Перейти до змісту

Валютний ринок, Луцьк і не тільки


kudrom

Рекомендовані повідомлення

скажіть реальний курс, включно з комісією, бо я можу і по 5 продавати, з комісією 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 729
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

6,84 и 6,67 - не могут быть курсами без комиссии.

курс без комиссии у всех как один: 6,264 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16% комісія за продаж, теж приват

за продаж банку чи купівлю в банка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть реальний курс, включно з комісією, бо я можу і по 5 продавати, з комісією 100%

приват з комісією 6,67, без комісії 6,2640 комісія по моїм розрахункам 6,4997%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16% комісія за продаж, теж приват

нема такого поняття, як комісія за продаж, за таке НБУ швидко взув би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національний банк України (НБУ) на сьогодні, 25 листопада, встановив офіційний курс гривні до американського долара на рівні 6,29 грн за долар. Це максимальне падіння курсу гривні до долара за увесь час її існування.

Офіційний курс гривні до євро на сьогодні склав 8,04 грн за євро.

кредити + ціни задавлять людей, якщо ситуація не зміниться... (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не впізнаю наш Нацбанк, його просто кидає з сторони в сторону. Такого раніше не було, ну були локальні помилки, але ж в 2004, коли була Помаранчева Революція, вдалося заспокоїти банківську систему і тримати гривню, а зараз якийсь дурдом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не впізнаю наш Нацбанк, його просто кидає з сторони в сторону. Такого раніше не було, ну були локальні помилки, але ж в 2004, коли була Помаранчева Революція, вдалося заспокоїти банківську систему і тримати гривню, а зараз якийсь дурдом

В 2004 небыло мирового кризиса :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але коли блокували розрахунки з західної України на східну, це ж взагалі форс-мажор! Населення не знало взагалі що з країною буде, і при цьому не допустили паніки, завдяки Яценюку. Це зараз здається, що все так просто, а висіло все на волосинці реально.

Так що ситуація досить таки підглягає порівнянню, зараз Нацбанк просто тупить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз Нацбанк просто тупить.

сейчас просто проявляется уровень профессионализма руководства нашей страны...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз Нацбанк просто тупить.

нє,він не тупить,а просто тупо дає "лігархам" накосить з людей бабла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз Нацбанк просто тупить.

сейчас просто проявляется уровень профессионализма руководства нашей страны...

иничо он не тупит, просто нечем "крыть" :friday:

он лопнет если будет пытатся искуственно удерживать курс

любит у нас ФФёдорович выезжать на проблемах народа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто-то из верхушки, владея инсайдом, очень красиво, а главное очень много, зарабатывает на колебаниях курса... и имели они всех нас в одном месте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, куди, крім валюти, можна вкласти свої заощадження щоб не пролетіти на падінні гривні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже говорилося про це, в золото, нафту, нерухомість

ціна на нафту падає, нерухомість обесцінюється, будівництво заморожується...

золото поки росте, але і ньому довіряти я на 100% не став би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже говорилося про це, в золото, нафту, нерухомість

Золото - незнаю, большой зазор между покупкой и продажей + если действительно кризис будут покупать как лом, хотя ...

Нафта - даже незнаю как в нее вложить, да и зачем это дело, нефть сейчас 50 дол за барель, а если будет кризис то и спроса не будет значит и цена меньше

Недвижимость - очень сомневаюсь, опять таки денег у народа не будет, кредитов давать не удут, спроса не будет, цена сильно упадет.

ИМХО:

1. В доляр, т.к. крепче америкосовской валюты нет, но уже поздно мало ли что будет может пойти и туда и туда, если бы раньше при курсе 5 то было бы нормально в нем остатся, а сейчас дорого.

2. В развитие своего бизнеса, расширения, диверсификации. Надо вообще открыть паралельноу ветку, если в одном прогоришь чтобы остаться на плаву. Но это все на словах, а на деле это не так легко найти свою нишу и рынок сбыта тем более во время кризиса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже говорилося про це, в золото, нафту, нерухомість

в нафту і нерухомість небачу сенсу, оскільки вони дешевшають з кожним днем!!!

щодо нафти: з ситуацією у світі, коли ціна на неї побила 5-ти річний рекорд по своїй дешевості і з зменшенням кількості авто на наших дорогах (через кілька вагомих факторів як нові штрафи, скорочення працівників і т.д) попит на пальне зменшився, відповідно пропозиція бере вверх - з економіки випливає, що ціна на нього не повина рости, тому сумніви щодо такого вкладу величезні.

нерухомість - побудували більше, ніж народ може купувати - з того самого закону попиту і пропозиції випливає - ціна падає і буде далі падати, доцільності такого вкладу також небачу...

а якщо враховувати прогнозований вихід банків на ринок з проблемними кредитами як на авто так і на нерухомість - то взагалі такі вклади принесуть максимальні збитки... а не збереження капіталу.

щодо золота - де купувати і кому пізніше продати незнаю, тому писать нічого не буду!!! але логіка є, оскільки воно дорощає разом з валютою.. але чи купить продать можна буде на вигідних умовах - невідомо... якщо хтось вкладає в нього чи ще в щось - пишіть!!!

оскільки валюту купити в Луцьку та ще й на нормальних умовах важко - потрібно шукати інші варіанти для вкладу.

не радує ситуація з депозитами - якщо термін закінчується - банк його або автоматично продовжує, або видає в гривнях.. нічого кращого не пропонують, прикриваючись дефіцитом валюти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дехто з банкірів говорить, що накраще вкладати, як не дивно, в депозитні рахунки в іноземній валюті!!!

плюсом таких вкладів є те, що банки створили ряд умов для залучення грошей - відсотковими ставками..

+ перерахунок коштів в грн. на рахунок в іноз. валюту відбувається без комісій, по курсу банку... але виникає ризик, навіяний панікою...

які думки з цього поводу??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дехто з банкірів говорить, що накраще вкладати, як не дивно, в депозитні рахунки в іноземній валюті!!!

плюсом таких вкладів є те, що банки створили ряд умов для залучення грошей - відсотковими ставками..

+ перерахунок коштів в грн. на рахунок в іноз. валюту відбувається без комісій, по курсу банку... але виникає ризик, навіяний панікою...

які думки з цього поводу??

Читали на финанс уа, там один челове выдвигал гипотезу/слухи что НБУ переведет все валютные вклады в гривну. И вообще в такой момент банкам я бы не доверял, даже если бы и сам там работал, если что фиг забереш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читали на финанс уа, там один челове выдвигал гипотезу/слухи что НБУ переведет все валютные вклады в гривну. И вообще в такой момент банкам я бы не доверял, даже если бы и сам там работал, если что фиг забереш.

тупо всім забити болт на банки і забрати все бабло з рахунків - не вихід - якщо рухне банківська система то хвиля банкрутства влупить по нас так, що і заощадження в валюті не спасуть..)) а з кожним зняттям готівки, ми наближаємся до цього.

відповідно сьогоднішній завищений курс та дефіцит валюти - результат саме паніки народу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...