Перейти до змісту

Роспуск ВР


difoto

Рекомендовані повідомлення

расшевелить болото

я голосую за коммунистов в этот раз, голосовал бы за ветренко, но не уверен, что она пройдет

Тю, це я вже читала. Комуністи в тому болоті виконують роль трясовини.

Ага, наша Ната защитит от НАТО! :)

Я вас за Тягнибока питаю!

тягнибок вчера по аверсам интервью давал, если интересно, надо было слушать, пересказывать нема настроения.

ветренко=тягныбок, две стороны одной медали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Оскільки на цих виборах голосувати - змісту не має. Оскільки скільки не голосуй, а партійні списки не змінюються, піду на вибори з маркером, або з набором кольорових олівців. А потім на борді конкурс зробим на кращий малюнок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, Тягнибок має хороші шанси. Результат останніх виборів зневірив електорат, типу "що дав мені мій голос за БЮТ, НУНС?". А Свобода це приблизно та сама ідея, тільки боялись за них голосувати бо не пройдуть "як же я крутий пєрєц не проголосую за вєрняк?", а на фоні цієї зневіри можна і щось новеньке спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на фоні цієї зневіри можна і щось новеньке спробувати.

я ще на минулих спробував і не розчарувався, навіть не зважаючи на те що не пройшли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори 2008..тому що це круто.для нас))..(то жарт). Буду голосувати вперше в житті а за кого ото вже питання. Щось нового хочеться, а малювати не буду....голосуєм за непрохідних щоб великим не було повадно. :)

Тепер треба організувати масову розсилку та залучити людей до флешмобу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може бути, але те що ідея ті "що великі були в минулому скликанні-тупоголові і ні на що не здатні,що і показали(ще підігріті сварками з Президентом)" буде основною то точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це можна охарактеризувати одною фразою, російського класика - "Маразм крепчает"

Тай вибір в нас всіх один, спалити парламент. Але ж красти будуть далі, поки є, що красти. Але коли не стане, що "прихватизовувати" тоді почнуть думати трішки маштабніше і перспективніше, в світовому маштабі. (Коли мама, чи тато перестає давати свому синочку гроші, тоді він сам після не великого скавучання починає шукати собі роботу, а так нащо йому працьовати, мама і тато є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto +1 За міцний, стабільний, український маразм. Так приємно, що є люди, які від цього отримують задоволення.

Так тримай далі, ручна дрезіна україну не підведе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас за Тягнибока питаю!

Структура Тягнибока на протязі свого становленн хворіла тими самими болячками що і БЮТ чи НУНС.

Там так само проходили розколи. Так само люди не ділили ту крихту яку виборювали на виборах.

Голосувати за лозунги це на мій погляд маразм (накшталт того як старше покоління голосує за світле комуністичне майбутнє).

Потрібно проголосувати за ту політичну силу яка не повторить помилок колишніх скликань.

Просто треба тверезо проаналізувати і співставити всі за і проти, незважаючи на кольори прапорців та бруд який польється з медійних джерел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на фоні цієї зневіри можна і щось новеньке спробувати.

я ще на минулих спробував і не розчарувався, навіть не зважаючи на те що не пройшли

Тому і не розчарувався, бо не пройшли  :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас за Тягнибока питаю!

Соррі справи, був в оффлайні.

Отже. Українці, хоть і міцна нація, але напрочуд спокійна. Мої коллеги з Польщі відверто дивувалися, чому їх не б'ють, бачучи елітні забудови можновладців, та "червоних директорів" які навіть не ховають свої прибутки на фоні  сміхотворного рівня життя "маленьких українців" і загального бардака  (соррі, заговорив "штампами", але по іншому не скажеш)

Я - за люстрацію (чистку) влади, і багато чого іншого в програмі .

Взагалі, я патріот і радикал,  голосую серцем (с) :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аригато, Президент-сан!

Учитывая что выборы назначены на 7 декабря, учитывая, что в районах: по спискам выборов нихрена не сделано, техники нет и ваабще полная жопа; буду приятно удивлен если успеют напечатать бюлетни.

