Перейти до змісту

Валютний ринок, Луцьк і не тільки


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Пропоную тему про валютний ринок Луцька. Щоб не створювати нові кожного разу, пропоную всім писати тут про всі події пов’язані з курсом долара, євро і особливості їх придбання.

Якщо до цього приєднаються деякі представники банківських кіл, будемо мати гарну картину :)

Це було б досить зручно для простих смертних, адже в багатьох є кредити в доларах, та і з постачальниками часто доводиться розрахуватися в прив’язці до долара....

От наприклад, станом на сьогодні:

Долар купити в Луцьку дуже складно. Точно знаю що продає ОТП банк до 500 доларів на руки, але з комісією і курс реально виходить 6,09 десь.

На "чорному ринку" десь 6,20 :)

Інші банки продають тільки на погашення кредитів. Хто щось знає нове, маякуйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 729
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

у валютчиків починається лафа,банки ввели/вводять комісію на обмінні операції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того що комісію вводять, то ще й не продають.

Сьогодні побігали в центрі по банках, і були вимушені йти до ЦУМа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте поділимось місцями де реально і по вигідному курсу можна купити долар??

Я, наприклад, досить успішно купував і по нормальному курсу в Ощадбанку що біля магазину "Казанова" що на Клима Савура

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли купував? В Ощадбанку реально ще не шукав ;)

Вчора долари були лише в ОТП. Сьогодні нема, можете не йти, продають тільки на погашення кредитів. Те саме Укрсиб

Курс мінял вроді 6,30, хто знатиме новини оновлюйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора отп давав 500 уїв на рило по 6,08, сьогодні такого мабуть не буде.

Настав рай для валютчиків. в банках доларів не має, а у валютчиків скільки хош і коли хош )))

ситуацію на сьогодні ще не знаю, але думаю вона тяжка, бо навіть на сайті говерли нічого не має, але так як вчора на міжбанку долар піднявся, то думаю курс більший ніж вчорашній в 6,35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За деякими даними курс зранку був 6,30 без змін...

http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2008/11/19/143692 - сьогодні Нацбанк виходить на ринок, буде аукціон. Що цікаво, всі банки готові купляти валюту по максимальній ціні - 6,0. Тобто, хто скаже 5,99 - той попаде в чергу останнім...

Так що думаю завтра долари будуть, по 6,10-6,15 в деяких банках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За деякими даними курс зранку був 6,30 без змін...

http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2008/11/19/143692 - сьогодні Нацбанк виходить на ринок, буде аукціон. Що цікаво, всі банки готові купляти валюту по максимальній ціні - 6,0. Тобто, хто скаже 5,99 - той попаде в чергу останнім...

Так що думаю завтра долари будуть, по 6,10-6,15 в деяких банках

цікаво що з того вийде?

нацбанк прогнозує що долар коштуватиме 7 грн. Так що декілька днів і він буде 7 ))) така моя думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нацбанк прогнозує що долар коштуватиме 7 грн. Так що декілька днів і він буде 7 ))) така моя думка

7 то полюбому будет, только где ты прочитал что НацБанк прогнозуе, не вводи людей в заблуждение если ты про то что Кабмин типа прогнозирует 7 на 2009 год, то сегодня Пензеник уже опроверг.

Так що думаю завтра долари будуть, по 6,10-6,15 в деяких банках

+ % за РКО :ohmy: В итоге выйдем на тот же курс что и менялы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО 3-тий зуб точно дойдет до 7.5 к субботе, во вторник думаю будет откат и думаю дойдем до 6.3-6.5 за недельку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где ты прочитал что НацБанк прогнозуе, не вводи людей в заблуждение если ты про то что Кабмин типа прогнозирует 7 на 2009 год, то сегодня Пензеник уже опроверг.

халепа памілівся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля цума в валютчиків оф відповідь нема, але якшо сильно треба то до 1000 можна дістати по 7.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7,50 )))

жесть

на мою думку це вже занадто.

валютчики користаються панікою. а через тиждень долар знову впаде до 6,20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але то буде за тиждень, а до того тре десь той доляр куплять шоб розраховуватись з постачальниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паніка відміняється

На межбанке подешевел доллар

http://news.bigmir.net/business/71106/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

совершенно верно. но в свободной продаже нет даже с комиссиями.. мне буквально час назад надо было закинуть двадцатку на visa internet - кассир ПБ категорически отказался продавать, сказал что продажа только для погашения валютных кредитов и курс с комиссией 4% составляет 6.21. возле каждой кассы висит обьяснение по поводу невероятной заботы о клиентах при помощи ограниченного распределения валюты :D

кстати, перевод вполне успешно сделал дома через приват24, правда курс получится повыше, но и не 7.5 :

Сумма 10.0 USD (десять дол. 0 цен.)

Сумма 59.6 UAH (пятьдесят девять грн. 60 коп.)

Дата 19.11.2008

Комиссия 4.77 UAH

ИТОГО 64.37 UAH

то есть 4% за обмен и 4% за "сервис"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без паніки - просто йде еффект "20 числа", коли багато підприємств здійснюють різні фіскальні проплати і йде масове погашення кредитів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Настав рай для валютчиків. в банках доларів не має, а у валютчиків скільки хош і коли хош )))

У валютчикі теж нала не густо на кармані,вони ж переважно з обмінників харчувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой ли?

Крупные валютчики в день оперируют суммами, превышающими месячный объем обменника. Правильнее сказать - они кормятся в банках. И естественно, не по официальному курсу. День-два назад один из таких при мне в телефонном режиме выяснял вопрос покупки 100 000 у.е. по курсу 5.99 (при оффкурсе 5,86) и, получив отказ, положил трубку и сказал: будет расти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте виручать один одного. Комусь потрібно продать, а комусь потрібно купити - от і питання, для чого ті посередники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і кому треба продать? майкуйте, я перший в черзі ;) Біля Цума долар появився ввечері по курсу 7,0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...