порушувати. Навіть гарнітурко купив (виявилось ще й дуже зручно, особливо з смартами Nokia, де ідеально працює голосовий набір без попереднього запису міток, телефон в руки взагалі не беру), і паском прив'язуюсь при їзді по місту (раніше прив'язувався тільки за містом), і швидкість не перевищую, тільки іноді на чистій-вільній дорозі їду до 70 км/год. На пішоходних переходах я завжди пропускав пішоходів, на червоне їздити звички також не мав, і завжди дуже бісило коли їздять інші. Іноді буває вимушене порушення, якщо потрібно десь зупинитись, а в нас скрізь понатикали знаків, якщо не "зупинка заборонена", то "зупинка маршрутного транспортного засобу" (останні вже через кожних 50 метрів стоять; гади, раніше ставали на кожному повороті, а зараз тільки на зупинках, але зупинок натикали на кожному повороті ;) -- ті ж яйця, тільки впрофіль).

Вцілому, я за день "накатую" порядка 100-120 км по місту, і нові штрафи підтримую цілком і повністю, обома руками "за". Головне -- щоб ДАІшники хабарів не брали, але це вже інша пісня....

P.S. Єдине, що мене не влаштовує -- швидкість руху по дорогах поза населеним пунктом. Ну погодьтесь, що їхати на BMW з мотором 2.8 л в Київ/Полтаву/Крим зі швидкістю 90 км/год -- це знущання. Це правило створювались зовсім для інших машин і для іншої інтенсивності життя, і настав час його змінити. Як на мене -- ідеальним обмеженням було б 140 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Штрафы несоразмерные с зарплатами людей

А какие они должны быть???

Соразмерными действительности. Зарплата минимальная значит 500гр, а штраф от 85минимум. На машинах ведь не только миллионеры ездят.

Так что б бюджету семьи немешали???

ДА! Чтобы и польза государству была и вреда бюджету семьи сильно не наносила.

20грн дал и отмазался???

НЕТ! Дал 200 и погнал дальше!!!!

Перескажу старый анекдот на новый лад.

Сын говорит Папе:

-- Папа штрафы подняли -- это значит ты теперь не будешь нарушать?

Папа:

-- Нет, Сынок! Значит ты будешь меньше есть!

Можно ещё добавить в этот анек колорита про ментовского сынка , который начнёт больше есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість акції "боротьба зі штрафами" пропоную провести акцію "боротьба з порушеннями правил", і нехай менти з голоду дохнуть ;)

Только что ехал на обед через Варшавку. стоит ментовский бобик не более метра от зебры, ДАЙшники "прячутся" от перехода в 15 метрах и этого нарушающего правила остановки бобика не "видят". Через 40 минут еду обратно - та-же картина! Почему им можно, а мне нет???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, згідний -- правила мають бути одні для всіх. І саме тому в таких випадках треба тупо фотографувати такі неподобства і писати скарги "куди слід", так як Yarchik писав про маршрутчика. Чим більше таких скарг, тим більша вірогідність, що будуть прийматись якісь міри. Колись мєнт псіханув і давав моєму брату пачку протоколів, щоб брат йому виписав штраф, бо мєнт брата спинив, а в самого машина стояла на дорозі з одностороннім рухом, але в напрямку проти руху. От брат і доколупався... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, згідний -- правила мають бути одні для всіх. І саме тому в таких випадках треба тупо фотографувати такі неподобства і писати скарги "куди слід", так як Yarchik писав про маршрутчика. Чим більше таких скарг, тим більша вірогідність, що будуть прийматись якісь міри. Колись мєнт псіханув і давав моєму брату пачку протоколів, щоб брат йому виписав штраф, бо мєнт брата спинив, а в самого машина стояла на дорозі з одностороннім рухом, але в напрямку проти руху. От брат і доколупався... ;)

Там негде остановится чтоб не нарушить, а на ходу - ни-ни

а про неподобства - сюда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант заїхати в ювант, там 15 хв безкоштовно, вийти сфоткати бобіка на фоні даі. Скоро бачу буду я свого кенона возити в машині.

До речі, ще не бачив ні одного даішника з ремнем безпеки... Може і їх з фотіка, тільки бажано щоб пасажир був справа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ще не бачив ні одного даішника з ремнем безпеки... Може і їх з фотіка, тільки бажано щоб пасажир був справа...

есть какая-то группа водителей, которым можно не пристегиваться

может ГАИ попадает в эту категорию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я пам'ятаю, то тільки під час виконання оперативних завдань. Треба глянути, як доберусь до правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соразмерными действительности. Зарплата минимальная значит 500гр, а штраф от 85минимум. На машинах ведь не только миллионеры ездят.

С зарплатой в 500грн. ,водителей наверно вообще НЕТУ.

Что б заправиться, (мне по крайней мере) нужно 30-50 грн в день,умножаем на 20 - 25(месяц) ,получаем сумму минимум 600грн(в месяц). Как с минимальной зарплатой вообще кудато ухать можно,я себе не представляю,ну а если на бензин не хватает,то и нарушать неполучиться!

Ну допустим заправиться он из своих кровных,на 50-100грн в месяц.Проедит он на них максимум 200-300 км ЗА МЕСЯЦ.И если он за этот километраж ещё и умудриться нарушить,то ПРАВА ему ТОЧНО НЕНУЖНЫ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ще не бачив ні одного даішника з ремнем безпеки... Може і їх з фотіка, тільки бажано щоб пасажир був справа...

есть какая-то группа водителей, которым можно не пристегиваться

может ГАИ попадает в эту категорию?

Ось що пише в правилах:

2.3. Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний:

в) на автомобілях, обладнаних засобами пасивної безпеки (підголовники, ремені безпеки), користуватися ними і не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки. Дозволяється не пристібатися особі, яка навчає водінню, якщо за кермом учень, а в населених пунктах, крім того, водіям-інвалідам, водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів і таксі;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соразмерными действительности. Зарплата минимальная значит 500гр, а штраф от 85минимум. На машинах ведь не только миллионеры ездят.

С зарплатой в 500грн. ,водителей наверно вообще НЕТУ.

Что б заправиться, (мне по крайней мере) нужно 30-50 грн в день,умножаем на 20 - 25(месяц) ,получаем сумму минимум 600грн(в месяц). Как с минимальной зарплатой вообще кудато ухать можно,я себе не представляю,ну а если на бензин не хватает,то и нарушать неполучиться!

Ну допустим заправиться он из своих кровных,на 50-100грн в месяц.Проедит он на них максимум 200-300 км ЗА МЕСЯЦ.И если он за этот километраж ещё и умудриться нарушить,то ПРАВА ему ТОЧНО НЕНУЖНЫ!!!

Водителей с зарплатой 500 может и нет, но есть автолюбители, которые например ездят 3 раза в месяц на дачу, на своей старенькой Таврии. Понимаю что это корыто, но что ж поделать не всем же дано на Майбахах рассекать. Так вот и для них закон ЕДИН. И что значит штраф от 50 до 85 ну например за ремень безопасности. Это как трактовать нарушение???

Я не пристегнулся значит 85гр, а другой водитель "почти" не пристегнулся поэтому с него 50, а третий пристегнулся но не совсем поэтому с него 65. Это что-то навроде "чуть чуть беременная"--- тоесть беременная но несовсем :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...