З.Ы. ми пАвинні всІ раОм.....

Я - за люстрацію (чистку) влади, і багато чого іншого в програмі .

а судьи кто? за давностию лет....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне лично близка европейская модель демократии .. как во франциях - первая революция - всех под нож - квазитоталитарный режим, вторая революция - всех под нож ... и уже потом демократия с человеческим лицом... но у нас мне кажется етого не получится ... привыкли мы уже ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне лично близка европейская модель демократии .. как во франциях - первая революция - всех под нож - квазитоталитарный режим, вторая революция - всех под нож ... и уже потом демократия с человеческим лицом... но у нас мне кажется етого не получится ... привыкли мы уже ...

да вы, гуманист, батенька....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що зараз судити цей крок з погляду ІСТОРІЇ не варто.

Якщо так подивитись то можливо президент правий. Час покаже.

Учитывая что выборы назначены на 7 декабря

Хто сказав?!

Я ще про дату виборів нічого не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сказав?!

Я ще про дату виборів нічого не чув.

туд

Хотя даже если дадут и 90 дней - суть не изменится, страна не готова, хотя это наше обычное состояние.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Догори ногами все! Навіть прапор України (див. фото).

post-2742-1223538038.jpg

Закон як дишло... Певно найдуться ті, які скажуть, що в Конституції не прописано яка смуга перша  ;)

Бум барахтатись як жаби в глечику, тобіш вибирати доти, поки не навчимось вибирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Догори ногами все! Навіть прапор України (див. фото).

В штатах флаг перевертають догори дригом, коли в країні Ж-ПА.Мабуть Ющенку дружина підказала так прапор повісити. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бум барахтатись як жаби в глечику, тобіш вибирати доти, поки не навчимось вибирати.

выбора нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бют хоче подати в суд на Ющенка. Що само собою затягне процес ще на декілька місяців. В країні і так з економікою проблем вистачає, йдуть скорочення як виробництва так і робочої сили. А тут на тобі ше перевибори.

І як сказали в новинах шанси в нато вступити, на фоні наших подій, також мізерні, а потім нас ніхто не прийме. Коли вже буде та стабільність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як сказали в новинах шанси в нато вступити, на фоні наших подій, також мізерні, а потім нас ніхто не прийме.

ну хоть один пазитифф. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається в Тягнибокові одна важлива деталь: він як говорив 15 років тому, що у нас агентура Москви, так і зараз говорить, тобто людина своїх поглядів не змінює вже 15 років. З багатьма, якщо не з більшістю його поглядів, я не згідний, як наприклад вселенське звинувачення Москви у всіх бідах, проблема страшніша, звинувачувати потрібно наших можновладців, яких весь світ сприймає так само серйозно, як і повій. Вже всі виробили однакову риторику з нашими дипломатами - в усьому погоджуватись, все обіцяти і нічого не робити. Тобто нарешті світ розкусив нашу сволоту і грається за її ж правилами. В нас є купа козирів, газотранспортна система, купа власного газу в Чорному морі (якщо його ще не приватизували за копійки олігархи-патріоти), який якщо почати видобувати то вся Азія з її газиками просто ховається в дуп... і ще багато чого. Але раз наші народні не змогли цим скористатись для нашого блага, значить скористались для власного. Я відмовляюсь спонсорувати на виборах своїм голосуванням мільярдерів будь-якого блоку. І Свобода тут мені імпонує найбільше, шкода що дуже цікавий проект Пора зарубався примітивами типу Каськіва, а все виглядало дуже прогресивно.

Знаю багато хлопаків з Свободи, їх погляди мені імпонують. Якщо голосуватиму, то тільки за них. Пофіг, хто їхні біл-борди спонсорує. (БЮТ вже зажерся).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо голосую, то за Тягнибока, хоч як це не смішно...

Я тож за Тягнибока, що-б там юлька не пінилась про "низький прохідний бар'єр"

Ви не одні... ;)

нас багато... :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...