Перейти до змісту

Ужастики и зарисовки


Рекомендовані повідомлення

как в пестне ...

Кто доброй сказкой входит в дом?

Кто с детства каждому знаком?

Кто не ученый, не поэт,

А покорил весь белый свет,

Кого повсюду узнают,

Скажите, как его зовут?

казалось бы - весьма приличный ящичег...post-799-1277280490,18_thumb.jpg

но если присмотреться --- post-799-1277280007,27_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Вкрадене, не моє. Зате блін. у}|{осна}{

s3img_37744038_19873_1.jpg

s3img_37744038_19874_1.jpg

s3img_37744038_19875_1.jpg

таке бачи в Криму в Євпаторії

приватний сектор так під*єднаний

а проводи по кімнаті поверху прибиті СТЕПЛЕРОМ :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Жалюгідна подоба кросу на електроапаратному заводі. :blink: І все-таки воно працює! :D

post-6641-0-96596900-1303328255_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Соборности 38, 38а какие то дыбилы порезали витую пару, без инета остались где-то 40 абонентов. По всей видимости искали медь, так как осталась только изоляция. :)

post-3962-0-10828600-1305091416_thumb.jp

post-3962-0-67543000-1305091424_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную наповнювати тему цікавими фото на тематику "Прокладка кабеля Kyivstar"

Виклав трошки фоток зі свого будинку, зроблені сьогдні :smile3:

post-8656-0-04902600-1305130330_thumb.jp

post-8656-0-00759000-1305130348_thumb.jp

post-8656-0-70951600-1305130362_thumb.jp

post-8656-0-39284100-1305130373_thumb.jp

post-8656-0-44741200-1305130387_thumb.jp

post-8656-0-90566800-1305130397_thumb.jp

post-8656-0-05813200-1305130410_thumb.jp

post-8656-0-83529200-1305130422_thumb.jp

post-8656-0-80162800-1305132030_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене прокладено акуратніше, але принцип прокладки кабелю той самий. Місяць тому кабель котрий йде до мене перетерся/обірвався, на ліквідацію цієї проблеми працівники Київстара витратили 10 календарних днів (передбачено 5), після багатьох звернень майстер нарешті прийшов та полагодив за 15 хв. Сервіс на нульовому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot: Нормально кладуть :0123:

Так, кладуть, але на превеликий жаль "кладуть" вони (Київстар, Білайн і т.п.) на всіх і на все, аби дешевше і простіше загребти грошенята, тобто як ніколи ніхто цього не робив доречі.

А ніхто не думав про жильців останніх поверхів, чи можливо не існує проблем із дахами, які останнім часом перекриваються тільки власниками квартир - тільки останніх поверхів?

Ніхто чомусь не задумується, чи довго прослужать такі прокладки та й взагалі послуги?

Взагалі то, в договорі із ЖЕКами - мають прокладати по технічних поверхах, а не по дахах, тобто це - вже грубе порушення будь-якого договору, а тому такий інтернет не має майбутнього і мабудь пора задуматись не тільки надавачам такого інтернету, а й нам простим користувачам його.

Так, я також власник житла на останньому поверсі і ні в якому разі не згідний з такою прокладкою, а тому прошу взаєморозуміння - від усіх власників квартир, що знаходяться на останніх поверхах, будьмо людьми і подумаймо взаємно разом по наданні таких "хитромудрих" послугах.

Ні, я не проти інтернету, навпаки, тільки за, але провести його НОРМАЛЬНО, тобто так як і проводяться всі подібні послуги (Аверс, телефони, домофони і т.д. і т.п.)........

Бажаю всім здоровя, добра, взаємної поваги і взаєморозуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную наповнювати тему цікавими фото на тематику "Прокладка кабеля Kyivstar"

Виклав трошки фоток зі свого будинку, зроблені сьогдні :smile3:

На фото 1, 2 и 7 кабель оторван от угла какими то дыбилами, остальные фото это работа великого! ттшника. А вообще халтурили почти все включатели и ты в том числе, причём не однократно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо "легенької" грози і тоді буде видно на що здатне все це "хазяйство".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пофоткайте хтось хто має можливість як airbites проводить, цікаво чи халтурять вони чи нормально роблять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду мати можливість - сфотографую, але скажу, що бачив. Вита пара так само стяжками прикріплена до оптики на криші. Далі як розходиться - увагу не звертав. Тобто і airbites має на криші виту пару. Не тільки чердакі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую за попередній мій пост. Я помилився, на криші лише протянута оптика airbites. Витої пари немає. Просто переплутав :blush: :blush: :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Цікаво, вчора була гроза.

Потерпілі є?

Є)) у кількох абонентів затікає вода по кабелю і прямо в сетевушку, приходиться перетягувати кабель поновому.

ще одна фотка суто по темі

e8f1c50e37e1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Большой пров купил маленького, и техники пошли изучать, что же за красоту им подсунули.

Свитчи в ведре от майонеза, подвешенные под потолок чердака, чтобы не заливало, — ладно. Шкафы, залитые целиком монтажной пеной или замотанные пищевой плёнкой, — пойдёт. Провода, прокинутые клиентам по внешней стене в окно, две пары лапши вместо витухи, протяжка через мусоропрововод, унитазы и прочее — это всё ерунда.

На крыше одного высотного дома с очень низким и неудобным чердаком была обнаружена перевёрнутая вверх колёсами тележка из супермаркета, прикованная цепями к нескольким анкерам в крыше и сливной трубе. В своеобразной клетке стоял ящик провайдера со свитчом и упсой, заботливо гидроизолированный полиэтиленом и пеной. На невысказанный вопрос сотрудник приобретаемой компании рассказал, что в свитч три раза била молния, и они решили его таким образом заземлить.

http://ithappens.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...
  • Адміністратори

А нащо вони оставляють такі великі мотки оптоволокна?

Технологічний запас - це нормально. А все інше - не нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київстар єнто чє-то с чєм-то.

Не зовсім фото, але стосується саме його.

По-перше задовбали своїми телдзвінками з приводу "а чи не бажаєте Ви скористатися нашими послугами?"

Дружина вже порадила їм базу створити кому телефонували, а кому ще ні.

Останній раз попали на мене.

Діалог:

Оператор - Доброго дня. Вас турбують з Київстару.

Я - доброго.

- Ви користуєтесь інтернетом?

- Так.

- А яким?

- Укртелеком.

- А скільки Ви платите?

- Згідно тарифу.

- Ну а скільки?

- Гляньте тарифну сітку. До чого ці запитання?

- Ми б хотіли запропонувати Вам наші послуги дешевше і якісніше.

- Гаразд, одне запитання. Як Ви убезпечите моє обладнання під час грози?

- Ви певно маєте наувазі , що раніше наші кабелі заводилися через вікно? Тепер нам таке робити заборонили. Ми тепер прокладаємо всередені будівель.

- Це добре, але Ви так і не відповіли на моє запитання.

- А як Ви забезпечуєте своє обладнання зараз?

- Ну, скжім так, у випадку грози максимум в мене згорить 100-гривневий модем. Ним я можу пожертвувати.

- А, тоді вибачте. Пі-пі-пі.

Відповіді я так і не отримав. Хочаб заікнулися про якийсь грозозахист. Ну так , хочаб для відмазки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...