Перейти до змісту

Роспуск ВР


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а я теж швидше всього за "Свободу" буду, треба трохи якогось радикалізму в цій пісочниці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО: Лібералізм в маштабах України: купа олігархів, чиновник-цар-бог, суперкорупція і 70% (якщо не більше) бідних людей. Мабуть потрібно щось змінювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз не хочеться голосувати, тому Свобода +1

3.ЬІ. Ще на прошлих виборах було відомо чим закінчиться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю мое ИМХО если такие товарищи как Тягныбок придут к власти они окончательно расколют Украину на Восток и Запад, точнее сказать "отделят Восток от Украины". Нужен человес с средним ;) центральным или как сказать мышлением чтобы не тянул Запад или Восток, ну и конечно радикальный, шоб всех порубал шашкой нафиг, бо подругому дела не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибори, вибори кандідати пі...ри (с) є комедія руська така "День виборов", якраз про наші вибори підходить ;)

а той цирк Шапіто шо у нас в парламенті, вже давно пора розігнати, вот тільки вони зарази назад позбігаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в том-то и дело, что там даже в паркинге таблички с фамилиями (где чья машина паркуется) менять не надо будет. те же ... только в профиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю мое ИМХО если такие товарищи как Тягныбок придут к власти они окончательно расколют Украину на Восток и Запад, точнее сказать "отделят Восток от Украины".

А от це ще великє питання. Згадаємо Кучму - східняк, а став яким не яким цементуючим президентом України.

Зараз задача максимум - війти в парламент. Про ніяку владу там ще речі і близько нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Догори ногами все! Навіть прапор України (див. фото).

В штатах флаг перевертають догори дригом, коли в країні Ж-ПА.Мабуть Ющенку дружина підказала так прапор повісити. ;)

Народ не будьте турками, подивіться символіку, перевернутий синьожовтий це прамор наразі може використовуватись як президентський.

в мене книжечка десь де є описано застосування перевернутого прапора. Хоча..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ не будьте турками, подивіться символіку, перевернутий синьожовтий це прамор наразі може використовуватись як президентський.

в мене книжечка десь де є описано застосування перевернутого прапора. Хоча..

А ну но, vanus, просвіти турків, не полінись, найди книжечку! ;)

Наскільки я пам"ятаю з історії, то з жовтою смугою вгорі був державний прапор УНР 1918 року. Після перевороту П.Скоропадського порядок кольорів змінили на синьо-жовтий. При Директорії так і залишилось.

Постанова ВРУ http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2067-12

А офіційними перехідними символами влади Президента України є

нагрудний знак Президента України, гетьманська клейнода Президента України, штандарт (прапор) Президента України, печатка Президента України.

Штандартом (прапором) Президента України є встановлений конституцією України державний прапор України, виготовлений з полотнища довжиною в три метри і шириною в два метри, що містить зображення Державного Герба України, з трьох боків оброблений бахромою.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори країні вигідні! Єдиний випадок, коли масса бабла з оффшорів вертається і розтікається по країні ;)

- ага і стікаються мудакам (читати дупутатам-біснесменам) різним у кишені ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори країні вигідні! Єдиний випадок, коли масса бабла з оффшорів вертається і розтікається по країні :)

- ага і стікаються мудакам (читати дупутатам-біснесменам) різним у кишені :angry:

З чого так ненавість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країна знову в "штопорі", замість того щоб працювати пі...ри знову ділять владу. Тут тяжко сприймати все те що робиться в Україні спокійно. Я взагалі не піду на вибори, пішли вони всі на ..хх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країна знову в "штопорі", замість того щоб працювати пі...ри знову ділять владу. Тут тяжко сприймати все те що робиться в Україні спокійно. Я взагалі не піду на вибори, пішли вони всі на ..хх

а хіба там хтось працював до цього? правильно зробив шо розпустив, дурна баба загнала себе в тупік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно зробив шо розпустив, дурна баба загнала себе в тупік.

5. не ганити на Україну, її державність, символіку, президента

я розумію, що гарант у нас м"якотілий, але називати його бабою та щей дурною... Хоча, може частина правди цих словах є. Розігнати парламент перед прийняттям бюджету 2009 (у цьому році його вже навряд чи приймуть, бо не буде коли, а це значить ХЗ, що з пенсіями, фінансуванням медицини, освіти і тд), маючи ретинг ~3+% і викинути на ті ж вибори 700+ млн. грн. (вони країні зовсім зайві), розколоти свій же блок в парламенті і тд.

