Перейти до змісту

Міжнародний аеропорт у Луцьку


miDas

Рекомендовані повідомлення

sergyj, для такого випадку є варіант "это наши люди выходят на работу после «больничного» загоревшими и отдохнувшими."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є квитки, які не підлягають поверненню, наприклад, згаданий дешевий WizzAir квитки на повернення не приймає. Халепа, коли придбав квиток, а на роботі перенесли відпуск на іншу дату :_09:

Як на мене, коли квиток коштує 10 євро то це не така вже велика втрата ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як вам думка - аеропорт може бути вантажним, без пасажиропотоку взагалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно таке читати від людини з Путіном на аватарці.

Спокуха, тут всі наші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як вам думка - аеропорт може бути вантажним, без пасажиропотоку взагалі...

И я всем об этом пытался сказать, но увы......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть суто вантажний аеропорт дає Луцьку конкурентні переваги перед іншими містами. Хочемо ми цього чи не хочемо.

Звісно, всім і мені в тому числі хочеться мати пасажирське летовище.

Я, звісно, не спеціаліст, але із працюючого вантажного аеропорту легше зробити пасажирський, ніж із непрацюючого військового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопросы??? :_02:

Дивився нові повідомлення і прочитав ще раз уважно попередні:

ceny nie zawierają opłat i kosztów opcjonalnych (укр. прим. "Ціни не включають додаткових зборів і витрат")

Думаю треба сюди доплюсовати аеропортові збори, багаж (думаю це ціна без багажа взагалі, в залежності від квитка, навіть ноутбук може рахуватися багажем), страховка.

Треба побачити реальну ціну з всіма нарахуваннями.

Доречі, по-моєму, за кордоном на авіквитки не нараховують ПДВ, що теж суттєво впливає на ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Блиск і злидні луцького аеропорту

http://www.volynpost...ckogo-aeroportu

цікава стаття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блиск і злидні луцького аеропорту

http://www.volynpost...ckogo-aeroportu

цікава стаття

Та частина, де про китайські літаки - маячня, а не стаття!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Голова Волинської обласної державної адміністрації розповів, що аеропорт в Луцьку може бути транспортно-складським.

Про це Борис Клімчук заявив 3 січня.

За його словами, він не хотів би багато розповідати про цю справу, оскільки "зараз тільки пір'ячко зароджується". Говорити про аеропорт рано, проте якщо він і буде, то очевидно, не пасажирським.

"Це перші несміливі кроки по малій, дуже малій авіації. Ідеться про транспортно-складський логістичний комплекс", - говорить голова ОДА.

Борис Клімчук зазначив, що на послуги летовища не буде попиту через дороговизну перельотів.

"Тут боїнги не приземлятимуться. Знайдіть мені того, хто заплатить 400 доларів за переліт до Києва. Ви, дітки, полетите на боїнгах після того, як Борис Петрович полетить в космос", - заявив журналістам губернатор.

Нагадаємо, на січневій сесії Волинської обласної ради Клімчук обмовився, що велися певні переговори з Міноборони про перспективи летовища в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Тут боїнги не приземлятимуться. Знайдіть мені того, хто заплатить 400 доларів за переліт до Києва. Ви, дітки, полетите на боїнгах після того, як Борис Петрович полетить в космос", - заявив журналістам губернатор.

Фраза сподобалась))) Розумно відповів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зачем с Луцка в Кийов боинг гнать... нипанимаю, что-то поменьше было бы рентабельно

400 долларов?? не, ну не смешно...

с NY в LA туда и обратно за 300 долл летают(( http://www.orbitz.co...=Search Flights

ну наприклад щоб навчитися правильно писати назву нашої столиці... ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У п’ятницю до Луцька завітав інвестор, який розбудовуватиме летовище в обласному центрі Волині.

"Тепер ми будемо прилітати в Луцьк, а не їздити по поганій дорозі. Власне, будемо намагатись, щоб упродовж трьох-чотирьох місяців перші літаки на військовий аеродром почали сідати. А ще за кілька місяців збудуємо термінал і почнемо працювати"

Грустно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У п’ятницю до Луцька завітав інвестор, який розбудовуватиме летовище в обласному центрі Волині.

"Тепер ми будемо прилітати в Луцьк, а не їздити по поганій дорозі. Власне, будемо намагатись, щоб упродовж трьох-чотирьох місяців перші літаки на військовий аеродром почали сідати. А ще за кілька місяців збудуємо термінал і почнемо працювати"

Грустно :)

Грустно то, что первый же вопрос всем инвесторам - а скока вы нам откату дадите???? И инвесторов как ветром сдувает!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...