Перейти до змісту

Пропоную акцію - боротьба зі штрафами.


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Всі думаю згідні, що платити звірячі штрафи - нонсенс. Тому інспектору будуть давати 100 грн. за дрібне правопорушення, і мінімум 200 за грубе (світлофор, "під знак", зустрічна)

Ні для кого не секрет, що з цієї сумми половина йде в карман інспектору - половина - його шефу, який їх також переполовинює.

А на вершині цієї піраміни хто? Правильно - Юґа - Теґмінатор.

А на носу - вибори. 

Пропоную акцію: Луценку на вибори - дулю!  

Реалізація - для того, щоб нові штрафи набули повної юридичної легітимності необхідно змінити близько 50-ти законів і підзаконних актів, що малоімовірно при непрацюючій Раді і тотальному бардаку.

Тому можна (і потрібно) підводити "бидло в погонах" під монастир при складенні протоколу, потім  йти з ним в суди, благо тепер  є  своя копія, тягнути туди свідків любими бубликами і наполегливо добиватися своїх прав.  "Не виновен", як кажуть в амерських судах :lol:

Та й взагалі, краще я віддам 500 грн. адвокату, ніж ті-ж самі гроші підуть на прокорм злочинній банді при владі :D

Перед опублікуванням на массових  інтернет-ресурсах хочу обкатати її тут, де всі всіх знають.  Так що будь-ласка - висловлюйте свої думки, критикуйте, доповнюйте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

І Ти хочеш сказати що Ти доб"єшся того що відмінять таких грошовий потік у кармани? Ууууу.....

Хоч мене і самого оштрафували вже на 300 грн, я все рівно ЗА такі штрафи. Їджу я кожень день і багато, скажу чесно - їздити стало набагато легше! Особисто я підримую нові штрафи, але це такі закони потрібно приймати не сьогодні, в час економічної кризи. От мені наприклад, з лютого місяця, якщо ситуація не розрулиться, а вона не розрулиться, зрізають з/п на половину. І виходить, нарушив 1 раз - заплатив штраф, заплатив за квартиру і інет і з/п немає! Вивод: не порушувати ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто не порушую. А якщо і доводиться, то роблю це так, щоб мені в спину не сигналили.

Питання не в безпеці, а в тому, що "канхвєтка" занадто солодка для не обтяженого моральними принципами рагуля, що приїхав з Полісся :D

Тай дороги - в ямах, немає пристойної розмітки (подекуди взагалі її нема), а заборонні знаки на 90% розставлені як рибалки - сітки.

Але головне - ЗВІДКИ ТАКІ ГРОШІ !?! Це що, як я раз яму через подвійну об"їду - то переходити на кефір з булочкою на місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й взагалі, краще я віддам 500 грн. адвокату, ніж ті-ж самі гроші підуть на прокорм злочинній банді при владі

А,не так давно кричали : "Разом нас багато"

Два плюса,как минимум есть:

1.На дарогах легче стало ездить,согласен на все 100% .

2.На перевыборы ужэ собрано,за первые две недели, 30 милионов ГРН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, років так з 8-10 назад, я наблюдав в центрі міста таку картину: на зипунці біля ЦУМ-а як завжди повно маршруток... Карочє, тролейбусу небуло місця для зупинки і він зупинився висаджувати пасажирів на лівій полосі. Взаді нього зупинилась Польська міліцейська машина! Зверни увагу, він не поїхав на зустрічну смугу, а зачекав поки тролейбус поїде.

Так значить можна не порушувати ПДР? Ямка перед тобою? Згіден, у нас це буває. Був у мене і такий випадок. На ківерцівській, я об"їжав люк і вискочив не на свою полосу. Мене зупинили, я їх вислухав, вони написали мені протокол, а потім я спитав у інспектора чи бачив він що на дорозі відкритий люк. Він відповів що так. Я сміявся не своїм сміхом... Потім вийшов шеф з машини і почав з ними сваритись. Я написав в протоколі чому нарушив і ми роз"їхались. З того часу протокол до мене прийшов...

Як казав Шура: вспоменаем в какой стране живем и перестаем удивлятся!

Нехай собі інші порушують, нехай їздять на червоне світло, повір мені, долітаються вони. Один вже долітався...

Саме головне не порушуй і живи собі спокійно!

