Перейти до змісту

Міжнародний аеропорт у Луцьку


miDas

Рекомендовані повідомлення

:) ну, щоб був гул від моторів, потрібно, щоб ті мотори до нас прилітали :)

В нас місто невеличке, промислово-неактивне (на теперішній час), бізнесово-розважально-непривабливе, а тому, думаю, гудіти буде нечасто...

А взагалі, для того, щоб в місті не гуло, і був збудований аеропорт не в межах міста, під Лищем (біля Крупи)... я ще колись там малим літав (в якості пасажира, звичайно :) ). Але його забули, закинули, дали розікрасти, зарости.... і його вже, можна сказати, не стало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, для того, щоб в місті не гуло, і був збудований аеропорт не в межах міста, під Лищем (біля Крупи)... я ще колись там малим літав (в якості пасажира, звичайно :) ). Але його забули, закинули, дали розікрасти, зарости.... і його вже, можна сказати, не стало

Побачимо,що Алфьоров з нього зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку для залізничного вокзалу не хватає пасажиропотоку. Цікаво хто буде користуватися аеропортом якщо його все ж відкриють :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кому треба ті поїзди з швидкістю 60 км/год? Я востаннє їздив на поїзді більше 10 років тому. А літаю 1-2 рази в рік з Борисполя, бо нема рейсів зі Львова. І у відрядження часто літають люди в східну Україну або Європу, приходиться пертися в Львів. Є такі, що разів 50 в рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ніби-то і зарплати на Волині найнижчі в Україні, але автомобілів преміум-класу тут чимало. Думаю і літати теж буде кому. Можна пертися добу на автомобілі чи поїзді, можна через 1,5- 2 години вийти з літака в Маріуполі чи Сімферополі. Але якщо будуть ціни нормальні, я подивився вартість квитка на літак Львів-Донецьк під час Євро-2012, щоб полетіти на матч Україна-Англія, вартість була 7500-12000 грн в 2 сторони економ-класом, за такі гроші цього року відпочив з дружиною в еміратах 11 ночей з 3-разовим харчуванням, проживанням і перельотом. Що поробиш, бажання наживи у декого переходить усі межі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я А літаю 1-2 рази в рік з Борисполя, бо нема рейсів зі Львова.

Уявив рейс Луцьк - Нью-Йорк чи Луцьк-Лондон :) Це було б прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий літав Малага-Лондон минулого року за 15 євро. Вікенд в Лондоні )))

Взагалі літає багато людей з Варшави і в США, і в Іспанію, на порядок дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та зрозуміло, що такі гіперконтинентальні рейси нашому Луцьку не світять та й не потрібні. А от по Україні і хоча б раз-два на місяць в міста найближчого зарубіжжя, думаю, користувалися б попитом (ну, зрозуміло, що при умові адекватних цін на квитки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки Луцьк, ще плюс Волинська і Рівненська області. Зрозуміло, що в штати звідси ніхто літати не буде, але якась Туреччина, Єгипет може би і проканала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий літав Малага-Лондон минулого року за 15 євро. Вікенд в Лондоні )))

Взагалі літає багато людей з Варшави і в США, і в Іспанію, на порядок дешевше.

Cумніваюсь що наші авіа магнати так просто пустять на наш ринок low cost.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Wizz Air же пустили ;)

Ну що ж, подивимось чим це все закінчиться ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начинаться все будет с грузоперевозок, так как ООО Шанти занимается транспортировкой товаров с востока в Европу, а пасадирские перевозки - это на перспективу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Wizz Air же пустили ;)

Но у виз эйр ни разу еще не было билетов по 5 евро,ну хотя бы из Львова в Симферополь или Львов-Киев.Наверное виз эйр это самый дорогой лоукост в Европе.

Вот в Польше частенько у лоукостов билеты по 1злотому из Варшавы в Стокгольм(например) и другие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://wizzair.com/uk-UA/Country/UA/

Є тут деякі їхні ціни. Не сказав би я що вони такі вже лоукостовські ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цены на 29.11.2012 на рейс Киев-Лондон

Wizz Air - 551 грн.

АэроСвит - 1295 грн.

Международные Авиалинии Украины - 1745 грн.

Вопросы???
:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава інформація про "Шанті

коротка характеристика відповідної фірми від автора:

"Шустрые ребята из Донецка в 2010 году решили застолбить за собой наиболее перспективные малые аэропорты Украины. Для этого выкупили готовую фирму Шанти, создали ее донецкую дочку."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цены на 29.11.2012 на рейс Киев-Лондон

Wizz Air - 551 грн.

АэроСвит - 1295 грн.

Международные Авиалинии Украины - 1745 грн.

Вопросы???
:D

aviazqz.jpg

Вопросы??? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варто додати курс злотого.

http://ubr.ua/table/currency/pln

Щоб легше можна було співставити ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, навіть не знаючи курсу злотого очевидно, що 9 злотих менше 551 грн. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну скажімо 9 злотих це акційна ціна і її тра зловити.А так,то повна калькуляція квитка до Лондона вийшла в районі 80 злотих,що становить приблизно 200 грн.І це виліт на 30-те листопада, у віз ейр виліт 29-го листопада 660грн. Різниця на лицьо.

Але ми ж багатші за поляків. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі ціни залежать від завантаженості рейсу. Якби квитки були розпродані на 90% таких би цін не було, були б максимальні. Собівартість польоту значно вища, ніж 9 чи 80 злотих, просто набивають літак по максимуму, хоч за будь-які гроші + реклама авіакомпанії + не куплять квитки у конкурентів. Так що справа зовсім не в тому, хто багатший. Чи ти справді думаєш, що вигідно загрузити 150 чи 200 людей по 9 злотих? Порахуй скільки треба авіапального, зарплату 2 пілотам, 3 стюардесам, збір аеропорту, обслужити літак, сплатити податки і т.д. і т.п. Правда часто лоу-костом паралельно везуть якісь посилки, а пасажирам обмежують багаж до 11 кг наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спеціаліст в авіаквитках, хоча дружина в мене займається їх продажем, то десь щось краєм вуха почую.

1. За кордоном квитки дешевші ніж в нас.

2. На вартість квитка впливає:

- дата вильоту, чим раніше купуєш тим дешевше;

- авіакомпанія, її репутація;

- літак, який здійснює перевезення (краще літати боїгнами або аеробусами, ніж тушками і яками);

- клас квитка.

- один з ключових ціноутворюючих факторів: умови повернення коштів при зміні бажання летиті. Є квитки, які не підлягають поверненню, наприклад, згаданий дешевий WizzAir квитки на повернення не приймає. Халепа, коли придбав квиток, а на роботі перенесли відпуск на іншу дату :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...