До речі, вчора по 5-му сказали, що за останніми опитуваннями на вибори піде ~18% виборців, тобто 7 грудня ще буде не кінець. Дурна баба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно зробив шо розпустив, дурна баба загнала себе в тупік.

5. не ганити на Україну, її державність, символіку, президента

я розумію, що гарант у нас м"якотілий, але називати його бабою та щей дурною... Хоча, може частина правди цих словах є. Розігнати парламент перед прийняттям бюджету 2009 (у цьому році його вже навряд чи приймуть, бо не буде коли, а це значить ХЗ, що з пенсіями, фінансуванням медицини, освіти і тд), маючи ретинг ~3+% і викинути на ті ж вибори 700+ млн. грн. (вони країні зовсім зайві), розколоти свій же блок в парламенті і тд.

До речі, вчора по 5-му сказали, що за останніми опитуваннями на вибори піде ~18% виборців, тобто 7 грудня ще буде не кінець. Дурна баба...

ВМЕМОРИЗ АДНАЗНАЧНА!!! :);):)

пиши есчё! я тоже хотел чето такое написать но хватило только на "в.." и "на..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хитра політика "і нашим і вашим" поступово привела країну до втрати державності. Нікому з тих хто при владі народ і держава впринципі не потрібні, у них вже давно все на рівні міждержавних фінансових угрупувань. Найкращий варіант для них це розтріляти хворих і пенсіонерів, закопати шахтерів, а тих хто може працювати загнати безвилазно до власних домених печей і ковбасити з держави на максимум. От що мені подумалось, в парламент потрібно фанатиків, які мають власну мету і які не будуть домовлятися з всякими х...ми для майбутніх бізнес проектів.

ПС на минулих виборах голосував за НУ, а маму вмовив проголосувати за БЮТ і жартував з свого дружбана який за Свободу націлився голосувати, а дураком виявився я.

дуже маленьким був з батьками у Львові в квартирі діда Тягнибока де мене пригощали "трускавковою зупою"...прийшов час віддавати борги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі політики і політологи дуже бояться що до влади прийдуть радикально налаштовані екстремісти і розвалять Україну. Питання: а що робиться з державою от вже 17 років під впливом ліберальних лідерів? Чи такий поганий Лукашенко, що зміг зберегти економіку Білорусії в цьнотливому стані незайманому олігархами і чи втратила від цього Білорусь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі політики і політологи дуже бояться що до влади прийдуть радикально налаштовані екстремісти і розвалять Україну. Питання: а що робиться з державою от вже 17 років під впливом ліберальних лідерів? Чи такий поганий Лукашенко, що зміг зберегти економіку Білорусії в цьнотливому стані незайманому олігархами і чи втратила від цього Білорусь?

а що буде після нього?справа в побудові системи, яка би була дієздатною незалежно від того, хто нею керує.

От що мені подумалось, в парламент потрібно фанатиків, які мають власну мету і які не будуть домовлятися з всякими х...ми для майбутніх бізнес проектів.

як показує досвід, фанатики заради своєї мети ідуть на будь-які жертви- закопують, знищують, прибирають. все приходить у стан: бєзобразно, зато єдінообразно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурна баба загнала себе в тупік.

я так розумію, малась на увазі Юлька.

Ну канешно Юлька, в мене не така велика уява. В неї шахматний "пат", відсутність коаліції їй невигідно бо веде до перевиборів, а вона замазана голосуванням з ПР, а коаліція з ПР, це ще гірше.

А вона як собі думала, то з одними проголосую то з другими, а взагалі то в нас "коаліція" Просто дура, скільки років як ніхто нам "насипала" шо ніколи в житті з ПР нічого не вийде, прямо сама принциповість. І за місяця все розрушити, її зїдять свої ж олігархі, в неї там вже якась ангіна гнойна прогресує.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, представьте себе, посмотрел я новости сегодня, впервые за полгода, наверное (тотально игнорирую телевизор и дома его не держу)... и только сегодня узнал, кто у нас Премьер-Министр (есть или уже почти была...) :smile3:

Мне сказали: "Счастливый ты человек!" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, представьте себе, посмотрел я новости сегодня, впервые за полгода, наверное (тотально игнорирую телевизор и дома его не держу)... и только сегодня узнал, кто у нас Премьер-Министр (есть или уже почти была...) :ohmy:

Мне сказали: "Счастливый ты человек!" :D

Да, ти щаслива людина! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...