Як би Ти не кричав, все рівно управи на них не знайдеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Тібя посодют, а ти не воруй" і "моя хата скраю" так?

А те, що крайня хата горить першою, чув?

І взагалі, якщо ми будемо сидіти тихо і "розставляти булкі" кожному першому зустрічному - ким ми будемо? Правильно - затурканим бидлом і лохами. Вічно. :D (нічого особистого, ок? :lol:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот кричали ми Ющенко, Ющенко! Прогулювали пари, хто уроки, хто роботи, кого за це звільняли! Країна стояла 2 неділі!!! А млін толку з того? Прийшло те... до влади і жує соплі. Я Тобі скажу одне, за що б я дійсно влаштував би демонстрацію, так за те щоб хтось наподобії Гітлера вернувся до влади. Зупинив поїзд, перевірив білети. Хто без білету - розстреляв. Через місяць порядок в країні.

Таж ситуація із тими хто їде на червоне, бере хабарі і т.д.

Я все життя говорив що добре що наші виграли 2-гу світову, тепер я починаю задумуватись над цим питанням. А чи дійсно це краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рах. WW2 питання таки риторичне :D

Порядок може і з"явиться, подекуди, але штрафи, на радість мінтам залишаться.

До-речі вчора спостерігав картинку - "штрафи в дії". Стою біля Там-Таму, ввечері, на світлофорі на червоний. І справа пролітає джип-мерседес. Десь кілометрів 80-90 йшов, навіть не приторможував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила остались,теже!!!

Только штрафы подняли.Чего ж ты раньше не подымал АКЦИИ против ПДД???

Наверно потому что денег хватало что б НАРУШИТЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1.

почему возмущения не по поводу штрафов как таковых, а именно против суммы?

Як казав Шура: вспоменаем в какой стране живем и перестаем удивлятся!

я? B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так за те щоб хтось наподобії Гітлера вернувся до влади.

ЮЛЯ,помоему самый кондидат на Гителра!!! ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила остались,теже!!!

Только штрафы подняли.Чего ж ты раньше не подымал АКЦИИ против ПДД???

Наверно потому что денег хватало что б НАРУШИТЬ!!!

І раніше спілкування з інспектором забирало уйму часу і нервових клітин. А зараз іще і грошей. 

Прошу зважити на той факт, що до штрафів дрібні порушення на кшалт "не пристібнувся" не розглядались судами, а інспектора, що їх виписав піднімали на глум свої-ж коллеги. А зараз так не буде. Будете пристібатись, як малі діти, хоча в місті це непотрібно - тут немає таких швидкостей, щоб "піти в переворот" від необачного руху кермом. А від розбитого об баранку лоба ремінь не спасає, отакот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я?
Ви шановний, Ви: клац
ЮЛЯ,помоему самый кондидат на Гителра!!! ?

Особисто Тебе, майдан-2004 так нічого і ненавчив. Корито теж, тільки свині до нього інші приходять (с)

Harddriver, якщо не маєш бажання платит 50-85 грн, то пристібатиси і Ти будеш.

А на рахунок ремня в місті, це спорне питання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НО РЕЗУЛЬТАТ ТА ЕСТЬ!!! ПОСМАТРИ В ТЕМУ "СЕГОДНЕШНЯЯ ОЧЕРЕДНАЯ ДТП"

сорри за caps-lock.

правильным водителям это наоборот в радость.

неумешь ездить - неездь,или плати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехочеш платить денег - не обганяй по встречке, через 2 сплошных, без прав, на машине с купленым техосмотром, бухим....

или нравится когда бардак на дороге?

АСЬ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майдан-2004 так нічого і ненавчив. Корито теж, тільки свині до нього інші приходять (с)

Я и неизучал его B) ,я прикрасно понимал,что мне некто не принесет "мешок с ЩАСТЬЕМ". А вот после,я в Юле увидел именно то что ты называешь "Гитлер",но это ужэ другая тема,Политика поэтому прикращаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бардак не нравиться, хоч я по-духу і лібераліст. Але - читай пост #3 - нас мали і матимуть. Вводите астрономічні штрафи - вводьте відеокамери в патрульних машинах як в USA, та примусову стерилізацію хабарників B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви шановний, Ви: клац

да я понял, но все-таки есть существенные отличия B)

ну а по теме:

лучшая борба со штрафами - езда по правилам (ПДД, а так же правилам приличия)

а "иметь" нарушителей надо.

и положительный результат новых штрафов я ощущаю каждый день

ул. Сагайдачного в Киеве (соединяет Контрактовую и Почтовую площади) не содержит ни одной припаркованой у бровки машины. в итоге - едем по двум полосам туда и обратно. едем, а не толкаемся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-правилам їздить кажеш? Тількі одне маленьке "но" - ці правила пишем не ми.

говорив вчора з фермером-хліборобом, так він каже що даішніки чергували на дорогах між полями, навіть якщо треба було просто переїхати в поперек через дорогу з поля на поле - збираючи хліб!!!! - збиваючи по 200-зоо гривен!!! якщо в комбайнера не було грошей - зупиняли комбайн і казали нам пох е що осипається хліб чи завтра буде дощ...

що виробляють дайці???

...дозвіл брати треба було в областному управлінні, дозвіл по прайсу вартував 1500 - умисно затягували задля того щоб з переплатою брали - і все рівно затягувалось - дозвіл видавався на три дні.

дайці збивали 200-300 грн.

в києві з водіії війсно брали стільки як ти сказав - але тоді й офіційні штрафи були менші.

зараз і водіям штрафи зросли - то й хабарів беруть більше -

а за відсутність дозволу комбайн зупиняли і мали ставити на штрафплощадку до розрахунку з державою - а це не стільки гроші як час - жнива ж.

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,203986104

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені чомусь нові штрафи, нагадують сьогоднішню "звіроподобну" адаптацію Болонського навчального процесу :) . Ідею цікава :) , але не для наших реалії B) (і наших гайців).

------------

Ці штафи, це тільки початок..., початок чогось маштабнішого, агресивнішого по відношеню до нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, лишній раз доказує шо нєфіг порушувати ПДР. Ти но спитай скільки ті комбайнери здирають грошей з простих людей, котрим змолотити потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-правилам їздить кажеш? Тількі одне маленьке "но" - ці правила пишем не ми.
говорив вчора з фермером-хліборобом, так він каже що даішніки чергували на дорогах між полями, навіть якщо треба було просто переїхати в поперек через дорогу з поля на поле - збираючи хліб!!!! - збиваючи по 200-зоо гривен!!! якщо в комбайнера не було грошей - зупиняли комбайн і казали нам пох е що осипається хліб чи завтра буде дощ...

що виробляють дайці???

...дозвіл брати треба було в областному управлінні, дозвіл по прайсу вартував 1500 - умисно затягували задля того щоб з переплатою брали - і все рівно затягувалось - дозвіл видавався на три дні.

дайці збивали 200-300 грн.

в києві з водіії війсно брали стільки як ти сказав - але тоді й офіційні штрафи були менші.

зараз і водіям штрафи зросли - то й хабарів беруть більше -

а за відсутність дозволу комбайн зупиняли і мали ставити на штрафплощадку до розрахунку з державою - а це не стільки гроші як час - жнива ж.

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,203986104

Это ужэ канешно,с их стороны перебор,но как говорят :"в семье не без урода".

Я так понял,ты не про себя говоришь,ты просто хочишь защитить комбайнера от подлых ГАИшников,с того нада было и начинать.

Тагада поддержую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, лишній раз доказує шо нєфіг порушувати ПДР. Ти но спитай скільки ті комбайнери здирають грошей з простих людей, котрим змолотити потрібно!

--------------------

Бабло побеждает зло!

Ha3ik - а ти не мєнт, случаєм? Давай, калісь, тут всє сваі :angry:

BTW бабло (а особливо велике) - воно і є зло. В наших руках.

2 Egoist - я всіх хочу захистити. І хочу жити в країні, яка не дратуватиме тебе всім, бо все - через Ж-О. Тільки Сui prodest? (кому выгодно?) ага. І ще - "хочу бути народом" (с) Ярчик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую трошки підкоректувати, з Вашого, шановні, дозволу. Отже, боремся зі штрафами, але в тому випадку, якщо інспектор явно хоче його вам "пришити", або внаглу здерти бабло, як хабар, за то, що ви і близько не порушували. Так?? Якщо я правий - то я "за!" на всі 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за мєнта атвєтішь!

Ну цікавий нород... Хоче жити в своє задоволення і бути не наказаним. Такого не буває, рано чи пізно накажуть, хто б це не був!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...